PDA

View Full Version : Упражнения за височина...?



vessyy
02-16-2010, 17:10
Здравейтее....казвамм се Веселина и съм 7-ми клас....висока съм само 150см...и направоо полудяваамм...приятелката ми ,която е 6-ти клас вече е по-висока от мен....Винаги съм искала да бъда по-високаа,но сега е различно,защото си харесахх едно момче,което е 175см високо...може и д а е малко по-нисъкк....От скотро започнахх да правяя някои упражнения като например коремни пресии...ама това е за отслабванее....нямам проблем с килцата 40 кг. съм,но все пак искамм да изглеждамм добре...Моля ви кажете ми някои упражненияяя и за вискочинаа....не мога да си позволяя спорт,защото изисква мнг. време а сега трябва и да кандидатстваам...искам само упражнение!! :-o :o :shock: :shock:

Valento
02-16-2010, 17:18
Здравейтее....казвамм се Веселина и съм 7-ми клас....висока съм само 150см...и направоо полудяваамм...приятелката ми ,която е 6-ти клас вече е по-висока от мен....Винаги съм искала да бъда по-високаа,но сега е различно,защото си харесахх едно момче,което е 175см високо...може и д а е малко по-нисъкк....От скотро започнахх да правяя някои упражнения като например коремни пресии...ама това е за отслабванее....нямам проблем с килцата 40 кг. съм,но все пак искамм да изглеждамм добре...Моля ви кажете ми някои упражненияяя и за вискочинаа....не мога да си позволяя спорт,защото изисква мнг. време а сега трябва и да кандидатстваам...искам само упражнение!! :-o :o :shock: :shock:
Веселинке , всичко става с времето си .... а и е до ген , не е казано че приятелката ти Пенка като е 1.70 ти трябва да си 1.75 ... а пък си в такава възраст че можеш рязко да израстеш на височина , така че не се комплексирай излишно !!

ospower
02-16-2010, 17:48
Преди всичко в съзнанието ти трябва да се вкорени мощна идея, желание, мисъл да се порасне. Това ще влияе на ендокринната система и на онези отдели от мозъка, от които зависи растежът на тялото.

Хранене - да консумираш ядки, яйца, извара и да избягваш захар, бонбони, сладки напитки. Също така ти препоръчвам мед и плодове.

Също така се нуждаеш от достатъчно продължителен сън, защото максималното ниво на секреция се наблюда пред нощта.

Трябва да избягваш цигари, наркотици, алкохол, ранен полов живот. Това отнема жизнена енергия от организма и води до спиране на растежа.

Преди всичко, за да пораснеш, не трябва да пречиш на растежа си. Мога да ти предложа някои упражнения, но за тях ще ти трябва шведска стена.

KadifWerewolf
02-16-2010, 20:17
А ако той харесва ниски? А? Ъ?
Пък и ще пораснеш с още минимум 10 сантиметра, сигурен съм.

BiGBaDWolF
02-16-2010, 21:16
ПРЕДИ 2 години бях 160см и бях най нисък в класа сега сам 180 и съм от най високите не сам взимал нищо просто времето си каза думата .. но не всеки израства.. всичко е до ГЕН .. наще са по 160 .. :-D ама ето че проимах късмет :grin:

H2O
02-17-2010, 09:20
ПРЕДИ 2 години бях 160см и бях най нисък в класа сега сам 180 и съм от най високите не сам взимал нищо просто времето си каза думата .. но не всеки израства.. всичко е до ГЕН .. наще са по 160 .. :-D ама ето че проимах късмет :grin:аз да се надявам :grin: че ще стане така

LuXuRy
02-17-2010, 10:03
Хвани се за полилея и виси поне 2ч. на ден - упражнение за ''вискочинаа'' :-D