PDA

View Full Version : домашно по биология.кръстословица храносмилателна система



punk14
02-17-2010, 18:05
8 клас съм и ми трябва някаква кръстословица да ми направите.задължително трябва понятията да са само от хран с-ма.може и от болестите да сложите стига да има неща само от хранисмилателната система.трябва да е дълга между 7 и 10 думи и задължително нещо отвесно да се получи.
предварително благодаря :)

LoupGarrou
02-17-2010, 18:27
Че какво му е сложното ?! :-o Отваряш гугъл, намираш си понятията и си правиш кръстословицата. Не е Химия,Физика,Математика, че да има какво да се разбира ... :shock:

LetItRain
02-17-2010, 18:30
8 клас съм и ми трябва някаква кръстословица да ми направите.задължително трябва понятията да са само от хран с-ма.може и от болестите да сложите стига да има неща само от хранисмилателната система.трябва да е дълга между 7 и 10 думи и задължително нещо отвесно да се получи.
предварително благодаря :)

:shock: Аз си помислих, че домашното е твое ...

ameli
02-17-2010, 18:32
... трябва някаква кръстословица да ми направите. задължително трябва понятията да са само от хран с-ма. може и от болестите да сложите стига да има неща само от хранисмилателната система. трябва да е дълга между 7 и 10 думи и задължително нещо отвесно да се получи.

може да изляза груба .. ама не мислиш ли, че е доста нахално .. трябва да ми направите ... ми седни си на 'д-то' и си я направи сама :?

punk14
02-17-2010, 18:41
добрем,

kalpazanka
02-19-2010, 16:27
добрем,
В такъв случай заключвам.

П. С.
Грешен раздел.