PDA

View Full Version : помогнете да намеря един филм



b1ki
02-17-2010, 17:21
има един филм, в него се разказва за група хора на друга планета в нещо като база, има един човек който се казва Цицерон (цицерон либий) не съм сигурен) те се борят срещу 3 вида роботи: едните са малки - представляват малка метална конструкция голяма колкото котка - за глава имат дисков трион които се върти за да режат хората; втория вид са малки деца които носят с себе си плюшено мече, децата си разтварят долната челюст с която разкъсват хотара; третия вид са човекоподобни роботи - нямат никаква разлика с хората; но има една жена робот и този Цицерон май се влюбва в нея; човекоподобните роботи приемат външния вид на който човек си поискат (май му съдираха кожата) не съм сигурен) най накрая оцелява само Цицерон и излита от тази планета с кораб, но взима едно мече от тези които малките деца носеха с себе си, но той незнае че това мече е 4-ти вид робот за който те не са знаели. филма свършва с това как героят е в кораба, пътува за земята и слага мечето в кораба, и мечето помръдва... ще съм много благодарен ако някой се сети за този филм и ми каже как се казва. много ще съм благодарен