PDA

View Full Version : Тотална лепка... не мога да дишам!



CrAzYanDlaZy
02-16-2010, 09:01
Здравейте! Моят проблем е свързан с една "приятелка". Учим в едно даскало, гоним еднакви автобуси. Мислех, че не е лоша, но тя е ужасна лепка! Иска постоянно да излизаме, не й стигат само няколко часа ... аз нямам толкова много време, докато сме на даскало през седмицата, но тя настоява! Не ме оставя на мира ... Като ме види с някой друг се лепва и не си тръгва до края. Опитах се да се отдалеча от нея, обаче тя се разсърди почна да ме съди и да ми държи сметка. Омръзна ми от нея! Казвам й че не мога, намеквам й, но все едно си говорим на други езици! Ако имате идея кажете ми как да я разкарам по- дипломатично, не искам да се стига до караници. Вече наистина ми писна.

iiordanova
02-16-2010, 09:22
Казваш и го в прав текст! Да не те вълнува .. какво ще стане. Все пак на теб ти е писнало от нея. Щом ти не искаш .. да се виждате толкова често , просто и кажи това което каза и на нас.

mrtn
02-16-2010, 09:26
Пробвала си с добро, не става..
пробвай с лошо, да видиш какъв ще е резултата! :)

anna93
02-16-2010, 14:02
Наистина първо й го кажи с добър тон. Ако тогава пак не става започни да се държиш лошо, да не й обръщаш внимание и т.н.

ReachlessGirl
02-16-2010, 16:27
Кажи й го без намеци и подобни и този път дори да ти се разсърди не отстъпвай .. :o

onestar
02-16-2010, 17:55
Следващия път като ти се лепне я погледни в очите и й кажи, че не искаш да прекарваш деня си с нея.
Предполагам в първия момент ще остане като гръмната, след което ще се обърне и ще си тръгне, но... да не ти прави впечатление.

aciko
02-16-2010, 18:01
Остави я да ти се сърди.
Ще ти се разсърди така 2-3 пъти и накрая ще разбере,че наистина не е желана понякога.

SweetLuna7
02-17-2010, 14:44
Пффф и аз имам такъв проблем. Има едно момиче, с което се запознах в началото на 5 клас, когато бях нова. Всъщност майките ни ни запознаха. Сега си мисли, че сме фр... Постоянно говори за нейни си работи, някакви форуми, игри, нейни виртуални приятели, които аз въобще не познавам и затова и никога не я слушам...
Влачи се с мен и приятелите ми през междучасията, а те също не могат да я траят. :booooomb:
Абе... пълна скръб. А да не говорим, че не искам да се караме, защото я познавам от 2-3 години и малко ми пука за нея. Затова се опитвам да я разкарам дипломатично :o , като й казвам, че не ми е приятно когато съм с фр да е с нас (по-точно на тях не им е приятно, защото те ме помолиха не веднъж или два пъти да й го кажа) , но тя ми вика "Ми аз къде другаде да отида?" , защото тя няма др приятели. Не мога да я трая вече :booooomb: :o :o Тя изобщо не се интересува от мен или какво става с мен, и ето един пример: Винаги, когато съм в кофти настроение гледам да избягвам другите, за да не им си го изкарам. Казвам им "Не ми говори точно сега." Останалите схващат и не ми се пречкат, само ме питат какво ми е. Но на нея дори и през ум не й минава да ме пита за това, нееее :shock: Тя веднага пита дали не съм й сърдита на нея, ама то с такъв тон, сякаш вс се върти около нея.

Моля, моля, моля ви, ако на някой му се занимава, след като отговори на авторката да ми даде съвет и на мен, че малко ми остава да й се разкрещя :booooomb: :booooomb: :booooomb:

BeezyJey
02-17-2010, 16:15
И за авторката и за горния проблем :
Казвайте си ,без да ви пука !! След като те не разбират от намеци и след като сте ги предупредили, но те продължават ,няма какво да се занимавате с тях повече .. :o

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-17-2010, 16:41
Да съгласна съм с всички до тук,няма смисъл да си малчите и да се правите на фр,в крайна сметка всеки си общува с който му е приятно,в този случай няма дипломатически начин,просто казваш,че не искаш да общуваш с дадения човек и точка.

BloomF
02-17-2010, 17:39
Пробвала си с добро, не става..
пробвай с лошо, да видиш какъв ще е резултата! :)

++

Не си виновна, че не разбира от дума! А и не си длъжна да я търпиш!!

brokeninside13
02-17-2010, 19:15
Казваш и го в прав текст!

WaterLilly
02-17-2010, 19:34
Знам, че ще се повторя, но все пак:

1) Не я харесваш и не ти е приятна
2) Не си й приятелка
3) Намеквала си й вече
=> Не се интересуваш дали ще се обиди, ако я разкараш. Защо не го направиш, вместо да я търпиш още?

CrAzYanDlaZy
02-17-2010, 19:37
Знам, че ще се повторя, но все пак:

1) Не я харесваш и не ти е приятна
2) Не си й приятелка
3) Намеквала си й вече
=> Не се интересуваш дали ще се обиди, ако я разкараш. Защо не го направиш, вместо да я търпиш още?

Вече го направих :)
Благодаря на всички.

dimi93
02-18-2010, 13:16
слънце нали я познаваш? Тя непрекаснато се кара и сдобрява със всеки! 1 ден нарежда някого на другия ден са най-добри приятели! Говори зад гарба на всеки така, че да не ти пука! Не си давай много зор! Просто бади БЕЗРАЗЛИЧНА към нея! Аз как я разкарвам?

dimi93
02-18-2010, 13:19
Остави я да ти се сърди.
Ще ти се разсърди така 2-3 пъти и накрая ще разбере,че наистина не е желана понякога.


не е вярно! Не я познаваш! Тя се кара сас всеки по 100 пъти и на другия ден пак се сдобряват и са много близки! Тя със всеки се кара непрекъснато и се сдобрява! Ту и е най-добър приятел, ту и е най - противното сащество! Тя самата не знае кого обича и кого не! :) А хората с които никога не се е карала... си ги маниполира и варти на малкия пръст и те треперят да и кажат 2 думи като гледат как нарежда и какво прави с другите .... не искат да бъдат на тяхно място!

spexx
02-18-2010, 19:35
мразя хора които не разбират от дума .. :X кажи и просто "Остави ме на мира !!!" .. ко да та съди ся.. пък и ако тва не разберееее .. :Д начи има проблеми
:grin: :grin: :grin:

crystalicks
02-19-2010, 12:06
И аз имах същия проблем когато бях в 5 клас. Едно момиче ме следваше НАВСЯКЪДЕ и нямаше никакви приятели и аз вече не можах да я търпя. Един ден направо ми дойде до гуша и й казах че е много досадна и неприятна. Тя разбира се ревна и започна да ми се цупи. Минаха няколко дни и дойде и ми се извини и обеща да се "отлепи от мен" лека по лека. И наистина се подобриха нещата... вече сме много добри приятелки. :)
Трябва да и го кажеш просто както си е... няма друг начин според мен. :? Или пък и предложи да излезнете с някои други твои приятели и тя може би ще се отпусне и ще осъзнае че ти досажда.

GiRl_FrOm_ThE_MoOn
02-19-2010, 12:12
Някои хора не разбират от деликатни намеци,значи трябва да им се каже директно!Кажи и ,че не искаш да дружиш с нея,по цял ден,щото имаш и друга работа!Ако не разбере и това,просто не и обръщай внимание и си прави нещата!Успехи!