PDA

View Full Version : Лапешка работа



Bratwa
02-17-2010, 09:22
Абе имам един проблем. на 16 съм. По принцип знаете как е в днешно време всички момчета се правят на гъзари и т.н. скачат бият се и т.н. по принцип на мен ми харесваше това , просто физически превъзхождам повечето . Лятото обаче се случи една случка бях с приятелката си на дискотека и едни (Гъзарчета / те бяха 2-ма) я закачаха и аз напрайх им ено предупреждение , но след като излязохме се наложи да има бой в последствие на мене ми беше навехната китката обче едното момче получи комоцио. И така знаете , че има всякакви газето които се правят на голямата работа , но от тогава ме е страх да удрям страх ме е да не направя някоя глупост отново. Просто не ми е приятно. И може би някой хора го забелязаха и се възползват от това нещо. Моят въпрос е как да постъпя , че отново да не ми пука (ако има такава възможност де ) 8) .

ttt4
02-17-2010, 09:57
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

Bratwa
02-17-2010, 10:01
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

Ето сега разбрахте ли за какво ви говоря точно за ейтея като тоя. :-D

ttt4
02-17-2010, 10:05
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

Ето сега разбрахте ли за какво ви говоря точно за ейтея като тоя. :-D


хахахаха тебе може да са те прати ли в кома но не и ти да си пратил някой в кома хахаха такива като тебе ги знам хахахаха

Bratwa
02-17-2010, 10:07
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

Ето сега разбрахте ли за какво ви говоря точно за ейтея като тоя. :-D


хахахаха тебе може да са те прати ли в кома но не и ти да си пратил някой в кома хахаха
Ето това показва колко си умствено напреднал ква кома балнуваш ве :D :D ти май комоцио незнаеш кво е (това е сътресение да ти кажа :) )

Сега искам реални съвети. :)

trustN0body
02-17-2010, 12:43
С тази тема реши да се направиш на як ли ? Бил ударил някой ... оня изпаднал в комоцио т.н. ... Ти си някакъв комплексар да ти кажа честно.

Zaritu
02-17-2010, 15:48
ако мислиш че впечатляваш момичетата с боища глупости грешиш ...
те се кефят като ги защитават тва онова ма да се праиш на "голяяяяяям гъзар" отстрани е смешно

nyxu
02-18-2010, 15:20
ако мислиш че впечатляваш момичетата с боища глупости грешиш ...
те се кефят като ги защитават тва онова ма да се праиш на "голяяяяяям гъзар" отстрани е смешно

Nestlee
03-02-2010, 14:21
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

Ето сега разбрахте ли за какво ви говоря точно за ейтея като тоя. :-D


хахахаха тебе може да са те прати ли в кома но не и ти да си пратил някой в кома хахаха такива като тебе ги знам хахахаха

Ти добре ли си ? :lol:

golf_5_r32
03-04-2010, 09:47
ии ти казвам един един ме погледна на криво вчера и сега го заравят.. моля ти се недей се вкарва в филми щото ттука ти се изкарваш гъзара ;)

stoenski965
03-04-2010, 16:17
хахаххххаа ти си някаф забавен бе аз в гроба ще те вкарам ако те удара ...

ох ох битка сиг си някаф на 9 години тука се прай смотано лапе :?