PDA

View Full Version : кофти



vikinka9
02-17-2010, 14:50
Туко що се върнах.Бях в къщата на гаджето ми.Седяхме на леглото,когато той ме целуна и аз му отвърнах,но тръгна да ми разкопчава дънките и аз му бутнах ръката.Той стана,отиде до прозореца загледа се,а след това излезе от стаята.Стоях и го чаках 30 мин.,но той не дойде и аз си тръгнах.
Ясно е,че ми се сърди,а аз се чудя какво да направя.Моля ви дайте ми съвет! :cry: :smt085

Everytime
02-17-2010, 14:55
обади му се,кажи му че съжаляваш за постъпката си и че искаш да поговорите( не по телефона разбира се ) , ако е свестен ще те разбере. По постъпката му мисля че е свестен щото не е напраил некфи сцени или се ядосал пред тебе, а просто погледнал през прозореца и излязъл. :? :? :? :?

ReachlessGirl
02-17-2010, 14:56
Ами явно се е засегнал по някакъв начин, но това не му дава право да те зарязва .. :? От колко време ходиш с него? Според мен не е много след като показва такова неуважение .. :?

AlokiNn
02-17-2010, 15:00
Ако не си правила секс с него.. тоя пич е яко яко яко тъп
Ако не ти си в грешка..

vikinka9
02-17-2010, 15:01
Ами явно се е засегнал по някакъв начин, но това не му дава право да те зарязва .. :? От колко време ходиш с него? Според мен не е много след като показва такова неуважение .. :?
От 3 седмици.Мисля че аз трябва да съм онази която е засегната,защото ме остави в стаята му да го чакам 30 мин.,и не каза нищо...

vikinka9
02-17-2010, 15:02
Ако не си правила секс с него.. тоя пич е яко яко яко тъп
Ако не ти си в грешка..
Все още не съм правила секс с него

vikinka9
02-17-2010, 15:03
Ако не си правила секс с него.. тоя пич е яко яко яко тъп
Ако не ти си в грешка..
Все още не съм правила секс с него

ReachlessGirl
02-17-2010, 15:06
Ами явно се е засегнал по някакъв начин, но това не му дава право да те зарязва .. :? От колко време ходиш с него? Според мен не е много след като показва такова неуважение .. :?
От 3 седмици.Мисля че аз трябва да съм онази която е засегната,защото ме остави в стаята му да го чакам 30 мин.,и не каза нищо...
и аз така си мисля .. 8-)
В случая той е бил в грешка .. поговори с него! :x :?

Zaritu
02-17-2010, 15:33
станало му е тъпо дето си се дръпнала ...
ама тои пък като някакво дете се е нацупил .. че и те е оставил ... еми нека тои да те потърси :)

ScionOfStorm
02-17-2010, 15:34
Ако не си правила секс с него.. тоя пич е яко яко яко тъп

++++
А явно т'ва е ситуацията.

Ебати, навсякъде дебили бе...

Slawi92
02-17-2010, 15:54
кажи му че искаш да говориш с него и му обясни че ти трябва време или ако искаш да го направиш с него че другия път ще му се реваншираш

playboyche
02-17-2010, 15:57
Абе хора кфо толкова се впрягате... не сте в детската .. ми гаджета сте направете го кфо толкова ..... сигурен съм че той си е помислилл че не го харесваш и не искаш да го правиш с него ... ами не съм съгласен с другите вината не е в него :?

ScionOfStorm
02-17-2010, 16:22
А к'во - в нея, че не иска да спи с него след 3 седмици, като ще й е първия?

Хората си имат право на взимане на време, ако този държи толкова на нея ще я изчака когато се чувства готова и има желание.

EmiKodaTiKaja
02-17-2010, 16:24
Туко що се върнах.Бях в къщата на гаджето ми.Седяхме на леглото,когато той ме целуна и аз му отвърнах,но тръгна да ми разкопчава дънките и аз му бутнах ръката.Той стана,отиде до прозореца загледа се,а след това излезе от стаята.Стоях и го чаках 30 мин.,но той не дойде и аз си тръгнах.
Ясно е,че ми се сърди,а аз се чудя какво да направя.Моля ви дайте ми съвет! :cry: :smt085

ами маце не се прави така...като не искаш секс му казваш че е рано или ала бала сиа аз ли да ти казвам майка ти/приятелките не ти ли е предала/и знанията(по принцип майката тряа обясни нещата с гаджетата на дъщеря си а бащата на сина си аз тъй ги виждам нещата).

Понеже като просто му буташ ръката и гледаш все едно ти е извадил нож то мисля че всеки ще се обиди понеже остава едно чувство че си отблъскващ и ако не е сигурен че го обичаш е 100% това.Което си направила е било все едно като опиташ целувка да ти подадат ръка (ОМГ) :-x 8)

Macallan
02-17-2010, 16:34
Оф ама сте и прости и вие ... на колко сте? От 3 седмици ходите и още не сте говорили за секс? :-o

anunu
02-17-2010, 17:13
Туко що се върнах.Бях в къщата на гаджето ми.Седяхме на леглото,когато той ме целуна и аз му отвърнах,но тръгна да ми разкопчава дънките и аз му бутнах ръката.Той стана,отиде до прозореца загледа се,а след това излезе от стаята.Стоях и го чаках 30 мин.,но той не дойде и аз си тръгнах.
Ясно е,че ми се сърди,а аз се чудя какво да направя.Моля ви дайте ми съвет! :cry: :smt085


Ти на колко години си????

paniko
02-17-2010, 17:23
dadadadadadadada,ne vijdam kvo moje da se obsujda.ne ste praveli sex,hodite ot 3 sedmici i da pravi niakvi fasoni,mislia,che e iasno kvo mu e v glavata samo..

Slawi92
02-17-2010, 18:54
dadadadadadadada,ne vijdam kvo moje da se obsujda.ne ste praveli sex,hodite ot 3 sedmici i da pravi niakvi fasoni,mislia,che e iasno kvo mu e v glavata samo.. КИРИЛИЦА

HotSexyDoll
02-21-2010, 09:32
:D леле да не би да иска само секс