PDA

View Full Version : Червени петна



Chery
02-17-2010, 11:07
Здравейте,от вчера тялото ме сърби адски много,само се чеша.Днес си погледнах тялото и е цялото ама цялото в розови петна,адсссски ме сърби,мазах се с кремове,,ии нищо.. Много съм уплашена :(( Заради какво според вас може да се дължи ,. ;(

BuBzzz
02-17-2010, 11:35
мии нзз :( може би алергия от нещо :smt087 отиди на кожен :)

BiGBaDWolF
02-17-2010, 12:10
Алергия може да е към перилните препарати .. Ходи на кожен лекар най-добре той ще ти каже какво да правиш.

Neopitom3na
02-25-2010, 21:44
може да е алергия от прах за пране, душ гел, храна

pinki
03-13-2010, 15:32
Здравейте, знам че темата е стара, но търсих точно нещо такова! Аз от вчера също ги имам тези петна по цялото тяло, краката, даже и по пръстите на краката и ръцете абе навсякъде общо взето :( При мен се оказа, че е шарка, а при теб? А ако е шарка за колко време се оправи?

pussucetka
03-13-2010, 16:27
Здравейте, знам че темата е стара, но търсих точно нещо такова! Аз от вчера също ги имам тези петна по цялото тяло, краката, даже и по пръстите на краката и ръцете абе навсякъде общо взето :( При мен се оказа, че е шарка, а при теб? А ако е шарка за колко време се оправи?

Хей, ако е шарка веднага тичай на доктор, защото сега има такава болест която е с шарка и е много опасна .. Даже сега в уч-ще ще ни ваксинират заради нея .. Даже и по новините я давахаа.. Успехх ! :)

pinki
03-13-2010, 20:43
Здравейте, знам че темата е стара, но търсих точно нещо такова! Аз от вчера също ги имам тези петна по цялото тяло, краката, даже и по пръстите на краката и ръцете абе навсякъде общо взето :( При мен се оказа, че е шарка, а при теб? А ако е шарка за колко време се оправи?

Хей, ако е шарка веднага тичай на доктор, защото сега има такава болест която е с шарка и е много опасна .. Даже сега в уч-ще ще ни ваксинират заради нея .. Даже и по новините я давахаа.. Успехх ! :)
ами понеделника ще отида, защото личната не работи събота и неделя :( а каква е тази болест не съм чула за нея?

YourBrutalNightmare
03-14-2010, 18:01
Шарка ... само като си помисля, че не съм я прекарала още и ме побиват тръпки ( а съм на 16). Да, и аз чух за тази нова болест.
В твоя случай или е алергия или шарка ... така че и в двата варианта трябва да отидеш на лекар.

musicFEN
03-14-2010, 19:46
казва се морбили (тая "новата болест" ) четоха ни го в час на класа
гадна е ! До колкото разбрах когато госпожата ни го чете :)
Какви са симптомите на морбили?
Типично морбили започва с висока температура, хрема, кашлица и зачервяване и дразнене на очите (конюнктивит).
които ги има трябва да се ваксинира (имунизира) обаче като гледам сега по телевизията с тия имунизации ...

pinki
03-15-2010, 08:50
моето е морбили ](*,)
Ще ви постна снимка от 2я ми ден: http://prikachi.com/images.php?files/1436360H.jpg мн е отвратително :-k цялото ми тяло е така... такива петна нямам САМО на ноктите, очите и по косата :-k даже и отдолу по ходилото имам и хем ме сърби хем ме боли като вървя мн е гадно