PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ!!МЕЧТИИИ...ПОМАГАЙТ !! :)



newandoriginal
02-16-2010, 18:42
Така ... като начало да ви обясня : Моята мечта е да бъда актриса и певица!! Не мога да издържам да си пея и мисля за това постоянно!! Наистина това е всичко,което съм ( колкото и тъпо да звучи ) !!

Вчера,докато си седяхме на масата и вечеряхме (цялото ми семейство) аз повдигнах въпроса и помолих баща ми да ме запише на курс по актьорско майсторство !! При което се започна едно обясняване 1 час как това е невъзможно да стана актриса,нямам шанс,не можело да се живее със заплата на актрьор и т.н. аз се почувствах ужасно .. нима родителите не трябваше да насърчават мечтите на децата си ?! Трябвало да с езанимавам с бизнес,за да издържам семейството си ! Аз се опитах да му обясня,че не мога да се занимавам с друго,че това е едиственото нещо,с което искам да се занимавам до края на живота ми и всичко друго ми изглежда просто ужасяващо!! Но той продължи да настоява .. накрая се съгласих и казах " е добре аз ще уча обаче ще ходя и на курсове и ако не ми потръгне ще се занимавам с това ,което кажеш и ще си мразя работата !! Но той ми отговори,че само с курсове не става ,трябва и висше образование за това ..(той не иска на курс да ме запише пък да не говорим..) Започна да ми казва,че ако съм известна ( случаййно ако стане нещо,но имам мн малък шанс) съм щяла да имам мн лошо семейство,защото нямало звезда,която да е без поне 1 развод и, ако той бил нормален мъж ,а жена му актриса и постоянно пътувала ,той нямало да усеща пълноценно семейство ( на снимки също ставали мн забежки изневерни и любовно ист..) и т.н. !! Демек НИКОГА НЯМА ДА МИ СЕ СБЪДНЕ МЕЧТАТА Чувствам се ужасо,плаках доста,но не ми минава!! Няма да мога да живея по този начин,с мисълта,че мечтата ми е изгубена !! Разбере ме ,обаче,за друго не искам и да помислям (работа) !! Какво да правя ?!?!?! :(

metal4ee
02-16-2010, 18:56
значи баща ти е до някъде прав. Вярно родителите трябва да насърчават децата си, само че не ти се иска да живееш при него като порастнеш, само защото не може да си плащаш квартирата :( Актьорското майсторство е много несигурна работа, ако нямаш връзки някъде. Успяват само най-амбициозните и талантливи. Поговори с него и се опитай да го убедиш да тръгнеш на уроци или нещо забавно - изиграй му сценка, за да види твоите качества. :-D От уроците и мненията на хората около теб ще разбереш струва ли си да се занимаваш с това в бъдеще :-D Успех! :-)

newandoriginal
02-16-2010, 18:58
Mersi :-)