PDA

View Full Version : Не мога да реша,а до утре трябва да съм решил... :S



ilko0214
02-16-2010, 14:35
Значи първо извинете,че тема не е за тук,но не и намерих място :D !Та в града ни имаме само един футболен клуб!За сега е 7 и 8клас деца,аз съм 7 и мисля да започна да тренирам,но 3-4 които тренират са големи тъпи олигофрени само за закачат обиждат и изолират,абее карат те да не си добре,и те тренират и утре мисля да се запиша и искам обаче като знам какво ще е като съм при тях си викам "по-добре дане се записвам" защото те те обиждат става ти гадно,абее ужас е напрово хич не искам да ходя зарад тях,обаче заради самите тренировки искам!

ПП.Знам,че ще кажете да не им обръщам внимание,но те те обиждат изолират и като кажат нещо гадно сички се смеят и пак ми е супре гадно :(

Темата е преместена в "Училище и приятели". Нищо любовно няма в нея

модерирано от w0sh

FromAutumToAshes
02-16-2010, 14:44
Темата ти изобщо не е за тук наъплно си прав.

Но все пак съвета ми е : Ако наистиан го искаш това нещо едва ли 3 4 глупака ще те спрат ;) Ключа е в теб. Успех :)

mir4eto93
02-16-2010, 14:47
Не бива да се отказваш заради някакви олигофрени, повярвай, няма да са последните, които ще срещнеш и ако всеки път се отказваш заради тях, ще ти е мн по гадно, от колкото да изтърпиш няколко убиди ... Да си говорят, теб какво те засяга, нали не е вярно, да не ти пука ... Успех :)

onestar
02-16-2010, 16:05
Винаги, когато на пътя ти застанат групичка идиоти ти ще сменяш посоката ли? Не трябва...
Запиши се щом искаш, а с тях ще намериш начин да се справиш.

soul1199
02-16-2010, 16:10
бори се за това,което искаш :)

Zaritu
02-16-2010, 16:18
да,все някога ще се наложи да се справиш с такива

vellvet
02-16-2010, 16:19
и на мен ми се е случвало. Опитвала съм страшно много неща, в повечето от които никак не ме е бивало и бях неуверена и гадните дечица ме изолираха и се отказвах. Но ако е нещо, в което наистина съм добра не ми пука за гадните дечица. Тка, че ако наистина ти се тренира и мислиш, че ще станеш добър тегли им една м**на и отивай да тренираш ;)