PDA

View Full Version : нос .. ;p



Freshnes
02-16-2010, 12:03
Здравейте на всички първо да спомена, че не съм нова в сайта просто се наложи да си сменя ника и второ всички със своите си там "велики" простотии под формата на коментар, да не пишат : ) ...
Та моя проблем (ако може така да се каже) е носът ми. Понеже е "гръцки" ( дано се сетите ) се лишавам така да го кажа от някакъв стил примерно на косата. Все трябва да ходя с пусната коса и поне да имам страничен бретон. А така ми се иска да се вържа обаче като се погледна профилно не ми харесва гледката. Е не е кой знае колко гаден обаче аз съм си свикнала с тази мисъл. Питам който има такъв "вид" нос 8-) да ми сподели някаква прическа ... ако има по особенна да не се вкопчват всички към него ( може и да си фантазирам ама за мен е проблем ) ... Мерсии предварително : ))) 8-) :D

UnForgettableDream
02-16-2010, 17:32
Амии аз нямам, но майка ми и баба ми имат такъв вид носове (понеже сме с гръцки произход) и като ги гледам не са чак толкова зле. На майка ми косата е на едри къдрици (естествени), които са много сладки и въобше не се набива на очи носа й. А твоя не знам дали само формата му е така и дали е по-големичък, но ако е нормален като размер, не разбирам какъв ти е проблема и с вдигната коса да ходиш. За къдриците - ако ти е къдрава косата така си я носи, ако не - може да я накъдриш, но с права мисля, че няма да е много добре. Може и да си измислиш нещо, например да вдигнеш горния пласт, като и придадеш обем в корените и да изправиш краищата на долния.. Варианти много.. Не се притеснявай, аз дори искам да имам такъв нос, защото моя има много гадна форма и е голям.. :D :D Айде успех и спокойно не е болка за умиране, донякъде е хубаво! :-) :)

Freshnes
02-16-2010, 18:35
UnForgettableDream мерсии ... ах моята коса е права и се тoпирам така че имам обем постоянно. 8-) не просто като се вържа ии сякаш не съм аз все си викаm " А тоз погледа ли ме" "ох ся ще ми се смеят" Нещо от този род ... Знам малко е преувеличено ама се пак .... :-) :D

TeenSpirit
02-16-2010, 18:48
Помислих, че темата ще е за снимки на носа ви... :smt047

Freshnes
02-16-2010, 19:04
хухуу нееее ;DD 8-)

co0L_gIrL
02-16-2010, 19:09
Моето носле е чупено и можеш да си представиш на какво прилича ;) .. Но аз не се притеснявам /вече/ от това как изглеждам, и си правя прическа каквато си ми хареса.. Все ми е тая кой какво мисли като ме види. Не мисля да се лишавам от разнообразието, защото примерно хората не ми харесвали носа.. :)

UnForgettableDream
02-16-2010, 19:11
Ами пробвай тази прическа, която ти казах, тя ще стои хубаво и на права коса. Топирай горния пласт и го защипи с малка шноличка отзад, а долния спуснат. Сигурна съм, че тази прическа би стояла добре на почти всеки човек.. :)

petiam
02-16-2010, 19:24
а какво представлява този нос? за пръв път чувам :-o

monttitty
02-16-2010, 21:47
а какво представлява този нос? за пръв път чувам :-o
аз също :-o :-o :-o

darka1
02-17-2010, 06:20
И аз не съм чувала за такова нещо ... я някой да качи снимка :)

Freshnes
02-17-2010, 11:28
ми не можах да намеря точните снимки лични мои не искам да качвам ... но може да се определе като "гърбав" (не много) продължение от челото и може да бъде по дълъг 8-) или малко по къс хах. Прочетох, че всички статуи от едно време са с такива носове правени за гордост. : )))

Zaritu
02-17-2010, 15:21
моя пък нос е по чип .. ама там е работата че носът е центъра на феиса ти ... и се набива то затова произлизат мн комплекси от там :)

bizzskwittka
02-17-2010, 17:47
гръцки нос ??? :shock: :shock:

леле не мога нищо да ти кажа и даже сподер описанието не си по представям много много ... :?

Zarity
02-17-2010, 17:53
ох,ей те тва нещо!
http://www.hormiga.org/programas-gratis/prgs/karolina-kurkova-fondo2.jpg

billytalent
02-17-2010, 17:56
И моя май е нещо такова-мразя го :booooomb:

Sintya
02-17-2010, 18:50
Моят нос е такъв ( http://a.abcnews.com/images/Entertainment/abc_Nose_071210_mn.jpg - Камерън Диас ), но съм го трошила мн. пъти и си личи лекичко :D Иначе харесвам си го що - годе.

Freshnes
02-17-2010, 19:42
ох,ей те тва нещо!
http://www.hormiga.org/programas-gratis/prgs/karolina-kurkova-fondo2.jpg

да нещо такова :oops: само че този е по "дебеличък" ... Zaritu точно така ....