PDA

View Full Version : кофти ми е



soul1199
02-16-2010, 07:49
Здравейте!просто искам да си излея всичко,което ме разкъсва от вътре.Такам всичко сякаш се обърка от 2-3 месеца насам.Първо се скарах с най-добрия ми приятел(Н.),който се оказа едно долно същество,след него сякаш нещо ми липсва(не бях сигурна дали найстина го възприемах,като приятел или,като нещо повече).После загубих куп приятели(който чак сега оцених),защото мислех само за него и винаги бях в кофти настроение и сега и с най-добрата ми приятелка се скарах пак заради него.След Н. всичко се обърка...вчера го видях,слезе от рейса,погледна ме и си отиде,без дума да каже дори,стана ми мн кофти...липсва ми,не мога да го отрека и двамата имаме вина за ситуацията,но той е мн твърдоглав и аз знам,че няма да се оправиме.Ние даже не можем,приятели да сме,то кво остава да стане нещо повече. :( Не търся конкретен съвет,просто исках да споделя и ако може мнение по темата да дадете. :)

fc
02-16-2010, 08:23
Излез хора с които никога не си излизала до сега.

DevilWish
02-16-2010, 08:27
Излез хора с които никога не си излизала до сега.
Лесно е да се даде такъв съвет, но е трудно изпълним.
Знам какво е да си сам и да трябва да почнеш от нулата.В момента за 2ри път съм в такова състояние.И е ужасно трудно.Може и да се депресираш, но не се предавай и знай, че ще се оправи след известно време ;)

fifinkathefreak
02-16-2010, 09:39
Виж дали не можеш да общуваш пак със страите си приятели.Ако са били истински,биха те разбрали. :)

А ако онзи е долно същество,защо още мислиш за него?Признай пред себе си кое е по-важно за теб.

Hopegiver
02-16-2010, 10:40
сега мога да върна услугата...

не съм много запознат , затова коментара ми ще е по кратък...
приятели спореед мен не се сменят ден за ден, затова покажи че ти пука за него , че съжеляваш за тва с което си станала виновна,
да, извини се на този си фр /изскренно/ и ако не е чак такова лайненце ще ти се извини и тои и ще оставите грешките си в миналото...
относно най добрата ти фр - също би помогнало извинение
/само предполагам че тя те е съветвала да го зарежеш а ти си била на друго мнение и затва сте се скарали/

тва е съвет въпреки че не търсиш такива , ти решаваш
и успех дано се сдобрите , защото се вижда че ти пука за тях и го преживяваш тежко

NeZaPoznat
02-16-2010, 10:47
Да ти имам приятелите .... :?

Sladurcho
02-16-2010, 11:38
Да ти имам приятелите .... :?

cinderella_gugutka
02-16-2010, 12:42
не губи надежда,нещата може пък и да се оправят.А ако наистина не се оправят - всяко зло за добро.

producenta
02-16-2010, 12:48
Приятелите са за цял,живот това,че някой не те има за такъв знаеш какво значи.

Знаеш,че приятел в нужда се познава нали?
И понякога е по-добре да имаш един приятел но верен,който даже да се скара за теб пак ще ти е такъв,вместо да са като тези с които си се карала.

onestar
02-16-2010, 13:35
Малко инфо защо сте стигнали до тук?

FromAutumToAshes
02-16-2010, 14:33
Да ти имам приятелите .... :?

Че то има ли още такива животни в днешно време xD

Zaritu
02-16-2010, 16:29
не губи надежда,нещата може пък и да се оправят.А ако наистина не се оправят - всяко зло за добро.

justonegirlwithonehope
02-16-2010, 16:31
Ако са ти истински приятели няма да те остават просто така, но и ти си дай малко зор де .. изгубила си уж най-добрия ти приятел и ти е тежко нормално, но ти сама каза, че е много долен.Обичаш го ? След време ще го забравиш.Няма незабравими, няма незаменими (music) :-P

Kukumqvka
02-16-2010, 16:40
Само не губи надежда.Всичко някога ще се оправи :)

vellvet
02-16-2010, 16:50
нещото, в което съм се обедила е, че когато си на дъното има само нагоре просто изчакай асансьора ;)

gaBB
02-16-2010, 20:49
Обясни положението на приятелите си, ако са ти истински ще те разберат и даже ще ти помогнат да се оправиш със приятелят ти.

EmiKodaTiKaja
02-16-2010, 21:49
Излез хора с които никога не си излизала до сега.
Лесно е да се даде такъв съвет, но е трудно изпълним.
Знам какво е да си сам и да трябва да почнеш от нулата.В момента за 2ри път съм в такова състояние.И е ужасно трудно.Може и да се депресираш, но не се предавай и знай, че ще се оправи след известно време ;)
+1 не е толкова лесно просто да излезеш да намериш "нови хора" и да излизате все едно се познавате от години+тва има хора и хора 8)

PROVOCATIVE
02-17-2010, 14:18
Поговори с приятелите си и им кажи,че съжаляваш. Ако наистина държат (или са държали на теб), ще ти простят.

fc
02-20-2010, 22:45
Излез хора с които никога не си излизала до сега.
Лесно е да се даде такъв съвет, но е трудно изпълним.
Знам какво е да си сам и да трябва да почнеш от нулата.В момента за 2ри път съм в такова състояние.И е ужасно трудно.Може и да се депресираш, но не се предавай и знай, че ще се оправи след известно време ;)
+1 не е толкова лесно просто да излезеш да намериш "нови хора" и да излизате все едно се познавате от години+тва има хора и хора 8)
Под хора с които никога не сте излизали, не съм посочил да са непознати. От къде да знаеш, че Гошко може да ти бъде най-добър приятел или че Гинка е любовта на живота ти?

Take_That
02-21-2010, 08:49
Виж дали не можеш да общуваш пак със страите си приятели.Ако са били истински,биха те разбрали. :)

А ако онзи е долно същество,защо още мислиш за него?Признай пред себе си кое е по-важно за теб.

++++