PDA

View Full Version : Бели пъпчици по пениса(Pearly Penile Papules) проблема решен



Gost321
02-16-2010, 18:51
Здравейте.Предполагам много от вас имат този проблем и са свикнали с него.Когато отидете на уролог сигурно не дава и дума да се каже за това и накрая казва няма,няма нужда,не са проблем и така нататъка.Да ама не.Намерих решение на този проблем.Отидох при грамотен уролог,който ме изпрати при дерматолог.Отидох на дерматолог и още същия ден проблема ми беше решен.С проста електро коагулация или така нареченото горене чрез ток.Не се усеща почти нищо.Мажат те с едно креме и след това за 5 минути вече ги няма.Нито съм ходил на лазер нито нищо и проблема вече е решен за по-малко от 5 минути.Съветвам всички които имат този проблем да отидат на дерматолог и за 5 минути да си го решат,а не да приемат тезата на повечето уролози,че не трябва да се махат и че нямало нужда.Всички знаем в какви конфузни ситуации можем да изпаднем заради това.Някое момиче може да реши,че сме болни от нещо примерно пък после върви доказвай,че нямаш сестра.Адски много ме е яд,че съм слушал уролози,които ме убеждават,че не е проблем и съм се притеснявал толкова много време от това

amk933
02-16-2010, 19:04
Електрокоагулацията въобще не е толкова неизвестно решение на проблема. Напротив даже, това е един от оснивните начини за справяне с него...Но честно казано не виждам абсолютно никакъв смисъл, освен, ако са адски много и силно изразени. Освен това, ако едно момиче си помисли , че си болен от нещо, ясно ще покаже колко е глуповата и необразована...ти си решавай дали би спал с такова момиче. ;)

KadifWerewolf
02-16-2010, 20:21
Докторите с право са ти казвали, че това нещо няма нужда от махане.. Тази операция е чисто козметична.

Gost321
02-20-2010, 15:16
Относно козметичното всеки сам си решава.Идеята на темата е да помогне на всички които имат този проблем,но не са го решили заради лекари които ги убеждават,че няма смисъл.Според мен има смисъл защото някое момиче може да се отдъпне и да реши,че имаш някакво заболяване пък тя кат си тръгне ти я убеждавай,че не е така.

raven_92
02-20-2010, 22:09
Супер си :grin: само можеш ли да препоръчаш някакво заведение където идвършват процедурата примерно ти къде се лекува? :)

Gost321
02-21-2010, 12:31
25 поликлиника.Намира се в младост 3.Доктора(дерматолог) се казва Александър Ковачев. :)

neshtonovo
02-23-2010, 07:02
А цената? Приятелят ми се интересува . А наистина ли не е болезнено,защото чувам противоречиви мнения.

unnamedsz
02-24-2010, 17:01
http://lichna-drama.com/index.php/page/newspaper/nid/9/section/7.html Eто го въпросния Александър Ковачев.Просвети хората каква е цената за да знаят и дали боли.

Gost321
02-25-2010, 05:59
Цената е 60-70лв.Болката според мен е търпима.Мажат те с едно кремче или те пръскат с лидокаин

usmiv4o
03-11-2010, 21:35
Цената е 60-70лв.Болката според мен е търпима.Мажат те с едно кремче или те пръскат с лидокаин
Някои викат че порасвали отново тия пъпчици след като ти ги махнели?Верно ли е това?

usmiv4o
03-11-2010, 21:37
Електрокоагулацията въобще не е толкова неизвестно решение на проблема. Напротив даже, това е един от оснивните начини за справяне с него...Но честно казано не виждам абсолютно никакъв смисъл, освен, ако са адски много и силно изразени. Освен това, ако едно момиче си помисли , че си болен от нещо, ясно ще покаже колко е глуповата и необразована...ти си решавай дали би спал с такова момиче. ;)
Е добре човек кажи ми какво обяснение да и дам за тия бели пъпчици?Да кажем тя се е съблякла вече и аз да почна да и обяснявам ами това са мастни клетки и еди си кво.. ами извинявай ама не утива просто... и аз не искам да ги махам ама като се налага.. Между другото трябва ли направление за тоз Ковачев?

Gost321
03-12-2010, 08:04
Процедурата не се покрива от здравната каса,но може да си вземеш за прегледа

usmiv4o
03-12-2010, 10:59
Процедурата не се покрива от здравната каса,но може да си вземеш за прегледа
Опиши точно какво представлява ако може. :)

Gost321
03-12-2010, 21:38
Отиваш при дерматолог.Казваш му за какво става въпрос.Той те преглежда.Лягаш на нещо като легло.Мажете с едно кремче или те пръска с течен лидокаин за да не те боли.След това с ток,но с много малки електроди гори папулите и се оправяш.Става много бързо и няма нищо страшно.След това ти изписва едно кремче с което да се мажеш и едни прахчета за промивка.Аз лично съветвам всички,които имат този проблем,да ги отстраняват,а не да се притесняват някое момиче ако ги види как ще се оправдаят

ro6lio
03-12-2010, 21:45
и аз също имам от тези пъпчици все ще отида някой път
но гадното е че сам от малко градче и сиг няма такава технология :? а и от 2 дена имам няква друга по-голяма от тези пъпчици,пъпка която има гной :(-като тия по лицето които излизат някой път (2-3 пъри по голяма.. преди я нямаше :( )не искам да я стискам за да не стане инфекция ... може ли съвет какво да правя?

usmiv4o
03-13-2010, 09:29
Абе нищо ти няма тя сама ще изчезне.Ghost обясни ми какво представлява тва чудо електрокоагуация или там квото е.Какво по точно ти праят на оная работа и за колко време е готово всичко?

Gost321
03-13-2010, 22:10
Електрокауголацията представлява горене с ток,но с изключително салб ток.Почти нищо не се усеща,а ако ти сложат упоика е съвсем търпимо.Усеща се нещо като леко парене.Няма нищо от което може да се притеснявате.Цялата процедура е нпвече от 5 мин.Възтоновителния период след това е 10 дена,но не се усеща абсолютно никаква болка.След като си тръгнете от процедурата не усещате никаква болка,както и след това.А уредът представлява нещо като иглата на зъболекарите и съвсем леко с ток гори най-горния слой и нищо не се усеща или ако се усеща представлява съвсем леко парене

ro6lio
03-15-2010, 10:51
а дали ще изчезне :( или да ходя на личен лекар... вече не ме боли ,няма гной ама стои като засъхнала пъпка... :?

usmiv4o
03-15-2010, 14:56
а дали ще изчезне :( или да ходя на личен лекар... вече не ме боли ,няма гной ама стои като засъхнала пъпка... :?
Братле дишай, много ясно, че ще изчезне... Такива помии и аз съм имал оправят се споко.Това да ти е проблема..

puremind
05-11-2010, 05:23
Някой да е използвал тази услуга вече? Нека сподели резултат.

danko1
01-23-2012, 13:12
zdraveite az su6to imam tozi problem nooo ili si vuobrazqvam ili vseki den mi stavat vse pove4e i pove4e....Vuzmojno li e da se razmnijavat ?

kalpazanka
02-04-2012, 16:55
Стара тема!
danko1, пиши на кирилица!

bg_rosen
02-12-2012, 08:58
Здравейте, Някой от Бургас правил ли е такава процедура и къде.