PDA

View Full Version : БЕМГИ



missTwlight0208
02-16-2010, 13:47
Здравейте на всички, значи от малка си имам бемги на гърба имам една по голяма но не е кой знае какво *много си я харесвам* бях на лекар преди време и ми каза само да слагам една лепенка на нея като я излагам на слънце, но тук там виждам нови и така... ходя всяка година на море и ги излагам на слънце кажете опасно ли е, трябва ли да се махнат и ако се махат ка се махат??? 10x :) :) :)

SmilezZz
02-16-2010, 15:48
БемГи - да не е Бемки :-o :-o

Като цяло не знам..Но щом лекарят ти е казал да сложиш лепенка - най-добре го изпълни..Може и да е вредно..Не знам..

А относно махането:
Ми мисля,че с лазер става

Valento
02-16-2010, 16:30
БемГи - да не е Бемки :-o :-o

Като цяло не знам..Но щом лекарят ти е казал да сложиш лепенка - най-добре го изпълни..Може и да е вредно..Не знам..

А относно махането:
Ми мисля,че с лазер става
БеНки ... така , бенки не се махат , защото от това може да се развие рак на кожата ... ааа за излагането на слънце ... да , слагай лепенки !

missTwlight0208
02-17-2010, 07:10
сори за грешката аз знам че се махат и рак на кожата се получава от честото им излагане на слънце. А и как си представяте както сте на плажа и виждате едно момиче цялото с лепенки, а после като ги махна 6те съм на петна :? въпреки че докторката ми каза да слагам само на голямата има и други ох и аз незнам вече :?

angel4eto966
02-17-2010, 07:38
ми от една страна по добре да си изгоряла на лепенки отколкото да хванеш рак на кожата нали :?
но от друга страна майка ми има много бемки и ми е казвала че са и се получили по време на бременноста и още си ги има и почти всяка година ходим на море и тя не е имала проблеми. Но щом си била на лекар и той така ти е казал по добре си сложи лепенките ;-)

missTwlight0208
02-17-2010, 09:08
хм а някой да знае нещо за премахването им. Също така някаква жена беше казала на баба там като баене беше с конец на някви кръстовища правихме всичко ама нищо :-o

angel4eto966
02-17-2010, 15:51
абе ти на баенета и такива глупости ли се надяваш :?
а за премахването доколкото знам е чрез лазер мисля но не съм сигурна

Mitkoni
02-18-2010, 10:44
БемГи - да не е Бемки :-o :-o

Като цяло не знам..Но щом лекарят ти е казал да сложиш лепенка - най-добре го изпълни..Може и да е вредно..Не знам..

А относно махането:
Ми мисля,че с лазер става
БеНки ... така , бенки не се махат , защото от това може да се развие рак на кожата ... ааа за излагането на слънце ... да , слагай лепенки !Чели и недочели...рак се развива когато бенката се облъчи с УВ лъите на слънцето...и да бенките се махат от специалист като пускат ток през тях(не знам как точно става)