PDA

View Full Version : проблем



moisture
02-17-2010, 08:58
Проблема е следния-в събота имам изпит,учих,учих но просто е мн трудно и нз какво ще правя.Темите са около 24,има мн формули,графики.А и изпита ще е 3 части.Тест,теми и на дъската.Какво да правя,пищови ли,какво не ми стига акала просто

vesinka899
02-17-2010, 09:33
АМИ ВМЕСТО ДА ВИСИШ ВЪВ ФОРУМИТЕ И ДА СЕ ЧУДИШ К`ВА ТЪПА ТЕМА ДА ПУСНЕШ,ИДИ ДА ПРОЧЕТЕШ НЕЩО!

sweetsinger
02-17-2010, 09:40
vesinka899 moje da ne si tolkova grub/a momicheto ima problem mojesh da go razberesh glavata mu ne e kolkoto kosmosa i na men mi se sluchva chesto kolkoto do vaprosa predlagam da si napishesh pishtov na sms i da si go pratish ako ne stane na malko lishtche i si go skrii v rakava

moisture
02-17-2010, 09:47
един фр ми показа пищови на тела,ама не ги е снимал а ги е качил,ама аз като кача някакав документ на телефона не го отваря ,какво да направя

Chacho
02-17-2010, 11:32
един фр ми показа пищови на тела,ама не ги е снимал а ги е качил,ама аз като кача някакав документ на телефона не го отваря ,какво да направя

Зависи от тела. Но пък начини за преписване много, дали ще те хванат зависи повече от теб, отколкото от метода. Оценките са от 2 до 6. За да имаш по всичко шестици трябва доста да се озориш. А да имаш по-ниска оценка е човешко. Ти си решаваш дали искаш да се пробваш със знания или с преписване.