PDA

View Full Version : "Леко" объркан т.е. просто да споделя, де ;]



TheVoiceFromMoon
02-15-2010, 20:41
Добър вечер на всички ви :) :-)

От доста време се подвизавам тука, но без рег. и като нямам какво да правя, чета тук таме из форума.
Пиша просто ей така, не че някой съфорумец ще ми помогне, защото е казано, че ако сам не си помогнеш никой няма да ти помогне 8-).

И така, несъм много голям (все още тийн :lol: ) и просто пиша, за да споделя :) Ето за какво ви приказвам и точно в какво се състой моето "притеснение" :oops:
Като цяло съм нямал голям успех с момичетата, може би това се дължи на факта, че съм харесвал само 2 момичета :razz: Сега ще си кажете тоя е такъв и такъв и .. ясно знам ви :-P 8-)
А именно там е работа, че много трудно се "любвам" или си намирам момиче което да ми харесва 8) Като цяло съм доста особен (нямам впредвид затворен :smt021 ), но самото ми мислене ее доста странно :)
Последния път когато се "влюбих" (в кавички е, защото на тези мой годинки (~15 :D) е трудно да се говори за любов, но както казва една моя приятелка: "няма значение възраста, всеки може да обича, независимо от възраста) беше доста силно чувството. В последствие всички се разпадна с въпросното момиче (нито сме ходили нито нищо да уточня :oops: ) и на мене ми беше доста трудно без нея, защото... абе дълга история... :D Т, сега работа отива там, че тя май ходи с едно момче от нашия клас, но на мен вече ми е през к*р малко за тва което става :P Работа е там, че доста ме нарани и ме е страх пак да се "влюбя", защото не ми се минава през всичкото това отново. Доста трудно ми беше, защото ми се случваше за първи път толкова сериозно нещо, но явно на нея не й пукаше за мене, въпреки че го "показваше" малко или много :shock:
И аз незнам за какво точно пиша тук де :D, може би просто да видя вие какво мислите относно цялото "влюбване", изоставяне и всичко наново (не говоря за моя конкретен случай ;) )

fireball121
02-15-2010, 20:47
еми братле..и аз съм по същия начин..рядко си харесвам някое момиче и винаги се притеснявам да не хлътна много и после да боли...не трябва толкова да ни пука, но лично на мен ми пука...искам сериозна връзка без изневери, без лъжи....докато просто чувствата на двамата изстинат (надявам се едновременно)...но това е почти невъзможно...единствения съвет дето мога да ти дам е "Живей си живота и не се впрягай"

DaemonBoy
02-15-2010, 20:59
Да не ти пука, не й обръщай внимание.Момичета много по този свят.Аз го научих по лошия начин, съветвам те да ме послушаш.

pussucetka
02-15-2010, 21:05
Това,че тя е постипъла така с теб,не значи , че и другите момичета ще направят таакаа .. :) Знам много добре какво изпитвашш просто загърби миналото .. ние живеем за бъдещото ,само то е важно .. Знам ще ти е трудно,но ще го приживееш на тази възраст .. На която съм и аз :) Знам от личен опит .. Има много момичета по света .. И вярвай,че ще намериш подходящата .. :-P

sunstreet
02-16-2010, 05:37
Яяя, да не се отчайваш. :P Има много момичета, обаче изобщо не се отказвай от това да обичаш. 8) С една не се получило - карай. Има и други. :) Ии, ся като си намериш момиче, да не вземеш да се държиш дръпнато, че да не те нарани. Ще стане още по-лошо. :?

FromAutumToAshes
02-16-2010, 05:40
Колко сърцераздирателно...

MaLkaTa_LaDy
02-16-2010, 06:16
Всички тези емотиконки доста затрудняват четенето...

Относно "влюбването" - няма нищо лошо да си позволиш да изпиташ толкова силно привличане, стига да го чувстваш наистина. При мен нещата стоят така - трудно признавам пред себе си, че имам чувства към някого, но когато това стане, то продължава години. Понакога много силно ме е боляло от липсата на момчето, но аз вървам в доброто.

TheVoiceFromMoon
02-16-2010, 06:33
Добро утро ;) След кратко отсъствие съм тука вече 8)

Започвам отзад напред:
@MaLkaTa_LaDy - еми да добре е човек да се влюби, но още по-добре е като има кой да ти отвърне на "сигналите", защото иначе работата загрубява :? В двата случая когато съм се влюбил е било доста силно, едното момиче (първото) там беше малко по-особенна работата, но както и да е :) При 2-рото - по-скоро се превърнах в най-добрия приятел, ама и там работа куца... :lol: А най-тъпото е това че въпросното момиче е от моя клас и всички за нея се бия, ама аз вече се отказах, защото доста време "настоявах" ама нищо не стана :shock:

@FromAutumToAshes - еми тва е положението бате.. шанс :)

@sunstreet - точно в момента съм леко отчаян и нямам никакво желание да започвам какво й да е. Освен ако някое момиче тя самата няма желание, то аз за момента е просто апсурт да се занимавам :)

@pussucetka - да може би е постъпила така с мене, за да не ме нарани още повече, ама света е като една човешка длан дето се вика и всичко се знае и разбира 8)

@DaemonBoy - как да не й обръщам внимание, като сме в един клас човек... 8-)

@fireball121 - братле и аз много неща искам де.. ама няма :D иначе и аз искам такава връзка, ама... поради форсмажорни обстоятелства за момента тя отсъства :D

ayhan4o
02-16-2010, 09:28
Както казват и другите не се отчайвай, момичета колкото си щеш но знай че това няма да е първия и последния път в който си нараняв, но е заложено в човек да преодолява такива неща и да продължава напред.Човек живее за бъдещето не за миналото както беше написал някой от другите съфорумци...Лично аз съм бил доста нараняван и направих енда много голяма грешка, реших че всички момичета са еднакви и започнах да си играя с тях.Виках си"щом могат да си играят с мен като с някоя плюшена играчка и да ме използват защо и аз да не мога" и така започнах да наранявам чувствата на много момичета, това е най-лошото нещо което един човек може да направи да си играе с чувствата на другите.Неси и помисляй да правиш такова нещо много ще съжаляваш... Но на скоро се случи нещо и се влюбих в най прекрасното момиче и заради нея се промених защото наистина вярвам че може да се получи нещо с нея и не ме е страх от това да разкрия чувствата си отново (е може би съвсем малко но...).Това което искъм да кажа е да продължиш напред, все някога ще срещнеш идеалното момиче рано или късно това ще се случи, така че не се безпокой... Всичко ще си дойде на мястото :) :grin: :grin: :-) :-) :P 8-)

fifinkathefreak
02-16-2010, 09:36
Виж сега,на 15 си,няма защо да бързаш с любовните драми.(защото в крайна сметка почти всички се оказват такива)
Не ти казвам да не търсиш момичета - просто живей както си трябва и ще видиш,че в даден момент ще дойде чувството,с което няма да искаш! да се преборваш...

А и не си бил нараняван истински ,няма причина да се страхуваш от това да харесаш някоя.

peshost
02-16-2010, 11:11
Като изключим правописните грешки и аз бях като теб. И мене ми беше писнало от простотии и пак и пак да се занимавам, ама знай, че мине ли известно време, ще се влюбиш пак, стига да срещнеш подходящата.

TheVoiceFromMoon
02-16-2010, 13:09
Като изключим правописните грешки и аз бях като теб. И мене ми беше писнало от простотии и пак и пак да се занимавам, ама знай, че мине ли известно време, ще се влюбиш пак, стига да срещнеш подходящата.
Е да сигурно :)

пп: това за провописните грешки за към мен ли беше отправено 8-)

FiRe_LaDy
02-16-2010, 13:20
И мене ме беше страх да се влюбя отново и 2 години не позволих на никой да влезе в сърцето ми,за да не ме нарани и той.Накрая допуснах вече бившия ми ... и той също ме нарани,но не съжалявам и не бих затворила отново сърцето си и да не му позволя да обича.Така,че не се страхувай да бъдеш с друга и да имаш чувства към нея.Всеки го преживява. :)

vellvet
02-16-2010, 16:31
при любовта има много щастие, но има и болка. Ако обичаш истински безразличието не съществува и всяка ситуация която изживяваш ще бъде крайно емоционална. И мен ме беше страх от любовта и бягах от нея, докато не се влюбих истински. И аз бях на 15, когато се влюбих, но в тази връзка пораснах, разбрах какво е всеотдайност, загриженост, какво е очакване, очарование. Сега той ме кара да се чувствам значима и прекрасна, така че любовта е по-страшна от колкото предполагаш, но не се страхувай от нея!

soul1199
02-16-2010, 16:41
Това,че тя е постипъла така с теб,не значи , че и другите момичета ще направят таакаа .. :) Знам много добре какво изпитвашш просто загърби миналото .. ние живеем за бъдещото ,само то е важно .. Знам ще ти е трудно,но ще го приживееш на тази възраст .. На която съм и аз :) Знам от личен опит .. Има много момичета по света .. И вярвай,че ще намериш подходящата .. :-P

Sladurcho
02-16-2010, 23:10
хах страх те е да се влюбиш ли... то дойде ли ти до главата няма да те пита страх ли те е искаш ли не искаш ли... започваш постоянно да си мислиш за нея, искаш постоянно да я виждаш, да сте заедно, да е само твоя а не да я гледаш с друг и т.н. Според мен това че с нея не се е получило не е повод за страх от започване на нова връзка.. та вие не сте имали нищо... представям си да бяхте ходили няколко месеца... ти сигурно щеше да искаш в манастир да влизаш... Относно трудното харесване на момиче... смятам че това е добре до някъде значи знаеш какво искаш а не просто квото ти попадне :) с времето ще се отракаш и като се влюбиш ще се сетиш за глупостите които сме изписали в темата ти :D

DevilWish
02-17-2010, 06:14
Да не ти пука, не й обръщай внимание.Момичета много по този свят.Аз го научих по лошия начин, съветвам те да ме послушаш.
Да и при мен стана така.След големи планове стана всичко на прах.Така че изчезни от обкръжението й колко се може по-бързо.

ScarletBite
02-17-2010, 12:17
Абе и аз много обичам емотиконките, ама ти прекаляваш. 8-)

PROVOCATIVE
02-17-2010, 13:57
Работа е там, че доста ме нарани и ме е страх пак да се "влюбя", защото не ми се минава през всичкото това отново. Доста трудно ми беше, защото ми се случваше за първи път толкова сериозно нещо

Разбирам те. Моят съвет е да не се страхуваш или да се притесняваш. Това, че тя се е държала с теб по такъв начин, не означава, че всяко момиче, в което се влюбиш, ще се държи така. Продължавай напред, животът е пред теб :}

TheVoiceFromMoon
02-17-2010, 17:51
Относно последния коментар - еми да, просто за момента ми е някакво супер конфузно или как да го нарека... :o
но.. както и да е :) С въпросното момиче в момента сме в добри взаймоотношения и мисля да си останат и такива за понапред :)

justonegirlwithonehope
02-17-2010, 17:55
Яяя, да не се отчайваш. :P Има много момичета, обаче изобщо не се отказвай от това да обичаш. 8) С една не се получило - карай. Има и други. :) Ии, ся като си намериш момиче, да не вземеш да се държиш дръпнато, че да не те нарани. Ще стане още по-лошо. :?