PDA

View Full Version : Приятел, Прятелка които ме прецакват какво да правя ?



Skatebg
02-15-2010, 21:08
Здравейте ! Имам проблем с 1 момиче. Значи запознахме се по skype, един мой приятел ми даде нейния skype и си писахме сичко 6 нали, обаче излизахме 2, 3 пъти тя с нейна приятелка и аз с мой приятел и така нататък... И разбрахме се да излезем пак със нея и нейна приятелка и аз и моя приятел същия и същата ситуация! Обаче чакаме ги и тя идва сама (момичето което аз харесвам). Тръгнахме на кафе 3-мата естествено и какво става седим в кафето говорим си нали но тя само моя приятел гледа... и свършва кафето, а той само се закаше с нея а аз седя отстрани и се чудя какво да кажа, виждам ги как си флиртуват пред мене и ми става много кофти. Тръгвам аз да я изпратя уж, моят приятел след нас (искам да уточня че той се иска да разбере всичко, се като изпрати някои момиче смс и той дай да видя незнам си кво а аз мисля че това е дали аз искам а не той). Та както и да е стигнахме до вратата и защото тя е на квартира и седим ся 3-мата аз не искам нищо да направя не ми е удобно някак си очаквах да съм аз и тя а той моя приятел там. Абе ситуацията не беше подходяща според мене. А въпроса ми е кой е виновен АЗ, ТЯ ИЛИ ТОЙ ? И има ли смисъл да се занимавам с нея или с него моля ви за помощ че ми е много кофти ;\ Извинявам се за грешки просто не искам тъпи коментари които нямат нищо общо с темата. Благодаря ! :-k

pussucetka
02-15-2010, 21:14
Здравейте ! Имам проблем с 1 момиче. Значи запознахме се по skype, един мой приятел ми даде нейния skype и си писахме сичко 6 нали, обаче излизахме 2, 3 пъти тя с нейна приятелка и аз с мой приятел и така нататък... И разбрахме се да излезем пак със нея и нейна приятелка и аз и моя приятел същия и същата ситуация! Обаче чакаме ги и тя идва сама (момичето което аз харесвам). Тръгнахме на кафе 3-мата естествено и какво става седим в кафето говорим си нали но тя само моя приятел гледа... и свършва кафето, а той само се закаше с нея а аз седя отстрани и се чудя какво да кажа, виждам ги как си флиртуват пред мене и ми става много кофти. Тръгвам аз да я изпратя уж, моят приятел след нас (искам да уточня че той се иска да разбере всичко, се като изпрати някои момиче смс и той дай да видя незнам си кво а аз мисля че това е дали аз искам а не той). Та както и да е стигнахме до вратата и защото тя е на квартира и седим ся 3-мата аз не искам нищо да направя не ми е удобно някак си очаквах да съм аз и тя а той моя приятел там. Абе ситуацията не беше подходяща според мене. А въпроса ми е кой е виновен АЗ, ТЯ ИЛИ ТОЙ ? И има ли смисъл да се занимавам с нея или с него моля ви за помощ че ми е много кофти ;\ Извинявам се за грешки просто не искам тъпи коментари които нямат нищо общо с темата. Благодаря ! :-k
В ситуациятаа не можеш да разбереш кой е докато не излезеш САМ с момичето и идете на кафе и оточните всичко ! Това ще е най-добре . . И ако твоят приятел ти е много добър би трябвало да ти признае всичко .. Разпитай го за случая .. Кажи му как се чувствашш и искайй да ти каже истинатаа . . както и момичето питай .. :) Успехх!

Skatebg
02-15-2010, 21:23
Благодаря ти ! питам ги искам истината защото и приятелят ми е добър а и момичето харесвам ... :roll: :-k

onestar
02-16-2010, 11:09
Ако държиш на приятеля си не мисля, че трябва да разваляте отношенинията си заради момиче.
В ситуацията, може би, най-правилно ще бъде да поговориш с него. Попитай го какви са отношенията му с въпросното момиче... разбери как гледа на нея. Ако тя му отвръща на предполагаемите симпатии... ще е правилно да се оттеглиш. Ако не - можеш да дайстваш.

sladur4etyYy
02-16-2010, 11:13
тоя приятел, дето я е забивал, същия ли е , който ви е запознал или някакъв друг? и ако е друг, познавал ли се е отпреди с момичето или ти ги запозна на въпросното излизане?

peshost
02-16-2010, 11:18
Ама аз не разбрах защо си стоял без да правиш нищо... Ми хвани се закачай и ти, направи й намеци. И следващият път излезте сами с момичето! По-горе има тема, за да не пускаш нова, от рода " КО да ПраяЯ като изляза с момичето". :)

mir4eto93
02-16-2010, 14:52
До колкото разбрах приятеля ти те подкопава, като знае, че харесваш това момиче, а нарочно започва флирт с нея и до колкото разбрах и тя го намира за симпатичен .. трябва да прецениш дали харесваш момичето достатъчно и дали си заслужава да се бориш за нея, а ако тя избере приятеля ти, ее какво да се прави, ще има и други момичета, нз какво повече да ти кажа ...

Jigi
02-16-2010, 15:00
Леко те преебава пича , да ти каже просто , че иска да има нещо по-така с девойката за да не се получава кофти положението , в което си. А иначе ддз аз бих я питал директно кво става :DD

FromAutumToAshes
02-16-2010, 15:01
Е прецаквай ги и ти бе :D Толкова ли е трудно оО

justonegirlwithonehope
02-16-2010, 16:13
В такива ситуации виновни няма.Поговори с нея, обясни и, че си се почувствал зле, ако има чувства към теб ще те разбере, ако не майната и :)

Zaritu
02-16-2010, 16:13
мале да ме опази Господ от такива "приятели" :)

vellvet
02-16-2010, 16:22
щом са флиртували така не мисля, че имаш шанс с момичето

soul1199
02-16-2010, 16:37
или говори с приятеля ти дали я харесва или излесте само двамата с нея

MaLkaTa_LaDy
02-16-2010, 18:35
Ооо а дали не изопачаваш истината? Ще се надявам да се лъжа.
Ако момичето се е "зарибявало" и с теб и с приятеля ти, направо и тегли майната. Но ако не е така можеш да я поканиш да излезете само двамата. Абе изобщо какво му е сложното на тази ситуация?

sunshinepp
02-16-2010, 18:49
Тя май харесва него . .сам си отговори, има ли смисъл?

Е има вариант да се въплатиш в приятеля ти, ако много държиш да си с нея
. . амаа нещо май много фантастики съм гледала . . :D

xNiKx
02-16-2010, 19:52
Здравейте ! Имам проблем с 1 момиче. Значи запознахме се по skype, един мой приятел ми даде нейния skype и си писахме сичко 6 нали, обаче излизахме 2, 3 пъти тя с нейна приятелка и аз с мой приятел и така нататък... И разбрахме се да излезем пак със нея и нейна приятелка и аз и моя приятел същия и същата ситуация! Обаче чакаме ги и тя идва сама (момичето което аз харесвам). Тръгнахме на кафе 3-мата естествено и какво става седим в кафето говорим си нали но тя само моя приятел гледа... и свършва кафето, а той само се закаше с нея а аз седя отстрани и се чудя какво да кажа, виждам ги как си флиртуват пред мене и ми става много кофти. Тръгвам аз да я изпратя уж, моят приятел след нас (искам да уточня че той се иска да разбере всичко, се като изпрати някои момиче смс и той дай да видя незнам си кво а аз мисля че това е дали аз искам а не той). Та както и да е стигнахме до вратата и защото тя е на квартира и седим ся 3-мата аз не искам нищо да направя не ми е удобно някак си очаквах да съм аз и тя а той моя приятел там. Абе ситуацията не беше подходяща според мене. А въпроса ми е кой е виновен АЗ, ТЯ ИЛИ ТОЙ ? И има ли смисъл да се занимавам с нея или с него моля ви за помощ че ми е много кофти ;\ Извинявам се за грешки просто не искам тъпи коментари които нямат нищо общо с темата. Благодаря ! :-k
Ти си си виновен. Защо не правиш нищо? Ама аз като гледам те си се харесват, така че нищо не можеш и да направиш.

pwnage
02-17-2010, 02:10
Отвори буркан с кисели краставички,пръдни два пъти и си махни кирта от ноктите. Ще се почувстваш окей ;)

DevilWish
02-17-2010, 06:12
В такива ситуации виновни няма.Поговори с нея, обясни и, че си се почувствал зле, ако има чувства към теб ще те разбере, ако не майната и :)
Дам. Сега е лесно ,докато още не я обичаш ;) Така че споко.Ще има други.Гледай с приятелят си да не се скараш, заради мома ;)

antifashionshit
02-17-2010, 07:08
набий ги с борда си :)
еми така се е получило. случва се. get over it :)

Skatebg
02-17-2010, 10:04
тоя приятел, дето я е забивал, същия ли е , който ви е запознал или някакъв друг? и ако е друг, познавал ли се е отпреди с момичето или ти ги запозна на въпросното излизане?

Значи момчето не се познава с нея лично тои само ми даде скупе и а с друг мои приятел излизахме и така ... :)

Skatebg
02-17-2010, 10:07
Ама аз не разбрах защо си стоял без да правиш нищо... Ми хвани се закачай и ти, направи й намеци. И следващият път излезте сами с момичето! По-горе има тема, за да не пускаш нова, от рода " КО да ПраяЯ като изляза с момичето". :)

аз знам какво да правя до сега сичко и правих ако ме разбираш но просто тя (в смс-ите говори много, пак на живо нищо не прави) аз се гледах да се включа в разговора не я знам да не би да е била притеснена :oops: :)

Skatebg
02-17-2010, 10:08
Е прецаквай ги и ти бе :D Толкова ли е трудно оО
:D

Skatebg
02-17-2010, 10:09
набий ги с борда си :)
еми така се е получило. случва се. get over it :)
имам 2 борда :D ама вече почти не карам :)

Skatebg
02-17-2010, 10:19
Ето какво стана сега. Значи моят приятел ми звънна на другия ден и се извини, каза че не е намеквал нищо, просто е искал разгора да се подържа да обаче (аз като говоря и мене никой не ме слуша.) А тя през това време само въртеше очи погледме 2 пъти и до там (заби и процесора хД) После нали като тръгвахме да я изпращаме и той нали остана с нас, и ми обясни че нищо не е искал да направи просто очаквал само да я прегърна незнам си какво ... А той не го знам смисъл хем ми е добър приятел но хем и се разбрахме да не си правим мръсно хем иска всички момичета хем тя ми пише смс-ти незнам какво щяла да ми направи (в хубавия смисъл да не цитирам сега :D) абе цитуацията е кофти поне за мене ... От цялата работа май е най-добре да не се занимавам с нея защото (тя не знае какво иска) А ние само 2 пъти сме излизали и то с компания попитах я дали иска да излезем и чакам отговор ... :-D

Skatebg
02-17-2010, 10:21
Отвори буркан с кисели краставички,пръдни два пъти и си махни кирта от ноктите. Ще се почувстваш окей ;)

хаха голям маитап :?

PROVOCATIVE
02-17-2010, 14:02
Хм, според мен вината е в приятеля ти. Или може би в нея? Ето какво трябва да направиш според мен. Излез с нея,без да викаш който и да е с теб. Виж как се държи. Ако те харесва,ще го покаже по един или друг начин. Ако пък показва безразличие, по-добре я остави! Няма смисъл да си с човек, на когото му е все едно дали си с него.

Faces
02-17-2010, 14:11
Леле ако имам такъв авер му чупя носа от раз ;) Къв авер ти е той да се зарибява с момичето което ти харесваш пред теб че и накрая като навлек да се мъкне :? Да ти кажа мойко май "авера ти" ще вземе момичето което ти харесваш и ще си останеш само със спомена и за 2-мата.Дали постъпва тъпо или не авера ти не е толкова важно...важното е че той действа а ти си блееш по баирите ;)

BeezyJey
02-17-2010, 16:35
мале да ме опази Господ от такива "приятели" :)

Skatebg
02-17-2010, 18:09
Искам да благодаря на сички с техните коментари относно темата, и ще пиша какво е станало защото се разбрах с нея (само 2-та) на кафе 8-)
А пак са моя човек ... незнам ще зарежа и 2-та и готово 8-)

sladurch0
02-18-2010, 12:35
мии поговори с приателяти и виж какво ще ти каже и според мен е виновен тои защото застава между двама ви обясни му как стоят нещата и да не се меша ако продължава не го викаи когато излизаш с мацката и готово :-D :-D

Marcos
02-21-2010, 17:57
Мога за приятелят ти да ти кажа .. Имаш малко фр а мнг авери ... ако ти е Фр ште ти остави момичето и да го харесва . Само тии мога да ти кажа :razz:

Capp1e
02-21-2010, 22:24
Не четох другите коментари давам направо и без това имам 5 коментара :)
Ако си му казал че я харесваш,то тогава той не е от най-верните ти приятели защото приятелите гледат ти да си добре а после те,поне аз така :)
т.е. ако той е знаел и въпреки това флиртува с нея то тогава се откажи и от 2мата и си ги остави намира (най-доброто в ситуацията)

Take_That
02-22-2010, 09:58
Най-добре ще разбереш как стоят нещата, ако излезете само двамата с нея :) Но мисля, че излизането ви тримата е била една нелепа ситуация, а в случая като си видял как стоят нещата още в заведението, е трябвало да си тръгнеш, а не да изпращаш сулю и пулю до тях (извинявам се за израза ама...)
П.С - мисля, че ти много добре знаеш кой кого харесва, но не искаш да си отвориш очите за истината....

Skatebg
02-22-2010, 13:11
останах само с френда :D смисъл обясних му на него той казва че нищо не е направил :-o но незнам чесно казано.. :? абе то 1-ни приятели и те ... :o