PDA

View Full Version : Имам странни симптоми



Kmet4e
02-15-2010, 22:45
Имам много странни симптоми > Болят ме мусколите,ставите привечер ме тресе и все едно замръзвам ! Постоянно ме кара на спане и когато се събудя става по зле (вие ми се свят). От това всичко не се храня редовно и получавам болки в корема и много газове (предполагам че е от Сухата храна която употребявам) !
Та въпросът ми е как да се излекувам от всичко това ... Сиптомите почнаха да зачестяват а и се чуствам неудобно от непрестаните газове !

Ако имате някаква диета поне корема да си излекувам ! Надявам се да не съм развил някаква язва или колит !

BiGBaDWolF
02-16-2010, 21:12
Нищо не си развил според мене е от сухата храна отиди на лекар и ще разбереш какво е не се плаши като четеш ранзи теми язви и т.н ..САМОВНУШЕНИЕТО е много лошо .. не сме лекари и не може да ти дадем точен съвет за това отиди на лекар те не хапят ! А за самовнушението веднага ти давам пример .. Лятото ми излязоха 1 петанца по кожата и аз като тебе започнах да чета по най разни теми и се спрях на 'Псориязис' като видях какво става и че няма лечение 3 дни не сам спал отидох на лекар казаха ми че е гъбична инфекция от препаратите в басеина .. без крем без нищо след 1 месец нямаше и следа от тях за това не се тормози а отиди на лекар .. камък ще ти падне от сърцето :)

koteto6840
02-27-2010, 16:25
ами първо започни да се храниш а за другото сигорно е временно :)

NeENormalen
03-01-2010, 16:46
Наподобява грип, но не съм сигурен, иди при личния си лекар за всеки случай, ако ти каже, че имаш грип - вземи си няколко ампули течен аналгин и фервекси(или аналог), изпий фервексите и като те затресе вечерно време изпий и 1 ампула... като си легнеш, завий се хубаво! Като се сабудиш, ще си изпотен и ще се чувсташ по добре, преоблечи се, изпий още една ампула и пак легни и се завий хубаво...
Дано оздравееш бързо :)

titinkaa
03-01-2010, 16:59
Грип е,и аз бях така 10 дена с болки в корема и т.н. и накрая отидох на лекар и ми изписа антибиотик за корема

sugargirl94
03-02-2010, 07:25
Видях че питаш за някакви диети.Ами на обяд и на вечеря яж супа !! Карай на супи всеки ден в продължение на 1 седмица и си готова =; и недей да ядеш толкова много сухи храни ![-X