PDA

View Full Version : Пак аз.. с моите проблеми



mechtaq_za_teb
02-16-2010, 11:33
Пиша единствено, за да споделя..!
Не искам съвети.. понеже не се водя от тях, в което ми е грешката. Правя винаги наопаки и си блъскам главата...
А всичко можеше да приключи много по-бързо стига да бях издържала през този период, когато най-много ми се искаше да го потърся...
Казах му да не ме търси повече, така или иначе си имаше вече нова приятелка! Вярвах, че му пука за нея... но той вместо това ме изненада.. почна да ме търси. Аз се поддадох на няколко пъти, мислейки че има за какво. В очите му виждах колебание, но той все пак остана с нея, а аз се чувствах като излишна... Тогава не издържах! Скарахме се и му казах да спре да ме търси, че не искам повече да имаме общо. Минаха седмица-две, когато той отново се сети за мен.. казах му, че прекали и всичко, станало между нас, ще излезе наяве, че повече няма да лъже момичето. Бях бясна. И уж се видяхме да поговорим, а то какво стана??!!!! Лъжи, куп лъжи.. и се събрахме отново, а той се раздели с нея. Повярвах му, мамка му! Така му повярвах на милите думички, на милите очички.. на всичко, което направи за мен и което уж ми "доказа". Остави ме, да. И се върна при нея.. И въпреки това отново искаше да се виждаме.. този път обаче напук на скапаните чувства му казах НЕ! Казах му да прави каквото иска и че няма да има възможност да ме види или чуе отново. Казах му, че прецака всичко... цялата ни връзка, дори хубавите спомени през тази година и нещо, всичко се срина пред очите ми, защото той ми вдъхна една последна надежда и незнайно защо, аз му повярвах. :( Бил имал чувства... какви чувства?! Може би загубих всякакво достойнство, но му казах всичко, излях си го. Вече нямах какво да губя така или иначе.. Сега единствено се чувствам излъгна аи съвсем сама, защото нямам с кого да споделя. Останах без нито един приятел.
Чувствам се супер кофти, не знам накъде да тръгна сега. Как може.. а беше толкова просто! Трябваше просто да кажа НЕ, но аз се доверих на чувствата си.. и отново ги разбих. :( Защо му повярвах, мамка му?!!!!

anonimchetou
02-16-2010, 12:18
уу много кофти ситуация. Мисля че няма да има смисъл ако ти кажа че ти си си виновна.. защото ти и сама го знаеш.. Според мен го заебавай тоя съвсем без връщане назад щото май само си играе и ви върти двете...

onestar
02-16-2010, 12:26
^^ Точно така - иска да ви върти и двете. Нея я има, а теб те... хм, манипулира, използва слабите ти места.

Е, сгреши като му се върза, знаеш го. Сега остава да го оставиш да врътка новата си приятелка, а ти... да намериш далеч по-стойностен човек от него. :) :-)

Sladurcho
02-16-2010, 12:47
Поддала си се защото имаш чуства към него и си искала да си с него... това е причината да не си казала Не , понякога чувствата са по силни от разума.. мисля че всеки човек е правил тази грешка да се поддаде на чувствата си.. Важното е че после си се осъзнала че не искаш да си в позицията на втората.... той да си е с нея а с теб когато му кефне.. много е трудно ти да си този които прекратява всичко но понякога така е най-добре! Не трябва да се отчайваш (знам че звучи невъзможно но... :( ) размисли над живота ти намери нещо друго което е важно за теб и което има смисъл.. започни да излизаш да се забавляваш! сега ти е времето да живееш а не после когато са те налегнали грижи и отговорности.... ! Той сам е избрал да е с друго момиче.. щом той не може да те оцени значи не става за теб.. Успех и искрено ти пожелавам всичко най-хубаво тепърва да ти се случи

hopekiller
02-16-2010, 12:53
Поддала си се защото имаш чуства към него и си искала да си с него... това е причината да не си казала Не , понякога чувствата са по силни от разума.. мисля че всеки човек е правил тази грешка да се поддаде на чувствата си.. Важното е че после си се осъзнала че не искаш да си в позицията на втората.... той да си е с нея а с теб когато му кефне.. много е трудно ти да си този които прекратява всичко но понякога така е най-добре! Не трябва да се отчайваш (знам че звучи невъзможно но... :( ) размисли над живота ти намери нещо друго което е важно за теб и което има смисъл.. започни да излизаш да се забавляваш! сега ти е времето да живееш а не после когато са те налегнали грижи и отговорности.... ! Той сам е избрал да е с друго момиче.. щом той не може да те оцени значи не става за теб.. Успех и искрено ти пожелавам всичко най-хубаво тепърва да ти се случи

Подкрепям те.

a1a2b3v
02-16-2010, 12:57
Добре си постъпила.. просто е искал да ви "върти" на пръста си. И да щом веднъж те е зарязал заради нея пак ще го направи. Просто го забрави :)

Zaritu
02-16-2010, 13:12
хм тези чувства какво ли не ни карат да правим ...

doomkillerr
02-16-2010, 13:23
Както каза "Sladurcho":


понякога чувствата са по силни от разума.. мисля че всеки човек е правил тази грешка да се поддаде на чувствата си.. Важното е че после си се осъзнала че не искаш да си в позицията на втората...

http://www.youtube.com/watch?v=WhlGHjPHKYo

unforgivableee
02-16-2010, 13:24
^^Да,чувствата ни карат да правим много неща,едните глупави,другите не толкова, но под въздействие на чувствата човек е способен да се промени страшно много, дори до степен неузнаваемост. Не смятам, че си загубила достойнството си..просто не е трябвало да чакаш и да се надяваш толкова много време, ноо...чувства :( Момчето е глупак, мисля че едно момиче не заслужава такова отношение. :)

soul1199
02-16-2010, 17:51
Първия път си се поддала,защото си мислела,че той найстина те обича и иска да е с теб,но,като се е върнал при нея,си разбрала,какъв е,че няма чувства,според мен не си си изгубила достойнството,просто не си проумяла първия път,че не си струва,понякога от любовтта боли,но се налага да продължиш напред,трудно е но заради такъв човек не си струва изобщо

producenta
02-16-2010, 17:56
Първия път си се поддала,защото си мислела,че той найстина те обича и иска да е с теб,но,като се е върнал при нея,си разбрала,какъв е,че няма чувства,според мен не си си изгубила достойнството,просто не си проумяла първия път,че не си струва,понякога от любовтта боли,но се налага да продължиш напред,трудно е но заради такъв човек не си струва изобщо

слушай жена ми ;)