PDA

View Full Version : Разширени/Спукани капиляри



aguilera
02-17-2010, 15:04
Така...Имам един проблем. От края на 8-ми клас започна да ми почервенява лицето. Но в началото беше много леко и не му обърнах внимание.Сега съм 9-ти клас. Кожата на лицето ми е по-бяла, леко жълтеникава, но започнаха да ми избиват някакви капиляри :-x ...направо е ужасно! Състоянието е перманентно. Имаше един период, в който имах чувството че горя в пламъците на ада, сериозно. От тогава мисла,че имам спукани капиляри, явно е от налягането. Миналият месец ходих на дерматолог...жената общо взето нищо не ми каза, само ми даде едни мострички да пробвам и ми изписа лосион на Авен. Първо почнах с мострата на IWOSTIN - нощен крем за разширени капиляри. След първия ден нещата станаха още по-зле, но аз го спрях някъде към 4-тия ден. Направих 1-2 дена почивка и почнах мострата на един крем на Bioderma - антиружор. Наистина имаше ефект, но се бях решила да си взема и почистващата вода към същата серия...нещата се подобриха, но не е достатъчно...направо не знам. Има ли някой със същия проблем, какви подукти е ползвал, трябва ли да си взема лосиона на Авен- мицеларен. На 16 съм и това е мнооооооого неприятно...като си правя снимки с някой винаги съм червена или розова!!! Но не е само до снимките... този проблем ме комплексира...направо ми идва да се скрия някой като ми каже "Каква си розовичка" :smt087 ... Има ли решение? Почвам да се съмнявам за розацея ( то какво ли не изчетох вече)...ПОМОЩ!!! Мерси предварително!