PDA

View Full Version : Нещо като пръстен в кожата.....!



krisko1
02-16-2010, 07:39
Здравейте! Искам да ви попитам някой дали е имал подобно нещо, дали се лекува с медикаменти или оперативно само! :( Става въпрос за кожата около главичката на пениса ми. Има нещо като пръстен и като се възбудя доста трудно преодолявам края на главичката. По-рано го нямах това, но един път като правихме секс с приятелката ми влязох по-бързо и рязко и ми се закъсна малко юздичката. След това ми зарасна и ми се получиха някакви малки ранички по кожата около главичката, после и те изчезнаха и сега остана това което съм описъл по-горе! Надявам се че има и друг начин за лечение освен обрязването! Нещо не ми се иска ама в краен случай......! Благодаря предварително!


P.S.
Аз съм мъж на 25 години!

SK0RP10N
02-23-2010, 09:29
Имаш фимоза - лекува се оперативно, чрез обрязване (премахва се кожата от главичката)

darkPaladin
02-23-2010, 13:26
Имаш фимоза - лекува се оперативно, чрез обрязване (премахва се кожата от главичката)

нъц има парафимоза

самото наличие на пръстена го показва,този пръстен пречи на кръво обръщението и може да се получи гангрена която може да се усложни до некроза

ето пример за некроза (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/Tissue_necrosis_following_bite_from_Bothrops_asper _PLoS_Medicine.jpg/200px-Tissue_necrosis_following_bite_from_Bothrops_asper _PLoS_Medicine.jpg)

лечението не е по желание а задължително ако искаш да имаш пенис

krisko1
02-27-2010, 22:02
А някой знае ли от какво може да се е получила тази фимоза или парафимоза???

sexita
02-28-2010, 08:40
Фимозата най-често е вродено състояние.
Парафимозата е състояние, при което стеснената кожичка е била изтеглена насилствено назад, главата на члена се заклещва в тесния пръстен, не може да се върне и отича. Парафимозата възниква най-често при полово сношение или онаниране. Ако заклещването не се отстрани своевременно, главата на члена може да некротизира. В самото начало на заклещването може да се опита внимателно освобождаване на главата през тесния кожен отвор. Ако това не се удаде, се прибягва до операция.
http://www.sexnature.org/content/view/798/69/