PDA

View Full Version : Изгоних я щот ми изневери.



AssassinPRO
02-17-2010, 18:05
Ето я и моята история... запознах се с едно момиче преди няколко месеца. Ще я наречеме [А]. Много се харесахме, за около седмица се опознахме хипер много и взехме, че се влюбихме един в друг. Минаха се месеци, много добре ни беше, почти не спорехме. Целувахме се толкова страстно... беше великолепно. По едно време започнахме да си мислиме за секс и аз й казах, че ще го направим само когато тя се чувства истински готова. Казах й, че не е проблем за мен, че мога да я чакам цяла вечност. Мина се известно време и тя ме изненада, подари ми един подарък. Отворих го и намерих една кутийка. В нея беше сгънато едно листче с една дата. [А] ми каза, че на тази дата ще го направиме и че се чувства напълно готова. Точно ЕДИН ден преди уговорената дата, тя отишла на купон на един нейн приятел с преспиване, но [А] мислела да не преспива. Останала там до полунощ и решила да си ходи, но те я обедили да остане а и тя била супер пияна. И след два часа всичко се обърква, [А] пила още и още, приятелят й я натикал в банята и й казал "моля те, все пак ми е ден". Под влиянието на алкохола не се съпротивлявали много и го направили. Аз съм й казвал, че много, ама много мразя изневери. Тя на следващият ден идва при мен и ми съобщава, че вече не е девствена, че много съжалявала и тн. Аз много се ядосах, но понеже умея да си здържам невите не счупих нищо. Ръцете ми трепереха гадно и аз й казах да се маха и да не идва вече. Едвам я изкарах от нас, отидох в хола и се опитах да ударя на меко един фотьойл. За нещастие нацелих дъска и си счупих кокалчето на един пръст, но бях толкова ядосан, че не съм усетил нищо. Отидох до вратата и видях, че [А] чака там да й отворя. Седнах пред компютъра и чак тогава усетих болка в ръката. Погледнах си я и видях, че била окървавена и хайде в пирогов. На следващия ден тя стоя цял ден пред нас, май не беше ходила на училище. Обясних й, че трябва да тръгне на училище й да учи с 2-3 думи и за моя изненада тя ме послуша. Всеки ден така, след училище стои пред вратата ми и чака а аз като излизам и влизам се правя на сляп. Дори сега клечи там... какво да сторя?
П.С. Съжалявам, че се получи толкова дълго, но не се сетих как по кратко да го опиша.

Продължение:

Днес като се връщах от училище я видях да излиза от моя вход разплакана, с размазан грим. Отидох при нея, прегърнах я, покрих я с якето ми тъй като видях, че беше премръзнала и я вкарах у нас. Направих й чай и я оставих да се позгрее. След това поговорихме и й казах, че така не може да продължава и, че искам да си останеме само приятели. Няколко пъти ми каза, че ако искам веднага готова. Даже и се пробва да ми се нахвърли, но аз я отблъснах, защото вече просто ми е писнало от нея а и като я прегръщам все се сещам за онова дето е направила на оня купон.. И така тя си тръгна. След около 10 мин ми идва с оня нейн приятел дето я ебал. Той беше някъв скинар на около 17-18 години. Тя ми каза нещо от сорта на "Ето го, пребий го и ме заобичай отново МОЛЯ ТЕ!". Пича явно не знаеше за кво е тук и започна да й крещи, как така го е довела за такива неща и тн. Той я шамароса доста здраво и тръгна да я бие. Застанах м/у тях в опит да ги разделя, но скинара взе, че скочи на мен. Гледах да не го удрям, само се защитавах ама по едно време ми писна и започнах и аз. Бихме се около 2-3 минути след което явно съседите ни чуха и ни разделиха. Аз нямам нищо счупено, само някакви натъртвания. Момичето явно беше избягало. След около 30 минути някой ми звъня на вратата. Оказа се скинара. Пуснах го, поговорихме си спокойно. Той ми каза, че тя му се била нахвърлила на неговия рожден ден с думите "Това е моят подарък". Вече не знам на кой да вярвам а и честно казано не ме интересува особено. Казах им и на 2-мата, че вече не ми се занимава с тях. Мисля, че това е края на тая скапана история.

SoStarstruck
02-17-2010, 18:11
Кофти история... Като се поуспокоиш й обърни внимание,колкото и да не ти се иска и да ти е кофти,идете да изпиете едно кафе и си поговорете хубаво по въпроса. Нека ти изясни нещата,дай й възмножност да ти обясни,наблюдавай я в очите. Ако наистина изглежда гузна и й е гадно,мисля,че заслужава 2ри шанс. Може не веднага,подкарайте я отново лекичко и отначало с връзката ви,разходки насам-натам и т.н. и така ще видите най-добре дали ще потръгне. :wink: Успех!

ivcheto0o
02-17-2010, 18:11
Аз гледам по-разли4но на изневярата и това което тя е направила бих го простила.Тя е била с него без 4уства.А и мисля 4е държите един на друг,поне можеш да я изслушаш.
На колко сте?

AssassinPRO
02-17-2010, 18:16
на 16 години сме и 2-мата.

justonegirlwithonehope
02-17-2010, 18:18
Изневярата е лошо нещо, но явно тя съжелява наистина.Всеки прави грешки, но щом си е осъзнала грешката и признава вината си защо не се опиташ да и простиш ? :)

gia_sena_mono
02-17-2010, 18:25
...

gia_sena_mono
02-17-2010, 18:28
Лично аз не бих простила такова нещо.След като знае,че не носи на алкохол и като се напие не знае какви ги върши - да е мислила!Още повече,че това й е било първия път - имала е приятел,с когото са се разбирали чудесно и са се обичали,а тя се ебе с първия срещнат!
Да,критична съм,защото,ако човек направи нещо веднъж,не е гаранция,че няма да го повтори!Още повече,че при определени обстоятелства и под определено влияние не знае на кой свят се намира!

loveisgonee
02-17-2010, 18:29
Говори ли с нея ? Някакво развитие?

mech0
02-17-2010, 18:30
Дай и още един шанс на момичето - било е пияно и не е мислило какво прави, а това дето е направил "приятелят" и просто оставям без коментар (ако не е бил пиян просто това не е постъпка на мъж,а не пълен използвач). Също така искам да помислиш и над нещо друго - кажи ми някога момиче, което си зарязал да стои с дни пред вратата ти цял ден, дори когато трябва да е на училище и въобще някога да си чувал такова нещо да е имало ? Ето това се казва любов. Виждам, че си човек на думата си и искаш да спазваш своите принципи, но в някои много редки случаи като този, просто трябва да направиш компромис с тях.

soul1199
02-17-2010, 18:34
според мен тя найстина съжелява и просто не е искала така да стане,но за6о не и даде6 о6е един 6анс,просто не е мислила трезво,пък и тоя неин приятел я е подвел

Magic_Girl
02-17-2010, 18:34
Принципно мразя изневери, но е била пияна сам каза и не е осъзнала какво прави. Дай й шанс. Един поне.

loveisgonee
02-17-2010, 18:37
Принципно мразя изневери, но е била пияна сам каза и не е осъзнала какво прави. Дай й шанс. Един поне.

Напълно съгласна :-)

AssassinPRO
02-17-2010, 18:39
Дай и още един шанс на момичето - било е пияно и не е мислило какво прави, а това дето е направил "приятелят" и просто оставям без коментар (ако не е бил пиян просто това не е постъпка на мъж,а не пълен използвач). Също така искам да помислиш и над нещо друго - кажи ми някога момиче, което си зарязал да стои с дни пред вратата ти цял ден, дори когато трябва да е на училище и въобще някога да си чувал такова нещо да е имало ? Ето това се казва любов. Виждам, че си човек на думата си и искаш да спазваш своите принципи, но в някои много редки случаи като този, просто трябва да направиш компромис с тях.
Хм.. погледни го от моя гледна точка. По време на нашата връзка съм пил съм само по празници и то в супер малки количества. Не съм пушил, не съм я дразник по някакъв начин и съм бил готов на всичко за нея. Тя изведнъж ми стовари това и стана много кофти.


Говори ли с нея ? Някакво развитие?
Чудя се дали все още я обичам или не. Мина доста време, липсва ми да и то доста, но все някак ще изкарам. Проблема е там, че с миналата ми партньорка стана нещо подобно. След време й простих ама тя после го повтори и я зарязах.

loveisgonee
02-17-2010, 18:44
От момиче до момиче има разлика остави това,което всички момчета казвате "Всички жени са еднакви" ем да ама не.Това ,че се е случило с предишната ти приятелка не означава,че ще се случи и с това момиче.Все още ли седи пред вратата а ти я подминаваш? Просто поговорете и се разберете.Така се наранявате взаимно.Според мен тя има чувства към теб все пак дни на ред седи пред вратата,а вярвай ми това не е малко унижение,но все пак тя го прави.Успех дано вземеш правилното решение

soul1199
02-17-2010, 19:05
Дай и още един шанс на момичето - било е пияно и не е мислило какво прави, а това дето е направил "приятелят" и просто оставям без коментар (ако не е бил пиян просто това не е постъпка на мъж,а не пълен използвач). Също така искам да помислиш и над нещо друго - кажи ми някога момиче, което си зарязал да стои с дни пред вратата ти цял ден, дори когато трябва да е на училище и въобще някога да си чувал такова нещо да е имало ? Ето това се казва любов. Виждам, че си човек на думата си и искаш да спазваш своите принципи, но в някои много редки случаи като този, просто трябва да направиш компромис с тях.
Хм.. погледни го от моя гледна точка. По време на нашата връзка съм пил съм само по празници и то в супер малки количества. Не съм пушил, не съм я дразник по някакъв начин и съм бил готов на всичко за нея. Тя изведнъж ми стовари това и стана много кофти.


Говори ли с нея ? Някакво развитие?
Чудя се дали все още я обичам или не. Мина доста време, липсва ми да и то доста, но все някак ще изкарам. Проблема е там, че с миналата ми партньорка стана нещо подобно. След време й простих ама тя после го повтори и я зарязах.виж кофти се е полу4ило,но както казах по-горе дай и о6е един 6анс и ако го пропилее я остави

300
02-17-2010, 19:18
Nparavila go e vednyj 6te povtori !

02-17-2010, 19:25
Човек имам хипер здрава психика,но сърцето ми е слабо...аз ако съм на твое място...ЩЕ И ПРОСТЯ...ако я обичаш истински помисли много добре как ще постъпиш...защото после може да съжаляваш ;)

Faces
02-17-2010, 19:39
НИКАКВА ПРОШКА БРАТЛЕ!!!Просто това което е направила не знам не знам как си го издържал не стига че е спала с друг ами че е и първия път...просто не знам както ми е нервно сега твоята история направо ми вдигна нервите още повече.Ако бях на теб я изритвам от живота си това че била пияна не е никакво ама никакво оправдание и така лесно да се раздели с девственоста си щот на оня пукал му било ден...заеби човек послушай ме ще страдаш простиш ли и...а аз лично не мога да разбера или да си представя как се прощава такова нещо.

Priceless
02-17-2010, 19:41
Един път простиш ли го - пак ще стане. Много болезнен личен опит е това :D

addictedtosummer
02-17-2010, 19:45
Абе виновна е ама.. всеки под въздействието на алкохола не знае кво прави.. не че я оправдава .. ама така като гледам коя друга ще ти седи пред вратата всеки ден .. вижда се отвсякъде че и е гузно и си държи на тебе момичето . . поговорете си малко .. всеки заслужава втори шанс ! :)

Faces
02-17-2010, 19:49
Абе виновна е ама.. всеки под въздействието на алкохола не знае кво прави.. не че я оправдава .. ама така като гледам коя друга ще ти седи пред вратата всеки ден .. вижда се отвсякъде че и е гузно и си държи на тебе момичето . . поговорете си малко .. всеки заслужава втори шанс ! :)
Заслужава да...ама не ;) Трябва да се научи че действията имат последици и да си ги носи.Така ще се научи на отговорност като не може да пие да не пие като ще си подарява девственоста ей така на някво аверче заеби тая прошка.Момчето я е чакало сумати време бил е човек към нея а това супер рядко се среща в днешно време и за благодарност кво..плюнка в лицето никакъв шанс не заслужава.А и спрете с това била пияна никога не е било и няма да бъде оправдание това си е чиста проба редовното извинение за съгрешилите на някой купон ;)

mech0
02-17-2010, 19:49
Дай и още един шанс на момичето - било е пияно и не е мислило какво прави, а това дето е направил "приятелят" и просто оставям без коментар (ако не е бил пиян просто това не е постъпка на мъж,а не пълен използвач). Също така искам да помислиш и над нещо друго - кажи ми някога момиче, което си зарязал да стои с дни пред вратата ти цял ден, дори когато трябва да е на училище и въобще някога да си чувал такова нещо да е имало ? Ето това се казва любов. Виждам, че си човек на думата си и искаш да спазваш своите принципи, но в някои много редки случаи като този, просто трябва да направиш компромис с тях.
Хм.. погледни го от моя гледна точка. По време на нашата връзка съм пил съм само по празници и то в супер малки количества. Не съм пушил, не съм я дразник по някакъв начин и съм бил готов на всичко за нея. Тя изведнъж ми стовари това и стана много кофти.


Говори ли с нея ? Някакво развитие?
Чудя се дали все още я обичам или не. Мина доста време, липсва ми да и то доста, но все някак ще изкарам. Проблема е там, че с миналата ми партньорка стана нещо подобно. След време й простих ама тя после го повтори и я зарязах.
Явно хич не ти върви и си се опарил доста и преди. Почти невъзможно е сигурно да те накарат да се върнеш при момичето най - добрите ти приятели, пък камоли ние, но все пак както виждаш 90 % от хората ти казват да направиш точно това, затова помисли добре.

WrongLife
02-17-2010, 20:17
НИКАКВА ПРОШКА БРАТЛЕ!!!Просто това което е направила не знам не знам как си го издържал не стига че е спала с друг ами че е и първия път...просто не знам както ми е нервно сега твоята история направо ми вдигна нервите още повече.Ако бях на теб я изритвам от живота си това че била пияна не е никакво ама никакво оправдание и така лесно да се раздели с девственоста си щот на оня пукал му било ден...заеби човек послушай ме ще страдаш простиш ли и...а аз лично не мога да разбера или да си представя как се прощава такова нещо.

pussucetka
02-17-2010, 20:47
Кофтии ситуацияя ! :( Според мен наистина съжалява,но ако й простиш може да го повтори ( смисъл отново напиване и отново ***** ) И понеже тя знаее,че пак ще бъдеш все милия и така нататък може да се възползва от това .. Да не й беше първият път разбирамм .. но като знаешш че друг го е свършил на твоята любима е адски кофти .. :? Незнамм аз така мисляя,единствено ти си решаваш .. послушай сърцето си ,то най-добре знае .. :) Успех!

Sladurcho
02-17-2010, 21:00
Всички казват да и дадеш 2ри шанс но от страната на зрители... Знам какво ти е до някъде смисъл ... преди доста време ходих с едно момиче доста време, бях готов на всичко за нея стана така че тя отишла на някакъв купон един познат я напил и преспали.На другия ден дойде и ми го каза и моята реакция беше същата само че имаше малко викове от моя страна.... Не мисля че ако и дадеш 2ри шанс ще забравиш това което се е случило все това ще ти е в главата. Аз не и дадох 2ри шанс и не съжелявам защото съм на принципа.. Веднъж изневери ли ми и види ли че ще и се размине и 2ри път ще го направи. Не знам колко е гузна и т.н. но според мен я забрави.. остави я част от историята както се вика

angel4eto966
02-17-2010, 21:06
ми да и аз ще се повторя дай и втори шанс била е пияна и не сикала да го прави. някой беше писал чче като го е направила един път не е сигурно че няма да се повтори и с това съм съгласна, като се съберете (ако се случи де) и кажи че ако разбереш че пак ти е изневерила късате окончателно и така

umri
02-17-2010, 21:30
Ето я и моята история... запознах се с едно момиче преди няколко месеца. Ще я наречеме [А]. Много се харесахме, за около седмица се опознахме хипер много и взехме, че се влюбихме един в друг. Минаха се месеци, много добре ни беше, почти не спорехме. Целувахме се толкова страстно... беше великолепно. По едно време започнахме да си мислиме за секс и аз й казах, че ще го направим само когато тя се чувства истински готова. Казах й, че не е проблем за мен, че мога да я чакам цяла вечност. Мина се известно време и тя ме изненада, подари ми един подарък. Отворих го и намерих една кутийка. В нея беше сгънато едно листче с една дата. [А] ми каза, че на тази дата ще го направиме и че се чувства напълно готова. Точно ЕДИН ден преди уговорената дата, тя отишла на купон на един нейн приятел с преспиване, но [А] мислела да не преспива. Останала там до полунощ и решила да си ходи, но те я обедили да остане а и тя била супер пияна. И след два часа всичко се обърква, [А] пила още и още, приятелят й я натикал в банята и й казал "моля те, все пак ми е ден". Под влиянието на алкохола не се съпротивлявали много и го направили. Аз съм й казвал, че много, ама много мразя изневери. Тя на следващият ден идва при мен и ми съобщава, че вече не е девствена, че много съжалявала и тн. Аз много се ядосах, но понеже умея да си здържам невите не счупих нищо. Ръцете ми трепереха гадно и аз й казах да се маха и да не идва вече. Едвам я изкарах от нас, отидох в хола и се опитах да ударя на меко един фотьойл. За нещастие нацелих дъска и си счупих кокалчето на един пръст, но бях толкова ядосан, че не съм усетил нищо. Отидох до вратата и видях, че [А] чака там да й отворя. Седнах пред компютъра и чак тогава усетих болка в ръката. Погледнах си я и видях, че била окървавена и хайде в пирогов. На следващия ден тя стоя цял ден пред нас, май не беше ходила на училище. Обясних й, че трябва да тръгне на училище й да учи с 2-3 думи и за моя изненада тя ме послуша. Всеки ден така, след училище стои пред вратата ми и чака а аз като излизам и влизам се правя на сляп. Дори сега клечи там... какво да сторя?
П.С. Съжалявам, че се получи толкова дълго, но не се сетих как по кратко да го опиша.
Викни я у вас, еби я и я зарежи. Ша я еба в к@#рвата.

EmiKodaTiKaja
02-17-2010, 21:37
2 неща разбери се с мацето,говорете изяснете се(ако още не й вярваш питай други от купона дали е била пияна и тн) и по важното оня рожденник тъй наречения заслужава уникален бой... 8) :?

AlaBalaa
02-17-2010, 21:57
2 неща разбери се с мацето,говорете изяснете се(ако още не й вярваш питай други от купона дали е била пияна и тн) и по важното оня рожденник тъй наречения заслужава уникален бой... 8) :?
уникален хах повече, а да ти кажа това момиче от моя гледна точна не струва да се опъне с 1вия срещнат и до някъде има угризения ок може да и простиш да видиш как ще е, но като гледам ти май нямаш много зор защото се чудиш дали я обичаш
да ти кажа обърках се и аз от една страна аз бил простил от друга не
виж като трябва си запиши на 1 листче кои са и добрите качества и си помисли дали ще го направи пак и ако да я остави ако не пробвайте пак :)

Faces
02-17-2010, 23:23
2 неща разбери се с мацето,говорете изяснете се(ако още не й вярваш питай други от купона дали е била пияна и тн) и по важното оня рожденник тъй наречения заслужава уникален бой... 8) :?
уникален хах повече, а да ти кажа това момиче от моя гледна точна не струва да се опъне с 1вия срещнат и до някъде има угризения ок може да и простиш да видиш как ще е, но като гледам ти май нямаш много зор защото се чудиш дали я обичаш
да ти кажа обърках се и аз от една страна аз бил простил от друга не
виж като трябва си запиши на 1 листче кои са и добрите качества и си помисли дали ще го направи пак и ако да я остави ако не пробвайте пак :)
Братле без да се заяждам просто ми е супер интересно как ще простиш на момичето което обичаш и чакаш да стане готова за да ти даде невинноста си (както се казва по филмите :D ) и една сутрин тя идва и ти изтърсва не съм девствена напих се и ме еба един изтърсак...Ае обясни ми ти как ще го простиш ? А и авторе цяло чудо си е че темата ти се казва така а не се каза "Забих и кирка в главата щото ми изневери" :D

Abigoria
02-18-2010, 07:53
А аз защо си мисля, че те е преметнала? :? Смисъл, не е била девствена и се е чудела как да ти го каже. Ако ти е казала че е, пък всъщност не е, ще ти стане гадно, че те е излъгала. Може да е искала да се изкара жертва и да не й се сърдиш толкова... Ама да не й се е получило ...? Мислил ли си го тоя вариант? :-o

DevilWish
02-18-2010, 08:01
Не бих й простила ;) Първият път е толкова важен.Пък и не е само това, принципи. . . изневярата няма място в една връзка.Това е едно от нещата, които не бих простила.Няма такива с чувства ,без чувства . . върпоса е там, че е докосвала друг и друг е докосвал нея.Аз повече не бих я искала.Не знам . . ти си решаваш, но си помисли.

XTREMEFREERIDE
02-18-2010, 09:21
Не бих й простила ;) Първият път е толкова важен.Пък и не е само това, принципи. . . изневярата няма място в една връзка.Това е едно от нещата, които не бих простила.Няма такива с чувства ,без чувства . . върпоса е там, че е докосвала друг и друг е докосвал нея.Аз повече не бих я искала.Не знам . . ти си решаваш, но си помисли.

\:D/

Zaritu
02-18-2010, 10:20
Лично аз не бих простила такова нещо.След като знае,че не носи на алкохол и като се напие не знае какви ги върши - да е мислила!Още повече,че това й е било първия път - имала е приятел,с когото са се разбирали чудесно и са се обичали,а тя се е** с първия срещнат!
Да,критична съм,защото,ако човек направи нещо веднъж,не е гаранция,че няма да го повтори!Още повече,че при определени обстоятелства и под определено влияние не знае на кой свят се намира!

именно ... аз също не бих простила изневяра .. а то да кажеш е някаква безобидна целувка или нещо от сорта а то е секс ... още повече че е била девствена е трябвало да помисли ... и пияна дори пак не бих посмяла!това показва колко държи да го направи с човека които е искала да бъде първия и ... има късмет че не е попаднала на друго момче както знам случаи че направо си му отнасят по единн ...

DNJ
02-18-2010, 10:26
Много ужасно :( Искрено ти съчувствам, цялата тази ситуация е повече от отвратителна. Моят съвет обаче е да и простиш...дай и само един шанс.

nik0ls
02-18-2010, 11:20
Според мен тя те обича,щтом седи пред вратата по цял ден.Отиди поговорете си,изслушаи я поне.Аз мисля,че трябва да и простиш все пак е била пияна.Дай и чанс и както казаха преди мен излезте поразходете се и прецени дали искаш пак да си с нея... :)

Emilen
02-18-2010, 11:55
Ех че ситуация... Според мен тя те обича. Във всеки случай, иска да се съберете отново. Не знам какво е в главата ти. Възможно е да си я намразил. Иначе не мога да си обясня защо поне не й дадеш шанс да ти каже ИСТИНАТА. Присъединявам се към мението на човека, който се усъмни, че от началото на връзката ви не е била девствена. Застани срещу нея и само поискай да ти каже истината. После вземи решение. Не може да бъде оправдана, но пък и ти си помисли дали после няма да съжаляваш за решението си.

sladurch0
02-18-2010, 12:29
пич аз ако бях бих и простил момичето не е виновна че си е пиинала то човек като е пиян не мисли за нищо говори с нея щом стои пред вас значи наистина те харесва супер много прости и :) :)

anyfany2
02-18-2010, 12:42
Прости й ! Както казаха по-горе - тя достатъчно се унижава в момента. Всеки прави и е правил глупости в 10 клас, а и след това - няма спиране. (хи-хи)
Човешко е да се греши. ;-) ;-) ;-)
Желая ви всичко хубаво ! =P~ =P~ =P~

AssassinPRO
02-18-2010, 14:21
Днес като се връщах от училище я видях да излиза от моя вход разплакана, с размазан грим. Отидох при нея, прегърнах я, покрих я с якето ми тъй като видях, че беше премръзнала и я вкарах у нас. Направих й чай и я оставих да се позгрее. След това поговорихме и й казах, че така не може да продължава и, че искам да си останеме само приятели. Няколко пъти ми каза, че ако искам веднага готова. Даже и се пробва да ми се нахвърли, но аз я отблъснах, защото вече просто ми е писнало от нея а и като я прегръщам все се сещам за онова дето е направила на оня купон.. И така тя си тръгна. След около 10 мин ми идва с оня нейн приятел дето я ебал. Той беше някъв скинар на около 17-18 години. Тя ми каза нещо от сорта на "Ето го, пребий го и ме заобичай отново МОЛЯ ТЕ!". Пича явно не знаеше за кво е тук и започна да й крещи, как така го е довела за такива неща и тн. Той я шамароса доста здраво и тръгна да я бие. Застанах м/у тях в опит да ги разделя, но скинара взе, че скочи на мен. Гледах да не го удрям, само се защитавах ама по едно време ми писна и започнах и аз. Бихме се около 2-3 минути след което явно съседите ни чуха и ни разделиха. Аз нямам нищо счупено, само някакви натъртвания. Момичето явно беше избягало. След около 30 минути някой ми звъня на вратата. Оказа се скинара. Пуснах го, поговорихме си спокойно. Той ми каза, че тя му се била нахвърлила на неговия рожден ден с думите "Това е моят подарък". Вече не знам на кой да вярвам а и честно казано не ме интересува особено. Казах им и на 2-мата, че вече не ми се занимава с тях. Мисля, че това е края на тая скапана история.

sladurch0
02-18-2010, 14:30
пиич сори че ти го казвам така ма тая мацка е супер тъпо парчее как може да доведе 4овека увас малее малее хаха напраоо я заебаваи няя кво да се разправаш с нея обясни и че всичко е сфършило и тфа е ка ще да го приема изобщо да не ти пука 8) 8)

Faces
02-18-2010, 14:46
Е това е братле заеби и това е гледай си живота не си струва да си губиш времето с такова жалко същество като нея.А онея дето ми се надъхват тука да и прости че била пияна...ае хора вие по рождение ли сте тъпи или впоследствие се е случило ? По долно жалко и смотано оправдание от това няма на мене цялата работа ми изглежда че на момичето и се е доебало...но не и с приятеля и ;) Смешна работа наистина.Авторе не си струва нервите човек нито пък времето :)

Linns
02-18-2010, 15:18
Момичето те обича и наистина съжалява..
Ок, това което е направила е наистина ужасно и непростимо, но все пак тя не е виновна, била е пияна (това не я прави автоматично невинна), но опитай се да разбереш.. На твое място бих простила, но бих счупила от бой онзи "приятел" .. Що за човек е тоя боклук.. По-добре я покани вътре да се изясните, ако наистина се обичате това ще е рана която, колкото и да боли, рано или късно ще заздравее и само може да укрепи връзката ви.. Не бъди жесток, но не бъди и слабохарактерен.. Успех!

Valento
02-18-2010, 15:35
Изневяра трудно се прощава ... щом си отваря краката като вратите на ЦУМ не си заслужава нервите и усилията ...

hopekiller
02-18-2010, 15:46
Ще пусна съвсем кратък пост, а после ако искаш да се аргоментирам ще го направя.
Ако я обичаш, прости и, защото факта че стои пред вас по цял ден и те моли, означава, че и тя те обича, или поне изпитва наистина силни чувства към теб, които някой ден вероятно ще се превърнат в любов. За да дойде и да ти се извинява, значи наистина осъзнава грешката си - дай и втори шанс

Nekadyrnika
02-18-2010, 17:06
Значи моят савет е да я оставиш. Просто НИКОГА няма да бъде същото. ИЗПИТАЛ сам го, и знам закакво говоря. Аз простих. Не повтаряй грешката ми!!! Само ще страдаш, и страдаш и страдаш..........
Едно нещо сам научил - бъди егоист ( поне се опитвам).......
За мен това със блъскането на стени и прочие е пална глупост ( и аз съм го правил и аз съм си чупил ръцете). Това е изблик на слабост. Казваш "бихме се 2-3 минути , НЕ исках да го удрям"- ти искаш да излъжеш себе си - неможеш!!! Или сте се карали само или се опитваш да си запазиш достойнството пред самия себе си. Занимавам се със ММА и повярвай, за бой това е МНОГО време (като имаш предвид, че това е спаринга в залата и е с определени ограничения и правила , а ти ми говориш за ситуация - АБСУРДНО Е !!! ). Злобата и омразата са стимул - ИЗПОЛЗВАЙ ГИ !!! И аз съм се залъгвал като теб, и аз съм се страхувал от битки(така да ги наречем). Но повярвай ,срамът да избягаш, в сравнение със срама да опиташ и да загубиш, е МНОГО по-голям (във всички аспекти). Злобата и омразата , НО НЕ ЯРОСТТА!!! И това да загубиш не значи край. Трябва да се изправяш отново и отново, докато не победиш. Щом някой го може и го е постигнал, значи и ТИ го можеш,МОЖЕШ да бъдеш ПО-ДОБЪР. Не ти говоря тези неща просто ей така - живота, любовта всичко е една БИТКА И БОРБА в която печеливши са силните ( не приемай силата само като физически показател, а като умение да надделяваш над околните под ВСЯКАКЪВ АСПЕКТ). Мога да изпиша още много неща , но те не могат да се опишат с думи ( или аз немога).

soul1199
02-18-2010, 18:22
Днес като се връщах от училище я видях да излиза от моя вход разплакана, с размазан грим. Отидох при нея, прегърнах я, покрих я с якето ми тъй като видях, че беше премръзнала и я вкарах у нас. Направих й чай и я оставих да се позгрее. След това поговорихме и й казах, че така не може да продължава и, че искам да си останеме само приятели. Няколко пъти ми каза, че ако искам веднага готова. Даже и се пробва да ми се нахвърли, но аз я отблъснах, защото вече просто ми е писнало от нея а и като я прегръщам все се сещам за онова дето е направила на оня купон.. И така тя си тръгна. След около 10 мин ми идва с оня нейн приятел дето я е***. Той беше някъв скинар на около 17-18 години. Тя ми каза нещо от сорта на "Ето го, пребий го и ме заобичай отново МОЛЯ ТЕ!". Пича явно не знаеше за кво е тук и започна да й крещи, как така го е довела за такива неща и тн. Той я шамароса доста здраво и тръгна да я бие. Застанах м/у тях в опит да ги разделя, но скинара взе, че скочи на мен. Гледах да не го удрям, само се защитавах ама по едно време ми писна и започнах и аз. Бихме се около 2-3 минути след което явно съседите ни чуха и ни разделиха. Аз нямам нищо счупено, само някакви натъртвания. Момичето явно беше избягало. След около 30 минути някой ми звъня на вратата. Оказа се скинара. Пуснах го, поговорихме си спокойно. Той ми каза, че тя му се била нахвърлила на неговия рожден ден с думите "Това е моят подарък". Вече не знам на кой да вярвам а и честно казано не ме интересува особено. Казах им и на 2-мата, че вече не ми се занимава с тях. Мисля, че това е края на тая скапана история.малее ужас :? по-добре е да не се занимава6 с тях :(

Faces
02-18-2010, 18:28
Linns защо оня да е боклук ми обясни ? Да не би да я е изнасилил или насилил по някакъв начин ? За такова нещо са нужни 2-ма той си има вина но нейната е поне 2 пъти повече.Свободно момче момиче на купон си пийнало малко повече доебало и се и тва е кой би отказал такова нещо сигурен съм че никой ;) Така че ае стига с тия овъртания тя е обвързаната тя е изневерила тя е дала девственоста си на друг и тя е тази която не заслужава абсолютно нищо!!!

gLypChenCee
02-18-2010, 18:30
Принципно мразя изневери, но е била пияна сам каза и не е осъзнала какво прави. Дай й шанс. Един поне.

anyfany2
02-19-2010, 13:44
Днес като се връщах от училище я видях да излиза от моя вход разплакана, с размазан грим. Отидох при нея, прегърнах я, покрих я с якето ми тъй като видях, че беше премръзнала и я вкарах у нас. Направих й чай и я оставих да се позгрее. След това поговорихме и й казах, че така не може да продължава и, че искам да си останеме само приятели. Няколко пъти ми каза, че ако искам веднага готова. Даже и се пробва да ми се нахвърли, но аз я отблъснах, защото вече просто ми е писнало от нея а и като я прегръщам все се сещам за онова дето е направила на оня купон.. И така тя си тръгна. След около 10 мин ми идва с оня нейн приятел дето я е***. Той беше някъв скинар на около 17-18 години. Тя ми каза нещо от сорта на "Ето го, пребий го и ме заобичай отново МОЛЯ ТЕ!". Пича явно не знаеше за кво е тук и започна да й крещи, как така го е довела за такива неща и тн. Той я шамароса доста здраво и тръгна да я бие. Застанах м/у тях в опит да ги разделя, но скинара взе, че скочи на мен. Гледах да не го удрям, само се защитавах ама по едно време ми писна и започнах и аз. Бихме се около 2-3 минути след което явно съседите ни чуха и ни разделиха. Аз нямам нищо счупено, само някакви натъртвания. Момичето явно беше избягало. След около 30 минути някой ми звъня на вратата. Оказа се скинара. Пуснах го, поговорихме си спокойно. Той ми каза, че тя му се била нахвърлила на неговия рожден ден с думите "Това е моят подарък". Вече не знам на кой да вярвам а и честно казано не ме интересува особено. Казах им и на 2-мата, че вече не ми се занимава с тях. Мисля, че това е края на тая скапана история.

А може би не е. Има време.

Cybershot
02-19-2010, 14:44
Пич, дай и шанс. Не я оправдавам за това което е направила, но постъпките и говорят, че наистина те обича. Днешно време са малко момичетата, които биха се унижили толкова колкото нея. Ако не и простиш, ще съжеляваш.

justwondering
02-19-2010, 19:26
Тя е била пияна. И дори и да му се е нахвърлила (това е по-вероятно, защото момчето няма причина да те лъже, докато тя да) все пак не е знаела какво да прави. Аз съм също против изневери и ако беше дотук историята не бих простила. Обаче тя явно държи на теб, щом ти го е казала и на всичкото отгоре виси всеки ден прес вас. А и това, че го е довела значи, че е отчаяна и ще направи всичко за теб. На такъв човек аз бих дала втори шанс.

xNiKx
02-19-2010, 19:37
Лично аз не бих простила такова нещо.След като знае,че не носи на алкохол и като се напие не знае какви ги върши - да е мислила!Още повече,че това й е било първия път - имала е приятел,с когото са се разбирали чудесно и са се обичали,а тя се е** с първия срещнат!
Да,критична съм,защото,ако човек направи нещо веднъж,не е гаранция,че няма да го повтори!Още повече,че при определени обстоятелства и под определено влияние не знае на кой свят се намира!
Напълно съгласен, обаче мацката изглежда съжалява наистина. Поговори с нея!

radina13
02-20-2010, 08:06
Ами дай и още един шанс, а ако не се оправи скъсай с нея окончателно! :)

Sir9Maximilian
02-20-2010, 08:48
Тая история е точно толкова реална колкото аз участвам в TOP GEAR.

radina13
02-20-2010, 10:15
Помисли.Все пак ти я познаваш, а не ние. 8)

Zaritu
02-20-2010, 11:03
бати лепката дет я тая ... ти я отблъскваш тя пак се навира ... явно няма грам достоинство ... че и в проблеми те забърква намери си някоя друга ... за тая явно не си заслужава ... а не разбирам ония дет си се сбил с него що тои да е виновен или нещо такова ( някои беше пуснал такова мнение ) тя прави за бои божа кравичката ... аиде успех

Nich
02-20-2010, 17:22
оф бе аре стига с тия тъпи извинения! като не може да си контролира бушуващите хормони няма да се напива и да ходи на купони! мамка му аман от леки момичета!

Take_That
02-20-2010, 22:12
Изневярата е лошо нещо, но явно тя съжелява наистина.Всеки прави грешки, но щом си е осъзнала грешката и признава вината си защо не се опиташ да и простиш ? :)

Съгласна съм :)

darkPaladin
02-20-2010, 22:52
За изневяра прошка няма!

Веднъж простих и сега съжалявам...

дори и да е била пияна тя е знаела с кого ходи