PDA

View Full Version : какво да правя с него?



otkachalchica
02-16-2010, 20:27
Здравейте!Запознах се с едно момче,момче,което познават мн мн хора...но пък той не е надут мн е дружелюбне,мил и умен и красив :) той скъса скоро с бифшата си приятелка... мн я е обичал пишем си излизаме разбира че искам повече.и в един момент излиза с мен в 2 часа посред нощ ходим на кафе... изпрасща ме натиска ме на вратата(като казва,че просто искал да ми покаже гледката как сме вътре а от вън валяло и било красиво,дали е така?не знам)и в друг момент ми казва че не знае дали иска друго момиче и че е по добре да избера друг после отново ме кара да гледаме филм...иска снимка с мен..не разбрирам а Вие?

Bukmop
02-16-2010, 20:30
Здравейте!Запознах се с едно момче,момче,което познават мн мн хора...но пък той не е надут мн е дружелюбне,мил и умен и красив :) той скъса скоро с бифшата си приятелка... мн я е обичал пишем си излизаме разбира че искам повече.и в един момент излиза с мен в 2 часа посред нощ ходим на кафе... изпрасща ме натиска ме на вратата(като казва,че просто искал да ми покаже гледката как сме вътре а от вън валяло и било красиво,дали е така?не знам)и в друг момент ми казва че не знае дали иска друго момиче и че е по добре да избера друг после отново ме кара да гледаме филм...иска снимка с мен..не разбрирам а Вие?

Момчето е объркано и не знае какво иска остави го нека мине малко време да реши какво и с кого ще го прави ... ;)

otkachalchica
02-16-2010, 20:41
да,но искал да гледаме филм,снимка с мен не знам си още...верно не ме търси по тлефона но и имал някакво огранчение което надвишил но има скайп да кажем мн рядко пише в един друг сайт... по често разглежда профилът ми там...и в същото време мисля че е по добре в сънищата на някой друг"

Emilen
02-16-2010, 21:10
Изчакай, ако не искаш да бъдеш наранена. В момента изживява раздялата и не е наясно със себе си. Оказала си се първата утеха по някакъв начин. Опитва се да те направи заместител на бившата. Но това е много несигурно състояние. Не мога да кажа "недей", но те съветвам да задържиш нещата леко успокоени. Иначе може ти да страдаш.

EmiKodaTiKaja
02-16-2010, 21:43
както се пееше в една песен...just have a little...patience(едва ли има някой дето да не го разбира тва... :o ) :grin: 8)

Sladurcho
02-16-2010, 22:44
Казал ти е че е объркан... може би не знае какво точно да прави.. в смисъл иска ли да започне нова връзка или не и затова ти го е казал директно за да не си създадеш напразни надежди и т.н. според мен щом сте толкова близки скоро ще изчезнат съмненията му и всичко ще е наред.. дай му малко време и не го притискай относно това :) Успех

DevilWish
02-17-2010, 06:30
От теб зависи дали ще му позволиш да те нарани.В момента той търси лек от болката от миналата си връзка.Това и аз го направих един път и съжалявам, защото разбих сърцето на момчето /или поне щях да го разбия, но се получи добре, защото той явно също не ме обичаше ,защото не му стана особено гадно/, но ти явно много го харесваш и ако тръгнете и той те остави след време ще ти е супер кофти.Остави го.Бъди с него като негова приятелка, но му дай време да те опознае повече и да реши иска ли нещо повече от приятелство ;) Успех.

MaLkaTa_LaDy
02-17-2010, 07:39
Както някои вече казаха, ми изглежда сякаш иска да те направи заместител на бившата си приятелка. От теб зависи дали ще му позволиш. В момента той вижда, че ти си му в ръцете и трябва да избере нея ли иска или теб. Покажи му, че не си му даденост и във всеки един момент можеш да го отрежеш. Така ще се усвести малко и ще се ориентира по-бързо. Понякога, когато мислиш под напрежение вземаш по-правилни решения. Това не е гаранция, че ще реши, че иска да е с теб. Но ако те възприема като даденост, скоро ще му омръзнеш.

iiordanova
02-17-2010, 08:13
Ти си решаваш.
Ама според мен той още не е наясно с миналата си връзка.. , че да започва нова.
Почакай малко.. , ако той изпитва чувства към теб ще ги изрази рано или късно.
Ти сама казваш , че той не знае кво иска.. наранената ще бъдеш ти. Така , че сама си прецени .. кое ще е правилно и кое не.
Успех!

otkachalchica
02-17-2010, 08:51
именно за това онзи ден когато ме натисна стената казах ,че е по-добре да се прибирам и се измуших и си тръгнах а сега той мисли че съм "избягала" от страх притеснение или нещо такова ддз и ме базика

MaLkaTa_LaDy
02-17-2010, 09:10
Ами покажи му/ кажи му, че не се притесняваш да направиш това, което искаш. А в онзи момент просто не си искала това, което той е започнал.

FromAutumToAshes
02-17-2010, 09:14
Просто му дай малко време (:

ivcheto0o
02-17-2010, 11:56
Казал ти е че е объркан... може би не знае какво точно да прави.. в смисъл иска ли да започне нова връзка или не и затова ти го е казал директно за да не си създадеш напразни надежди и т.н. според мен щом сте толкова близки скоро ще изчезнат съмненията му и всичко ще е наред.. дай му малко време и не го притискай относно това :) Успех

Eliii
02-17-2010, 12:13
Трябва да се примириш, че и той не знае какво иска... Единственото, което можеш да направиш е да го изчакаш да се изясни със самия себе си, а през това време си останете близки. Ако не се получи между вас, може поне да останете много добри приятели. ;)

sweetpunk
02-17-2010, 13:21
Според мен не бива да насилваш нещата .. Всичко си иска време, а и щом скоро е приключил връзката си му е още по - трудно ..
А и аз съм на мнение, че е по-добре да имаш приятел зад себе си отколкото гадже, защото заради малко размяна на лиги и сладки думи можеш да загубиш много повече и да съжаляваш ижасно много ... :oops: :oops: :oops:

BeezyJey
02-17-2010, 16:31
Ти си решаваш.
Ама според мен той още не е наясно с миналата си връзка.. , че да започва нова.
Почакай малко.. , ако той изпитва чувства към теб ще ги изрази рано или късно.
Ти сама казваш , че той не знае кво иска.. наранената ще бъдеш ти. Така , че сама си прецени .. кое ще е правилно и кое не.
Успех!
+1

mOBSCENE
02-17-2010, 17:05
в момента и той незнае какво иска..отсъпи..
дай му време ,ако иска нещо повече сам ще те потърси

otkachalchica
02-17-2010, 17:36
ми аз не мога вечно да го чакам пък той понеже е мн влюбен знам ли колко време ще му отнеме :(

soul1199
02-17-2010, 18:53
Казал ти е че е объркан... може би не знае какво точно да прави.. в смисъл иска ли да започне нова връзка или не и затова ти го е казал директно за да не си създадеш напразни надежди и т.н. според мен щом сте толкова близки скоро ще изчезнат съмненията му и всичко ще е наред.. дай му малко време и не го притискай относно това :) Успех

BonbonaBaby
02-17-2010, 18:56
Объркан е .... :-D

otkachalchica
02-20-2010, 19:09
това момче тръгна отново с бифшата си приятелка за 4 път този месец....каза,че съм го истарвала е как като мога ли да изляза с него 2 пъти на 3тия да стане нещо пък и само аз го търсех той не можел да звъни...

justonegirlwithonehope
02-20-2010, 19:34
Ти си решаваш.
Ама според мен той още не е наясно с миналата си връзка.. , че да започва нова.
Почакай малко.. , ако той изпитва чувства към теб ще ги изрази рано или късно.
Ти сама казваш , че той не знае кво иска.. наранената ще бъдеш ти. Така , че сама си прецени .. кое ще е правилно и кое не.
Успех!

Take_That
02-20-2010, 22:03
Поговори с него и му кажи, че му даваш време да се изясни със себе си :) Според мен ще е добре, ако не го търсиш през този период :)