PDA

View Full Version : Ескапел



Muccia
02-17-2010, 12:16
Привет :-)

С приятелят ми използваме презерватив,но стана неприятна случка - презервативът се изхлузи в моментът на еакулацията.Половин час по-късно пих Ескапел.Знам за всички странични ефекти и как се променя датата и т.н. Но се чудя защо няма нито едно от изброените в листовката :( Тоест нито ме боли корем нито имам главоболие,диария и т.н. Започнах да се притеснявам дали е подейставало тъй като не виждам някакви признаци за раздразнение на организма от хапчето(мислех си че все нещо ще има,защотото все пак е силно хормонално) Та който го е пил нека ме посъветва дали трябва да имам съмнения.Все пак го избих почти веднага :( Благодаря предварително :-)

ai07o
02-17-2010, 12:22
при гаджето на брат ми също нямаше странични ефекти
No Panic

Everytime
02-17-2010, 14:04
ами то на рекламата казват , че предпазва от нежелана бременност до 2 дни след секс , значи можеш да го пиеш и на другия ден,а ако не ти подейства хапчето значи е менте и ще знаем поне...Дано не сте напрайли гафа :? :? :?

t0d1t0
02-17-2010, 14:53
няма нищо,чакай да ти дойде! При някой момичета няма никакви симптоми.

vikinka9
02-17-2010, 15:14
Ами незнам...При сестра ми беше станал такъв гаф тя пи Ескапел и имаше странични ефекти,но мисля че при всеки е различно.Почакаи малко ако не ти дойде вземи други мерки...

ScionOfStorm
02-17-2010, 15:31
Абе не се шашкай, не са задължителни страничните ефекти, понякога не се появяват. То затова и в предписанието си пише - МОЖЕ да има странични ефекти, а не ЩЕ има такива.

Изчакай, може цикълът да ти подрани, да ти дойде два пъти за един месец или нещо такова - това най-често става.

Slawi92
02-17-2010, 16:20
^^ приятелката ми го пи и нямаше никви странични ефекти само където и закъсня с две седмици ;]

Muccia
02-17-2010, 16:21
Благодаря ви :-) А относно това за 2 дни : Пише в листовката че е най-ефективно до 12 ч. и колкото по-рано се приеме е по-добре.Но действа до 3 дни.А за това за 2-ро хапче пишеше,че ако ме боли коремът,замаяност отпадналост да изпия 2-ро хапче.И аз искрено се надявам да няма нищо.Ние дори не бяхме сигурни дали спермата е излязла извън презервативат,но може би при изваждането му да е станало нещо.И решихме да не се надяваме на случайността :) И все пак са 84% сигурност :(

hamilcar
02-17-2010, 17:00
Мисля, че темата се приключи.