PDA

View Full Version : Какво мислите за сайтове като beautifulpeople.com ?



Little_Lady93
02-16-2010, 20:25
Вероятно сте чували за сайта beautifulpeople.com. Подкрепяте ли подобни сайтове които се оповават на дискриминация относно външния вид и бихте ли си направили рег в сайта- защо да или защо не 8)
Наскоро ми попадна статия за този сайт и ми е интересно какво ви е мнението.

ПП: Ако се прояви интерес към темата по-надолу ще си напиша моето мнение :P

angel4eto966
02-16-2010, 20:38
ми като цяло не съм много съгласна защото това както каза ти е дискриминация. Не бих су направила рег (просто защото няма да ме одобрят :D ) Но пък като се замисля има толкова много сайтове в които можеш да си пускаш снимки и там се появяват какви ли не. Aбе за всеки влак си има пътници

pitbullxx
02-16-2010, 20:39
Пълна дискриминация! Скоро четох една тема ,че са изтрили профила на момиче защото било дебело. :? :? Изобщо не подкрепям такива саитове!? НИКОГА не бих си направила рег в такъв саит заради по-горе изброените неща. :? :?

aciko
02-16-2010, 20:48
То за това се казва beautifulpeople,и още името на сайта звучи леко дискриминиращо,но пък аз го приемам сайта,нямам нищо против него,направили са го специално за гъзарчета.Като си грозен и дебел ще се регистрираш във фейсбук например.

Little_Lady93
02-16-2010, 20:52
Хаха това за фейсбук ме уби :Д
Иначе съм чувала много противоположни мнения. Има хора които казват че си правят рег смао за да видят дали ще ги удобрят и такива, коит не си правят от страх, че няма да бъдат удобрени

TeenSpirit
02-16-2010, 21:34
Аз току що си направих, за да видя дали наистина има само хубави хора хаха.

billytalent
02-16-2010, 21:36
Поредната глупост

Little_Lady93
02-16-2010, 22:48
Аз току що си направих, за да видя дали наистина има само хубави хора хаха.

хаха , не мисля че има само хубави пойнеже красотата е много субективно понятие 8-)

DevilWish
02-17-2010, 06:06
Бях се регистрирала като чух за сайта и бях убедена, че ще ме изритат като мръсно коте, но не /да сега 5 човека ще ми кажат, че го пиша, за да се покажа пак о.к. get a life before you post s.t./ и разгледах снимки на някой хора и честно казано . .. :-o имаше много "не симпатични хора", аз самата не се имам за човек, който трябва да е "влязъл" в този сайт, пък какво остава някои екземпляри, които видях.Наистина хора, в които няма нищо симпатично.След разглеждането повече не съм го отваряла, даже не си помнех паролата и след 2 седмици ми пратиха писмо, че ми е изтрит профила, защото съм неактивна.Повече нямам намерение да се записвам ;) Глупав е.Защото няма как някой да определи кой е красив, всеки има различен вкус.

heiress
02-17-2010, 08:00
За първи път го чувам. И честно да си кажа, нямам намерение дори да го отварям. :D

Jamalska
02-17-2010, 10:23
При все че другите потребители решават кой им харесва и кой не-не мисля, че е кой знае колко фрапиращо:)Пък и аз не можах да си харесам почти никой там.

ShiZo
02-17-2010, 11:32
като цяло... не дискриминирам хората, които виждам и познавам...
Но и аз като една млада Хитлерка, бих предпочела ТЪПИТЕ и Генетично Прее*ани хора да не правят Деца, които пълнят форумите с малоумните си бълвочи!
Просто е егоистично, да причиниш това на детето си. То няма да е виновно, че е грозно, Ти ще си виновен. И ще е втора ръка, човек, каквото искайте ми кажете, държавата ни е такава. И не само нашата.
А за Глупавите хора.. какво да ви кажа.. Няма оправия, в градския транспорт "тийновете" просто ме оставят без думи...
сА какво ша прайш ма, кат са прибереш?
Амчи ша са изкъпа, ша си навиа косътъ, некфи такива... шо?
ам найшко, айди да са събиреми някъде, да пийм кафе..
С оня ли уа?
Не уее, браат, не оня! Тоя другия е многу пекан!


Просто красиво е..

cherinka
02-17-2010, 11:41
Аз се регистрирах още в първия момент, в който чух за този сайт.
И аз по причина да видя какви хора има там.
Сайта е доволен ако искаш да си намериш богат чужденец за мъж.
Понеже на моменти прекарвам изключително доволно време пред компютъра се налага да си имам такива и-нет зарибявки като тоя сайт и така;)
И аз като DevilWish смятам, че няма кой знае колко красавци и красавици, ама тук таме може да се мерне някой, който да ти хване погледа, ама то е като другите сайтове. На 1000 ще си харесаш 1 8-)

Molzinka
02-17-2010, 11:46
За първи път го чувам. И честно да си кажа, нямам намерение дори да го отварям. :D

+ :)

TeenSpirit
02-17-2010, 12:00
Вече имам 3ма приятеля хах... Ето един от тях, на мен лично адски много ми харесва:
http://picture.beautifulpeople.com/full/f817324c-fe35-45d7-be4e-2f3c460c7afc.jpg

http://picture.beautifulpeople.com/full/e2c61c68-d0be-44e0-9e2e-a4726ec6aef9.jpg

http://picture.beautifulpeople.com/full/e0920d5e-8e2f-4b23-8cee-3e34fa92ce6f.jpg

giveupbitch
02-17-2010, 12:54
пфф,за пръв път чувам за тва..баси тъпнята хах

stealthyGirl
02-17-2010, 12:57
Регистрирах се, "Айм Ашли фром Оустрелиа.. найс ту мийт ю" 8-)

Ъъм, за сайта нямам думи... Не знам какво да кажа. Но има прашки с хоботче отпред, що да няма и такива сайтове... От всичко по малко. 8-) Изумявам се от собствената си логика..

Little_Lady93
02-17-2010, 17:02
Регистрирах се, "Айм Ашли фром Оустрелиа.. найс ту мийт ю" 8-)

Ъъм, за сайта нямам думи... Не знам какво да кажа. Но има прашки с хоботче отпред, що да няма и такива сайтове... От всичко по малко. 8-) Изумявам се от собствената си логика..

:lol: :lol: :lol: :lol:

angel4eto966
02-17-2010, 17:06
Регистрирах се, "Айм Ашли фром Оустрелиа.. найс ту мийт ю" 8-)

Ъъм, за сайта нямам думи... Не знам какво да кажа. Но има прашки с хоботче отпред, що да няма и такива сайтове... От всичко по малко. 8-) Изумявам се от собствената си логика..


ам определено има защо да се чудиш на логиката си :razz: :razz:

BeezyJey
02-17-2010, 17:42
Пълна глупост..По - добре да се регистрираш в импулс ,отколкото в тоя сайт.(там няма как да те изритат ,само щото си грозен.. за справка: Стамбини :razz: ) :razz: :razz:

bizzskwittka
02-17-2010, 17:55
Този сайт е страшна тъпня ! :x

billytalent
02-17-2010, 19:41
И аз се регнах да го видя този сайт мн е зле :D :D