PDA

View Full Version : Преместване



Xromm
02-16-2010, 19:45
Здравейте
Аз съм 11 кл. и уча в езикова гимназия. Проблемът е там, че не се спогаждам със съучениците ми нито с класния си. Въпросът ми е дали бих могла да се преместя в съседна паралелка (като се има в предвид, че сме с едни и същи профили)?
Не съм наясно, ще съм ви благодарна ако може да ми разясните нещата околото този въпрос.

cherinka
02-16-2010, 19:52
Ако учебният ви план е наистина един и същ би могла да се преместиш. За това нещо трябва да разговаряш или със зам.директора или със самия директор, и евентуално ако има свободни места в другата паралелка. Но дори и да няма нищо не му пречи на директора да те прехвърли.
Утре сме сряда... най-добре като отидеш на уилище още утре да идеш да поговориш с хората.
И бъди настоятелна! Ако ти кажат да си траеш със сегашния си клас и,че биха разговаряли с класния ти и съучениците да ви се оправят взаимоотношенията не им се давай! Настоявай си!!

UnKnOwNmAtTeR
02-16-2010, 19:53
Еми можеш да се премесатиш, но това няма да ги накара да спрат да не те харесват. По-добре пробвай с друго даскало.
И ако все пак искаш да се преместиш в другата паралелка (задължително рябва да има свободни места) отиди при директора на училището и му обясни за какво става въпрос. :)

UnKnOwNmAtTeR
02-16-2010, 20:43
Ако учебният ви план е наистина един и същ би могла да се преместиш. За това нещо трябва да разговаряш или със зам.директора или със самия директор, и евентуално ако има свободни места в другата паралелка. Но дори и да няма нищо не му пречи на директора да те прехвърли.
Утре сме сряда... най-добре като отидеш на уилище още утре да идеш да поговориш с хората.
И бъди настоятелна! Ако ти кажат да си траеш със сегашния си клас и,че биха разговаряли с класния ти и съучениците да ви се оправят взаимоотношенията не им се давай! Настоявай си!!

Ето тук съм съгласна с черинка. Учители и директори ще започнат да ти обясняват че това са временни проблеми и че ще говорят със съучениците ти и класният. Наясно си че това няма да помогне и че само ще влоши нещтата. Бъди настоятелна :) И ги увери че е безмислено да се опитват да разрешават проблема с това говорене.
Успех. :-D

cherinka
02-17-2010, 10:48
Кво стана? Сподели... :)