PDA

View Full Version : Помощ ще пътувам с самолет



siskytyyyx
02-17-2010, 01:18
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#

dif4u1912
02-17-2010, 01:26
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#


братле те по самолетите продават цигари ти питаш дали ще ти кажат нещо ако имаш в багажа ... само гледай да не са стекове щото като чекират багажите някой бауши особено в България бъркат и като си харесат нещо и го копват

fogdog
02-17-2010, 05:28
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#


братле те по самолетите продават цигари ти питаш дали ще ти кажат нещо ако имаш в багажа ... само гледай да не са стекове щото като чекират багажите някой бауши особено в България бъркат и като си харесат нещо и го копват

Ти чуваш ли се?!?! :shock:
Той е на 14 къде си видял да пускат по летищата
14 годишни деца с цигари :-D

LovelyGirl
02-17-2010, 06:31
Ако имаш в ръчния багаж една кутия, не е проблем.Другите ги слагай в куфара.

iiordanova
02-17-2010, 07:07
Първо се научи да пишеш! :wink:
За една кутия нищо няма да ти кажат , но по-добре не си прави рискове , ако беше пълнолетна .. 100 % нямаше да имаш проблеми. Не носи. А до къде ще летите ?

Korrnyy
02-17-2010, 09:47
Ако цигарите са ти в багажа, а не в ръчния нямаш проблеми. В самолетите е забранено да се пуши, а ти както нямаш и 18 :? Едва ли ще ти ги оставят в ръчния.

ospower
02-17-2010, 09:58
Първо се научи да пишеш! :wink:
Пак почнахме с дребнавите изказвания. :-o

siskytyyyx
02-17-2010, 18:49
аа да ви кажа само първо аз съм момиче :-D 2-ро неграмотна съм знам .. аа точно тва за цигарите ще пътуваме до москва и от москва няма да мога да си купя и трябва да си купя за 5-дена цигари .. :-s

WaterLilly
02-17-2010, 18:58
Първо се научи да пишеш! :wink:
Пак почнахме с дребнавите изказвания. :-o
Да, колко дребнаво от нейна страна. Как смее да прави забележка на човек, който пише толкова по-правилно от нея и е на възраст, на която просто няма как да знае как се пише думата половина?

И сериозно, как може някой на 14
а) да пуши
б) да не го е срам (или страх) да носи цигари в багажа си, като се има предвид, че ще е около учители

siskytyyyx
02-17-2010, 19:01
значи от тези 10 човека почти всички пушат ... ии точно това е ние ще питаме госпожата за цигарите тя ще даде , но проблема е там , че може на летището когато проверяват багажа ли нзз ако ги намерят да ни направят някакъв проблем ,че сме малки и да ни земат цигарите .. :(

raffaellche5
02-17-2010, 19:36
аз бях на екскурзия и един съученик имаше стек цигари в куфара + водка и нищо не му казаха :D обаче като се връщах от Испания на един дядка какви проблеми му правиха :shock:

siskytyyyx
02-17-2010, 19:44
аз бях на екскурзия и един съученик имаше стек цигари в куфара + водка и нищо не му казаха :D обаче като се връщах от Испания на един дядка какви проблеми му правиха :shock:



ама видяха ли ги цигарите на твоя приятел ? ии той на колко години е ? :?

Biskfitka
02-17-2010, 21:13
След като г-жата знае за цигарите защо не ги дадете у нея? 8-)

siskytyyyx
02-17-2010, 21:29
След като г-жата знае за цигарите защо не ги дадете у нея? 8-)

Защото тя ще каже аз отговарям за васс ако родителите ви разберат бля бля бляя аз ще съм виновнаа .. но благодаря за идеята ще я питам ! >.< :smt023

r0ckst4r
02-17-2010, 21:49
Първо се научи да пишеш! :wink:


оф гръмни се

doomkillerr
02-17-2010, 22:47
Ако имаш в ръчния багаж една кутия, не е проблем.Другите ги слагай в куфара.

Точно така е!

П.С. - Само не прекалявайте и със стековете цигари в "куфара"! 8)

MaGuSs
02-17-2010, 23:03
Да предположим ,че пушиш на ден по 1 кутия(като мен преди :D )За тези 5 дена си земаш 5 кутии +1 (за деня в който ще пътуваш :lol: )Във ваз,отваряш 5-те кутии .5х20=100 цигари.Вземаш 2-3 малки картонени кутийки,слагаш вътре цигарите,слагаш нещо за тежест и ги увиваш с кафяво тиксо и пъхаш кутиите в чантата.100% съм обеден ,че "няма" да ти направят проблем :grin:


Това беше шега ест.

Ето го ист. предложение :)

Във ваз,отваряш 5-те кутии .5х20=100 цигари.Увиваш ги в найлонови торбички и ги пъхаш измежду дрехите.Ако си подреждаш дрехите,както е първия ред,слагаш ги там(между 1-я и 2-я От страни.В никакъв случай ,да не е в средата :D ) и 6-тата куия в ръчния или в джоба :)Едва ли на летището щи направят проблем.Ща спират ,за една кутия цигари....Пък за всеки случай ,ако та спрът викаш-Мамо... забрави си цигарите..... :lol:


Аре успех :grin: :grin:

siskytyyyx
02-17-2010, 23:51
охх :grin: МЕРСИ МНОГОО :-) ще го направяя :P

BDM
02-18-2010, 02:47
Ще ти направят проблем. Ние миналата година имахме екскурзия до Германия и ни казаха, че ако имаме алкохол или цигари в багажа ще ни накарат да ги изкараме, защото сме непълнолетни.

:)

DevilWish
02-18-2010, 07:50
амии аз живея в Белгия и си бях на лятото на ваканция в БГ и когато си идвах обратно си бях взела една кутия виктори беше си отворена и всичко и ми беше в багажа /не ръчния/ и бях още на 17, а нищо никой не ми каза ;)

ThePowerOfLove
02-18-2010, 14:12
На 14 си, сигурно пушиш от гъзария ? Не се прави на пристрастена, 5 дена не са много..
И ква е тая госпожа дето ще ви прикрива 0.о

SuNsEt
02-18-2010, 15:54
значи от тези 10 човека почти всички пушат ... ии точно това е ние ще питаме госпожата за цигарите тя ще даде , но проблема е там , че може на летището когато проверяват багажа ли нзз ако ги намерят да ни направят някакъв проблем ,че сме малки и да ни земат цигарите .. :(

Знаеш ли,какво е казал Толстой? "Една от най-вредните и най-опасни мисли е 'Всички правят така' " :-D

Съветвам те просто да не носиш цигари,даже ги откажи.Не е толкова до това,че ти самата си малка,ами дори и организма ти е млад.Не го прецаквай с цигари за гъзария.

Rotate95
02-18-2010, 16:55
От предишните постове разбрах, че са те предупредили за това колко и къде цигари можеш да имаш, но аз ще добавя още нещо:

ДОРИ НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ПУШИШ НА БОРДА!!!

И на "Аэрофлот", и на Bulgaria air самолетите до Москва са Airbus A-319/320/321 и тоалетните им са оборудвани с димни детектори. А си се опитала да пушиш-а те е хванал командирът. Последствията могат да бъдат изключително сериозни-наказание съгласно международните въздухоплавателни закони при пристигане или след кацане на най-близкото летище (зависи от настроението на пилотите). Пушенето на борда се котира като опит за убийство и се наказва с огромна глоба, включване в Black list-а на авиокомпанията и затвор, отделно ако се е наложило приземяване на друго летище-компенсация за хората, които са си изпуснали прекачването.

Това е от мен, ако имаш още въпроси-пиши, с удоволствие ще се постарая да отговоря. Ако ли не-приятен полет и приятно изкарване в Москва!

perfektencom
02-18-2010, 18:36
Предлагам ти да си с някоя широка блуза с джобове и така по една кутия у 'секи,може и да не ти стигнат ама ш прайш икономия,пак ако не сложи и в сака на некое другарчи или на госпоата (ако те знае)

siskytyyyx
02-18-2010, 20:10
Значи мен не ми е за това дали ще пуша на летището мен ми трябват за там 3 часа ще издаржа без да пуша .. просто ми трябват да ги вкарам за Москва ии да ви кажа НЕ пуша зарди другите щот те пушат , нито пуша от газария ... може да ви се струва странно 14 -годишно дете да пуши , но почти всички 14 годишни пушат :) :)

peshost
02-19-2010, 13:50
Аве казваш, че си неграмотна, еми постарай се да си пооправиш правописа, егати на 14 години, пък и това, че пушиш ми става толкова ясно...

siskytyyyx
02-19-2010, 19:59
Аве казваш, че си неграмотна, еми постарай се да си пооправиш правописа, егати на 14 години, пък и това, че пушиш ми става толкова ясно...

е дубре аз не искам да се постаравам харесвам се такава каквато съм пък и точно някой непознат ще ми каже какво да прая :wink:

peshost
02-19-2010, 20:24
Еми щом се харесваш да си тъпа, аз няма да ти прая проблем. Кифли колкото искаш, ама свестни момичета малко. Прав ти път и много здраве!

Biskfitka
02-19-2010, 20:45
Всеки има право да прави каквото си поиска-решила е да пуши..нейна си работа..

LovelyGirl
02-20-2010, 06:34
Колкото и да ги крие между дрехите, те ако решат да и отворят куфара за проверка ще ги намерят ;) Въпроса е дали ще и направят проблем за тях.
На летището в София отвориха куфара на приятеля на сестра ми, точно за да го проверят за цигари.Е, цигарите бяха в куфара на сестра ми и не ги видяха, но мисълта ми е, че колкото и да ги опакова и т.н. може пак да ги открият.

SuNsHiNe6
02-20-2010, 11:16
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#

съжалявам, че се отклонявам от темата ама в моето даскало има същата екскурзия, къде учиш и с как се казва учителя, с когото ще ходите?

siskytyyyx
02-20-2010, 23:34
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#

съжалявам, че се отклонявам от темата ама в моето даскало има същата екскурзия, къде учиш и с как се казва учителя, с когото ще ходите?

Уча в руската , а госпожата не я познавам тя е на големите .. през априлската ли ще ходите аа и каде учиш ? :-P

azkazvam
02-21-2010, 11:48
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#ДА ще ти направят проблем ,защото не си пълнолетна !! Някой ти беше дал съвет да ги сложиш между дрехите...много глупава идея тоя багаж нали минава на скенер 8-) ...най-малко да си помислят ,че в цигарите има някакви наркотични вещества ;]

SuNsHiNe6
02-26-2010, 11:56
Здравейте , ще пътувам след 1-месец и полувина с самолет .. на 14 години съм ии ще ходя с 1-госпожа и 10 човека .. ! искам да попитам само в багажа ако иммам цигари могат ли да ми кажат нещо за цигарите ?!? :-#

съжалявам, че се отклонявам от темата ама в моето даскало има същата екскурзия, къде учиш и с как се казва учителя, с когото ще ходите?

Уча в руската , а госпожата не я познавам тя е на големите .. през априлската ли ще ходите аа и каде учиш ? :-P

32 СОУ и нашата е априлската ама се отказах да ходя, защото 2000 лв. :o не ми се дават, иначе приятно изкарване :)

Stellsy
02-26-2010, 13:30
Добре де.. толкова ли мъчителни ще са тези 5 дни, ако не пушиш. Стой си на дупето и не прави експерименти, за да си нямаш проблеми.

angel4eto100
02-27-2010, 17:07
Оф, сложи си няколко цигари по джобовоте, колкото да имаш за всеки ден и гледай да се облечеш без метални неща, защото ще те претърсят просто не прекалявай вземи само една кутия...Оттам нататък твоя си е работата каквото искаш прави :?