PDA

View Full Version : къде мога да тренирам футбол в София?



ManUtd90
02-17-2010, 09:28
Къде мога да тренирам футбол в София... в смисъл няма да стаам футболист - дърт съм вече.. искам просто ей така да си ходя на тренировки... Левски,ЦСКА,Славия и т.н. не са за мене.. ония лапета там да ме прават на луд :) :lol:
ако някой се сеща за некъв клуб нема значение какъв и къде се намира
(някъде в София да е) да пише какво знае - контакти,цени и т.н.
-----
а и между другото почти 20 годишен съм...
любителски футбол колкот искаш в дългата ми кариера :)

InDo
02-17-2010, 13:10
Локомотив София,Футболен клуб Септември но не мисля,че на тези години някой ще тръгне да се захваща с тебе просто е късно 20 години една сериозна възраст,няма смисъл играй с приятели и това е :)

ManUtd90
02-18-2010, 17:37
това имах предвид :) че не искам сериозно да се хващам.. само да тичам с лапетата там :) даже нема да се натискам да играя :) просто да влеза в ритъм някъв :)

iLovePussyJuice
02-18-2010, 18:38
епа ритай с приятели
ако имаш сериозни ...

предполагам можеш да играеш в някоя долна дивизия, ама не си е работа
от личен опит :)

kireto454
06-24-2010, 08:22
Аз съм на 15 някой може ли да ми каже каде да се запиша и как .

tarlyo
06-24-2010, 10:09
Аз съм на 15 някой може ли да ми каже каде да се запиша и как .
Вие сте много зле ве!!! От София сте, дето са най-добрите и яките клубове и не знаете къде да се запишете... Тц,тц,тц! Аз като съм от Русе кво да кажа, има един Дунав Русе, един Аристон Русе и туй то....

SemperFidelis
06-24-2010, 10:31
В София били най-яките клубове, вземи се гръмни, всички юношески формации като тръгнат към Пловдив и са на кафяво. Като хванеш Марица, Ботев, Локомотив, Векта, Ботев 2002, Спартак - той тръгнал да ми хвали софийските отбори, ако беше така "грандовете" нямаше да крадат футболисти от другите клубове, а щяха да налагат юноши. Даже Литекс, Черноморец и Етрополе разполагат с по-добри кадри.

tarlyo
06-24-2010, 11:11
В София били най-яките клубове, вземи се гръмни, всички юношески формации като тръгнат към Пловдив и са на кафяво. Като хванеш Марица, Ботев, Локомотив, Векта, Ботев 2002, Спартак - той тръгнал да ми хвали софийските отбори, ако беше така "грандовете" нямаше да крадат футболисти от другите клубове, а щяха да налагат юноши. Даже Литекс, Черноморец и Етрополе разполагат с по-добри кадри.

ХАХАХАХАХАХАХ, пич опрей са е! Къде ще ми сравняваш Марица,Ботев,Локомотив,Век а,Спартак с ЦСКА и ЛЕВСКИ ????

vaseto0o
06-24-2010, 13:38
В София били най-яките клубове, вземи се гръмни, всички юношески формации като тръгнат към Пловдив и са на кафяво. Като хванеш Марица, Ботев, Локомотив, Векта, Ботев 2002, Спартак - той тръгнал да ми хвали софийските отбори, ако беше така "грандовете" нямаше да крадат футболисти от другите клубове, а щяха да налагат юноши. Даже Литекс, Черноморец и Етрополе разполагат с по-добри кадри.

ХАХАХАХАХАХАХ, пич опрей са е! Къде ще ми сравняваш Марица,Ботев,Локомотив,Век а,Спартак с ЦСКА и ЛЕВСКИ ????
Ами черноморец що не го сложиш в тая категория а :-o
Щото и него неможем да го сравняваме с левски и цска, взеха всички титли при юнушите :lol:

JosephX
06-24-2010, 13:57
ФК Люлин ?

iLovePussyJuice
06-24-2010, 20:03
В София били най-яките клубове, вземи се гръмни, всички юношески формации като тръгнат към Пловдив и са на кафяво. Като хванеш Марица, Ботев, Локомотив, Векта, Ботев 2002, Спартак - той тръгнал да ми хвали софийските отбори, ако беше така "грандовете" нямаше да крадат футболисти от другите клубове, а щяха да налагат юноши. Даже Литекс, Черноморец и Етрополе разполагат с по-добри кадри.

ХАХАХАХАХАХАХ, пич опрей са е! Къде ще ми сравняваш Марица,Ботев,Локомотив,Век а,Спартак с ЦСКА и ЛЕВСКИ ????той не сравнява клубовете като цяло, ами школите :)

факт е, че тук (София) връзкарчетата са повече от нужното и читави момчета не успяват :)

Exidee
06-29-2010, 09:32
Хахаха къде ми сравнявате школата на ЦСКА с тази на Етрополе, Черноморец и Литекс. Просто ЦСКА са ИЗОСТАНАЛИ ама буквално ИЗОСТАНАЛИ по отношение на ДЮШ, само като споменем Етрополе родени 95 - финал , Етрополе родени 91 - финал (бият Левски 4:1) , Етрополе 93 - вече взеха републиканското първенство .. Просто няма място за сравнение ... Единствено ЦСКА 95 стигнаха до някъде с този финал на републиканско, но не ми се вярва да се справят с Чавдар ( Етрополе) .. А да не говорим за Черноморец, правят 4-звездни общежития за юношите си, имат изключително много стадиони с изкуствена и естествена трева предназначени специално за ДЮШ, е тая година нямаха много успехи, но важното е, че имат ОГРОМЕН напредък и съм сигурен, че след 1-2 години ще има положителни резултати ! :)

Tedchy
06-29-2010, 09:55
Аз съм на 15 някой може ли да ми каже каде да се запиша и как .
Вие сте много зле ве!!! От София сте, дето са най-добрите и яките клубове и не знаете къде да се запишете... Тц,тц,тц! Аз като съм от Русе кво да кажа, има един Дунав Русе, един Аристон Русе и туй то....
Ако не се лъжа има и Левски 2000,но те май се сляха с Аристон :-D

johnterry4
07-18-2010, 10:37
Пловдив има много добра ДЮШ