PDA

View Full Version : За децата на Хаити ... те го заслужават !



h0usel0ve3r
02-16-2010, 16:36
Сметнах,че в раздел Любов тази тема ще се чувства най-добре.
Децата на Хаити ... струва си да го изгледате -
http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI

Dopeass
02-16-2010, 16:44
А за децата на България? Кво правим?

producenta
02-16-2010, 16:52
А за децата на България? Кво правим?

тях ще ги оставим в ръцете на българските болници които

нямат консумативи нужната техника и възможност да ги излекуват


демек ще ги оставим да умират

SoStarstruck
02-16-2010, 17:27
А за децата на България? Кво правим?

тях ще ги оставим в ръцете на българските болници които

нямат консумативи нужната техника и възможност да ги излекуват


демек ще ги оставим да умиратВажното е и ние да се направим на модерна дръжава от ЕС,чиято икономика е цъфнала,та вързала,на нас всичко си ни е наред и можем да си позволим да пратим милиони на толкова отдалечена от нас страна.

Не,че имам нещо против Хаити,хората там наистина страдат и имат нужда от помощ,но на тях им подпомагат по-големите и стабилни държави,а ние къде сме тръгнали?! Тези от БТВ-то да си вдигат рейтинга,кой ли знае колко им плащат и на водещите за отделеното ценно време .. :)

teenems
02-16-2010, 17:34
Онзи ден докато гледах тази реклама да дариш 1,20 ми се прииска и нас да ни удари заметресение .
Не за друго ,просто да видя дали ще е така както за Хаити ..

h0usel0ve3r
02-16-2010, 18:20
Онзи ден докато гледах тази реклама да дариш 1,20 ми се прииска и нас да ни удари заметресение .
Не за друго ,просто да видя дали ще е така както за Хаити ..
о,повярвай ми,няма !

sunshinepp
02-16-2010, 18:21
Онзи ден докато гледах тази реклама да дариш 1,20 ми се прииска и нас да ни удари заметресение .
Не за друго ,просто да видя дали ще е така както за Хаити ..
о,повярвай ми,няма !

100% .. :D

TheSickMind
02-16-2010, 18:29
Не, аз няма да пратя SMS, няма да се обадя, няма да направя дарение. Защото не искам да помагам на сбирщина мангалчета, които замърсяват планетата...

xXTOXiCXx
02-16-2010, 18:29
А за децата на България? Кво правим?

++


----
P.S. Аз ли се лъжа или тази тема не е за този раздел?! :D

BloomF
02-16-2010, 18:31
Вече става досадно с тея реклами и ... И все пак добра кауза! И да не са български деца, все пак са деца!! :)

art
02-16-2010, 18:32
Тъкмо днес гледах по новинте че ще взимаме заем от русия.Пари за нас си нямаме, бюджета бил като посна пица и някакви такива а на други страни сме тръгнали да помагаме.Да, хубаво е да се помогне, хуманно е ама ние тука църковни мишки... Там богатите страни да помагат.САЩ и други такива като тях нали са голяма работа да дават повечко!

LadyDi
02-16-2010, 18:48
Не, аз няма да пратя SMS, няма да се обадя, няма да направя дарение. Защото не искам да помагам на сбирщина мангалчета, които замърсяват планетата...
Грубо и излишно изказване.

SoStarstruck
02-16-2010, 19:36
Тъкмо днес гледах по новинте че ще взимаме заем от русия.Пари за нас си нямаме, бюджета бил като посна пица и някакви такива а на други страни сме тръгнали да помагаме.Да, хубаво е да се помогне, хуманно е ама ние тука църковни мишки... Там богатите страни да помагат.САЩ и други такива като тях нали са голяма работа да дават повечко!+1 Exactly.

beachy_bunny
02-16-2010, 19:48
Тъкмо днес гледах по новинте че ще взимаме заем от русия.Пари за нас си нямаме, бюджета бил като посна пица и някакви такива а на други страни сме тръгнали да помагаме.Да, хубаво е да се помогне, хуманно е ама ние тука църковни мишки... Там богатите страни да помагат.САЩ и други такива като тях нали са голяма работа да дават повечко!

хаха вие запознати ли сте или си говорите колкото да не заспите .... първо САЩ им предизвиква заметресенията ... хвърлят бомби в океана ... и земята полудява ... 2-ро всички тия лайна който говорят ... , че Франция и нз си кой осиновявали деца ... правят го за дарители на органи .. за това ги осиновяват те Фрация от техните цигани не могат се оправят .. , че и още ще ми събират .. айде моля ви се ..
Наистина като гледах реклами глупости ... жал ми стана .. , но и те са подбралии найй-провокиращите кадри .. :?

fenastz
02-16-2010, 20:11
Мнооого пресилена. Много по-големи трагедии не бяха раздухани толкова.

BlueFace
02-16-2010, 20:15
Не, аз няма да пратя SMS, няма да се обадя, няма да направя дарение. Защото не искам да помагам на сбирщина мангалчета, които замърсяват планетата...

Ех мама му , поредния мега глупак с расистки възгледи.
Да, децата на България нямат щастието да имат добро здравеопазване,но също така и децата на Хаити.
Вие сте толкова коравосърдечни хора.На такива като вас не заслужава да се помогне.Нашата религия (християнството) , въпреки че духовното ниво на младото поколение е под всякаква критика и не очаквам да ме разберете ,проповядва съпричастие,помощ на ближния,а ближен не ти е роднината,ближен е всеки един човек на тази планета.
Липсата на здравеопазване не е по вина на децата на Хаити,които бтв имат много по-нисък стандарт и живеят много по-зле от нас ,но са благодарни за това което имат , а на нашите управници които също като вас са коравосърдечни копелета без грам съвест и държат народа ни в мизерия и не защитават интересите му!

Това е световен ужас , хиляди хора за загинали,много деца са без родители ,а вие нямате сърце да им дарите 1левче.А повечето от вас сигурно дават по 5 всеки ден за куутия цигари :?

П.П.Извинявам се за обидните думи ,но съм крайно разочарован и възмутен :( :o

fenastz
02-16-2010, 20:21
^^ излез от филма

SoStarstruck
02-16-2010, 20:25
Не, аз няма да пратя SMS, няма да се обадя, няма да направя дарение. Защото не искам да помагам на сбирщина мангалчета, които замърсяват планетата...

Ех мама му , поредния мега глупак с расистки възгледи.
Да, децата на България нямат щастието да имат добро здравеопазване,но също така и децата на Хаити.
Вие сте толкова коравосърдечни хора.На такива като вас не заслужава да се помогне.Нашата религия (християнството) , въпреки че духовното ниво на младото поколение е под всякаква критика и не очаквам да ме разберете ,проповядва съпричастие,помощ на ближния,а ближен не ти е роднината,ближен е всеки един човек на тази планета.
Липсата на здравеопазване не е по вина на децата на Хаити,които бтв имат много по-нисък стандарт и живеят много по-зле от нас ,но са благодарни за това което имат , а на нашите управници които също като вас са коравосърдечни копелета без грам съвест и държат народа ни в мизерия и не защитават интересите му!

Това е световен ужас , хиляди хора за загинали,много деца са без родители ,а вие нямате сърце да им дарите 1левче.А повечето от вас сигурно дават по 5 всеки ден за куутия цигари :?

П.П.Извинявам се за обидните думи ,но съм крайно разочарован и възмутен :( :o САЩ е пратил вече милиони за Хаити. Айде сега по едно левче за нашите деца да дадем,не за чуждите,защото на тях има кой да им дава,ама на нас никой не ни помага. :) Защото,както казаха вече,земетресение трябва да ни сполети и нас сигурно,или някакво друго природно бедствие,ама се съмнявам и тогава някой да се сети за нас. Дори ако беше обратното ми е интересно Хаити щеше ли да прати за нашите деца. Сега ще кажете "ама те са бедна държава". Абе,то и ние не се къпем в жълтици,ама пратихме 'нещичко' все пак. Айде стига толкова реклами и комерсиалност вече. :wink: Bored...

BlueFace
02-16-2010, 20:31
SoStarstruck точно това казах.Само ние можем да си помогнем ,но народа е такъв ,че е свикнал политиците да го тъпчат и да крадат от измами.
Не можем да седим без да правим каквото и да било и да питаме "защо няма здравеопозване ,пари и честност в политиката".Просто вече на никой не му пука и нямаме смелост да се надигнем като народ ,а ако ние не го направим кой?

SoStarstruck
02-16-2010, 20:34
SoStarstruck точно това казах.Само ние можем да си помогнем ,но народа е такъв ,че е свикнал политиците да го тъпчат и да крадат от измами.
Не можем да седим без да правим каквото и да било и да питаме "защо няма здравеопозване ,пари и честност в политиката".Просто вече на никой не му пука и нямаме смелост да се надигнем като народ ,а ако ние не го направим кой? Еми,уж се надигаме като народ,ама заради Хаити,да покажем пред целия свят,че ние също сме 'достойна и благородна държава'. А себе си,вътрешната ни политика и икономика хич не поглеждаме. Така си е. Но темата не е точно за това. :)

egois74e
02-16-2010, 22:19
BlueFace + :-) ... Хаити няма вина за нашето лошо здравеопазване..наситина повечето от политиците и известните личности го правят за PR, но на нас нормалните хора с що-годе нрмално парично положение не мисля, че ще създаде дисбаланс в месечния бюджет да се бръкнем 1 лев. Може и наситина да се преекспонира темата, не съм била там да видя какво е, но кадрите ме трогнаха достатъчно много за да пратя 1-2 смс-а както пращам и за българските деца

producenta
02-16-2010, 22:25
Не, аз няма да пратя SMS, няма да се обадя, няма да направя дарение. Защото не искам да помагам на сбирщина мангалчета, които замърсяват планетата...

Ех мама му , поредния мега глупак с расистки възгледи.
Да, децата на България нямат щастието да имат добро здравеопазване,но също така и децата на Хаити.
Вие сте толкова коравосърдечни хора.На такива като вас не заслужава да се помогне.Нашата религия (християнството) , въпреки че духовното ниво на младото поколение е под всякаква критика и не очаквам да ме разберете ,проповядва съпричастие,помощ на ближния,а ближен не ти е роднината,ближен е всеки един човек на тази планета.
Липсата на здравеопазване не е по вина на децата на Хаити,които бтв имат много по-нисък стандарт и живеят много по-зле от нас ,но са благодарни за това което имат , а на нашите управници които също като вас са коравосърдечни копелета без грам съвест и държат народа ни в мизерия и не защитават интересите му!

Това е световен ужас , хиляди хора за загинали,много деца са без родители ,а вие нямате сърце да им дарите 1левче.А повечето от вас сигурно дават по 5 всеки ден за куутия цигари :?

П.П.Извинявам се за обидните думи ,но съм крайно разочарован и възмутен :( :o


Ей грозник :> иди ги разправяй на други тия!
Ако става на въпрос,за българската коледа съм правил,повече от едно обаждане.И иди в някой дом за,умствено изостанали деца,да поживееш една година!
Дава този който има,а ни българите нямаме!

producenta
02-16-2010, 22:42
SoStarstruck точно това казах.Само ние можем да си помогнем ,но народа е такъв ,че е свикнал политиците да го тъпчат и да крадат от измами.
Не можем да седим без да правим каквото и да било и да питаме "защо няма здравеопозване ,пари и честност в политиката".Просто вече на никой не му пука и нямаме смелост да се надигнем като народ ,а ако ние не го направим кой?

Ти много разбираш от политика бря :>
жалко,че няма фуния да ти налея акъл малко :x

аз напоследък наблюдавам арести има още много работа,но и това е начало

пари за здравеопазване няма щото едни такива тикви като тебе пращат пари за другите държави
и как искаш да се надигне народа?Гражданска война ли искаш м?
Такива педалчета като Сидеров и Расате искат точно това

едни тъпи зелени тикви като тебе да тръгнат на патриотизъм да се дигат и да им свършат черната работа

а през това време докъто хората (в това число и ти)се колят и трепят навън те ще си пият коняка пред камината

ей аман що не си един президент на турция,че ептен да ги закопаеш?

iiordanova
02-17-2010, 08:23
А за българските деца .. ?
Ние нашите деца не сме оправили , а други гледаме.
Ама нали все пак трябва да се отбележим .. в чужбина.
Да и на мен ми е мъчно за дечицата в Хаити , но .. все пак. Аз пратих СМС , но не , за да се хваля , а защото така го почувствах. 1 лев е нищо .. , но все пак е нещо за тях.
А за българските деца медиите кога се сещат .. мм ? Само на Коледа! :o Това хич не е честно! Никой не е застрахован от лоши неща , но защо просто и за българските деца направим един такъв ден?

stoteen4o
02-17-2010, 10:54
А за българските деца .. ?
Ние нашите деца не сме оправили , а други гледаме.
Ама нали все пак трябва да се отбележим .. в чужбина.
Да и на мен ми е мъчно за дечицата в Хаити , но .. все пак. Аз пратих СМС , но не , за да се хваля , а защото така го почувствах. 1 лев е нищо .. , но все пак е нещо за тях.
А за българските деца медиите кога се сещат .. мм ? Само на Коледа! :o Това хич не е честно! Никой не е застрахован от лоши неща , но защо просто и за българските деца направим един такъв ден?
+1 :)

Faces
02-17-2010, 11:39
Да бяхме добре да помисля за другите пък то ние не можем да се оправим сами на други сме тръгнали да помагаме.Както казаха някой потребители ами нашите деца ? Тези изоставените които всекидневно измират от глад студ мизерия кой да се сети за тях ? Може и да звучи грубо но ако може да се окаже помощ избирам българските деца.

perli4kaa
02-17-2010, 12:14
И да не са български деца, все пак са деца!! :)
+

Molzinka
02-17-2010, 12:17
Пратих 2 sms-а и си купих благотворителното БРАВО , защото трябва да си помагаме :)

BlueFace
02-17-2010, 13:34
producenta аман от разбирачи като тебе.
Аз точно това ти говоря ,но май си тъп и не можеш да го разбереш:
Само ние сме си виновни като нация за положението в което сме.Хората не си търсят правата,оставят се да ги тъпчат,а здравеопазване липсва ,защото нямаме държавници на които им пука за тая държава.А кой е виновен за това? Ние сме си виновни естествено!
Колко нации са се вдигали срещу правителството си и са осъществявали нужната промяна?Сега ще кажете ,че това е било в миналото и сега времената се други...Но не е така.Защо и в днешно време да няма хора като Левски ,Ботев и т.н. Просто ги няма хората със съвест и жертвоготовност ,а ако ги има се броят на пръсти.Вече всички сме страхливи и предпочитаме да живеем в неправда.Няма хора които да имат смелост да се надигнат.И аз не бих ,но поне го осъзнавам и си признавам,а не обвинявам другите нации и хора за това .

"пари за здравеопазване няма щото едни такива тикви като тебе пращат пари за другите държави " - Как може да си толкова ограничен ?България прати на Хаити 500 000.Какво можеш да направиш толкова пари?Може да ти изглеждат адски много ама това е нищо.Политиците ,мутрите,бизнесмените крадат стотици пъти повече от държавата годишно.Това ,че има съвестни граждани готови да дарят едно левче на хората в нужда не означава ,че държавата губи .
Аз обичам България ,но виждам истината и тя е ,че само ние сме си виновни,не можем да обвиняваме когото и да било.


Но какво ли ти говоря на теб.За теб сигурно Левски и Ботев са предалчета ... :? :?

П.П. Искам да чуя гениалните ти предложения държавата ни да се оправи без народа да се надигне и да отстоява правата си.Сигурно на политиците изведнъж ще им се събуди съвестта и ще започне да им пука ... :?

producenta
02-17-2010, 14:36
producenta аман от разбирачи като тебе.
Аз точно това ти говоря ,но май си тъп и не можеш да го разбереш:
Само ние сме си виновни като нация за положението в което сме.Хората не си търсят правата,оставят се да ги тъпчат,а здравеопазване липсва ,защото нямаме държавници на които им пука за тая държава.А кой е виновен за това? Ние сме си виновни естествено!
Колко нации са се вдигали срещу правителството си и са осъществявали нужната промяна?Сега ще кажете ,че това е било в миналото и сега времената се други...Но не е така.Защо и в днешно време да няма хора като Левски ,Ботев и т.н. Просто ги няма хората със съвест и жертвоготовност ,а ако ги има се броят на пръсти.Вече всички сме страхливи и предпочитаме да живеем в неправда.Няма хора които да имат смелост да се надигнат.И аз не бих ,но поне го осъзнавам и си признавам,а не обвинявам другите нации и хора за това .

"пари за здравеопазване няма щото едни такива тикви като тебе пращат пари за другите държави " - Как може да си толкова ограничен ?България прати на Хаити 500 000.Какво можеш да направиш толкова пари?Може да ти изглеждат адски много ама това е нищо.Политиците ,мутрите,бизнесмените крадат стотици пъти повече от държавата годишно.Това ,че има съвестни граждани готови да дарят едно левче на хората в нужда не означава ,че държавата губи .
Аз обичам България ,но виждам истината и тя е ,че само ние сме си виновни,не можем да обвиняваме когото и да било.


Но какво ли ти говоря на теб.За теб сигурно Левски и Ботев са предалчета ... :? :?

П.П. Искам да чуя гениалните ти предложения държавата ни да се оправи без народа да се надигне и да отстоява правата си.Сигурно на политиците изведнъж ще им се събуди съвестта и ще започне да им пука ... :?

Ей мушморок много по-голям патриот съм от тебе!
отивай се дигай тогава аде мъж дигай се бе!почвай да организарш комитети
на първия изтрел ще насереш и ще побегнеш бе маймун

я ми кажи една гражданска война дето е подобрило положението в страната

ако според теб за да се оправим трябва да се колим ок
не една брато убийствена война сме водили ще водим още една

ама искам ти да си най-отпред!

producenta
02-17-2010, 14:42
BlueFace поредният 16г младеж дето слуша волен кви ги говори

не ми се прави на патриот не ми говори заучени фрази тия съм ги виждал много като тебе и съм се отказал да споря спорът ни приключи вече

остани си жив и здрав

EmiKodaTiKaja
02-17-2010, 15:53
Онзи ден докато гледах тази реклама да дариш 1,20 ми се прииска и нас да ни удари заметресение .
Не за друго ,просто да видя дали ще е така както за Хаити ..

няма да е просто това ще е края всичко ще абдикира тотално от каквато и да е отговорност и ще ни остаят на произвола... :(

IbiZaA
02-17-2010, 19:58
Според мен каузата е добра,но е тоооолкова пресиленаа!!!!И наистина има толкова бедни и нещастни деца в България.Ние на нашите си деца не можем да помогнем и реалноо прайм нещо за тях само по Коледа :-x ,а сме тръгнали да помагамее на дечица от другия край на света!Аз в никакъв случай не твърдя,че на хората в Хаити им е лесно,напротив те преживяват нещоо многоо ужасно,но в крайна сметкаа онова живоо предаване по BTV сии беше абсолютно пресилено!!!!

Нз тва е мойто мнение :neutral:

SoStarstruck
02-17-2010, 20:07
Пресилено беше. "Аз познавам 1 милион хора,които ги е грижа за Хаити. Предната вечер на живото ни предаване 1 милион българи гледаха и плакаха заедно с нас за хилядите деца,останали без дом..." Като почне Ани Салич да ми ги нарежда тия така хладнокръвно,сякаш чете стихотворение,му става ясно на човек,че всичко е PR. К'во да говорим повече .. На Анито допълнително й плащат (и то доста),за да води това шоу и да се прави на много разстроена. Иначе тя на каква печалба ще е,та да се занимава с децата на Хаити?! .. И не само тя,всички останали,които се правят на разчувствани в тази тъпа плоска кампания имат парична изгода от цялата работа. България,все пак ... :? :?

fenastz
02-17-2010, 20:52
Повечето от децата ни не струват. Зле възпитани паразити са.

producenta
02-17-2010, 22:34
Повечето от децата ни не струват. Зле възпитани паразити са.

кой е виновен за това?

BlueFace
02-18-2010, 05:45
BlueFace поредният 16г младеж дето слуша волен кви ги говори

не ми се прави на патриот не ми говори заучени фрази тия съм ги виждал много като тебе и съм се отказал да споря спорът ни приключи вече

остани си жив и здрав

Какви заучени фрази ве човек??И ако искаш да знаеш аз политици не слушам защото всички са ми противни и не заслужават да са в парламента!Волен е същия боклук като тях ,защото никой не иска доброто на България ,а собствената си облага :o

Аз те питах-Според теб кой е виновен за положението в което е държавата ни сега(нещо друго освен "хората които пращат помощи за другите страни) .И кой е виновен ,че много деца станаха глупаци и са зле възпитани ?

producenta
02-18-2010, 13:21
BlueFace поредният 16г младеж дето слуша волен кви ги говори

не ми се прави на патриот не ми говори заучени фрази тия съм ги виждал много като тебе и съм се отказал да споря спорът ни приключи вече

остани си жив и здрав

Какви заучени фрази ве човек??И ако искаш да знаеш аз политици не слушам защото всички са ми противни и не заслужават да са в парламента!Волен е същия боклук като тях ,защото никой не иска доброто на България ,а собствената си облага :o

Аз те питах-Според теб кой е виновен за положението в което е държавата ни сега(нещо друго освен "хората които пращат помощи за другите страни) .И кой е виновен ,че много деца станаха глупаци и са зле възпитани ?

казах,че спорът ни приключи!! след време ще разбереш че грешиш

научи се да говориш свързано не съм казал,нещата които твърдиш,че са мои думи,но така доказваш,че говориш заучено и си знаеш твоята

затоване споря с такива мамуни като теб малки сте още за да разберете

точно за това нямаш право да гласуваш

държавата ни е зле по-много причини,но на мен ми харесват сегашните политици най-вече арестите

запомни малкия,че изведнъж няма да се оправим ще стане след 20 30години,но както казах това начало ми харесва



и кажи ми махнем ги свалим ги после какво?ще цъфнем и ще вържем ли?
много хора на тваоята възраст мислят така но са още малки недорасълчета като теб

възпитанието е по-вина на родителите

до оня ден ми викаше смърт на циганите ся си на друго мнение мммм

не ми харесват такива неща

PROVOCATIVE
02-18-2010, 19:57
Защо във всяка тема трябва да има спорове :x :x :x :x ужас ..!

fenastz
02-18-2010, 20:02
Повечето от децата ни не струват. Зле възпитани паразити са.

кой е виновен за това?

Родителите, учителите и обществото.