PDA

View Full Version : Родителите ми са много строги към мен.



bonbon4e_to
02-17-2010, 20:50
....

wenDy92
02-17-2010, 20:55
Ами виж, и моят баща е доста консервативен, но нямам подобни проблеми. Просто трябва да седнеш и да си поговориш с него спокойно, без да се карате. Обясни му, че вече си на 16 години (не че е кой знае какво) и, че до известна степен можеш да взимаш някои решения сама. Достатъчно разумна си (надявам се) за да може да ти се довери. А и щом с приятелят ти сте сериозни (2 години не е малко време) то тогава няма от какво да се притесняваш, разбира се само ако се чувстваш готова.
И разбира се, че не правиш нищо лошо. Всеки на твоята възраст се вълнува от такива неща, не би трябвало да те гризе съвестта. Смятам, че ако проведеш подобен разговор с баща си и той те разбере всичките ти угризения ще изчезнат и ще се чувстваш много по-спокойна. :)

Shia
02-17-2010, 21:42
И моч е такъв,но не е до мен през огромна част от времето та не знае аз какво правя ,докато съм с моето момче и не го е грижа и не смятам да им споделям какво правя хах

d00d
02-17-2010, 22:16
На 16 съм и нашите са много строги към мен.Особено баща ми.Много е консервативен.Все ми говори по един странен начин,постоянно ми дава съвети и същевременно ме кара да се страхувам от него.Просто има голям контрол върху мен.Та така де..с приятелят ми сме заедно от 2 години и правим някои нещица-не секс(девствевна съмм),не орални,не анални...просто натискане опипване,задоволяване чрез опипване по-точно ,и сега имам някакви угризения на съвестта,когато си говоря с нашите.Нещо лошо ли правя?Грешно ли е ?Защо съм такава?само мен ли ме гризе съвестта>Какво да правя?дайте ми съвет.Това нормално ли е?
Нищо лошо не правиш.
На 16 си , с приятеля ти сте от 2 години - напълно нормално е да правите секс ;о не знам как все още не сте го направили, дори мисля, че родителите ти са убедени, че сте го направили вече... може би и за това са всичките тези съвети.

Няма от какво да се страхуваш ;) и най-малкото да имаш някакви угризения ... животът си е твой :Р

ReachlessGirl
02-18-2010, 08:07
Съвсем нормално е .. нито си много малка, за да го правиш, нито е с първия срещнат .. :?

Колкото до родителите .. ами надали с разговори ще се промени нещо! От личен опит ти го казвам .. просто трябва да изчакаш да станеш на 18-19 и тогава вече да се опиташ да се измъкнеш от тези непрекъснати забрани и страх.. :-o Иначе евала мога да кажа и на теб и на приятеля ти, че сте издържали толкова много време без секс .. това е нещо адски рядко срещано и трябва да се радваш, че имаш такъв човек до себе си!

п.с. Дори и да започнете макар и с нещо по - сериозно (не говоря за секс) пак няма да има нищо ненормално, нищо лошо и най - малкото няма за какво да се чувстваш виновна .. :)

krem4et0
02-18-2010, 09:19
На мен още ми е кофти да го целуна пред баща си. Не, че е лошо или грешно...ама нужно ли е да го притеснявам от ситуацията.

Zaritu
02-18-2010, 10:11
съвестта гризе само в началото .. мисля че после едва ли ще ти пука толкова за това :)

BigFakeSmile
02-18-2010, 12:00
няма причина да те гризе съвестта, дори да не беше девствена. Отношенията ти с приятеля ти са ваша работа, нямат нищо общо с родителите.

dimitar_ak
02-18-2010, 12:12
няма причина да те гризе съвестта, дори да не беше девствена. Отношенията ти с приятеля ти са ваша работа, нямат нищо общо с родителите.

Внуците имат общо с родителите й. Може би смятат, че им е малко рано да стават баба и дядо, и се притесняват с основание. Потърси причината да си мислят, че си незряла за секс.

BiGBaDWolF
02-18-2010, 12:20
Мама ми е казала така-Пии пуши прибирай се когато искаш не те спирам за нищо САМО БЕЗ БЕБЕТА И НАРКОТИЦИ :D А баща ми е същия ама наще са разделени вече 8 години .. и за това не ми прави впечатление .. А иначе до преди година не смеех да изляза на улицата.. Сега ми купува цигари :D Сичко с времето .. Като пораснеш малко повече ще започне да се държи с теб по друг начин поне при мене така стана ..

П.П-НА 16 СЪМ ..(не съм чакал 40 години :grin: )

gandalfepi4
02-18-2010, 12:34
Изобщо не трябва да се чувстваш виновна за нещо, което вашите може да не одобряват! Ако то е грешно и според други хора (включително теб самата) то това е друг въпрос, но не това е конкретния случай. ти не си вече малко момиченце, имала си гадже за 2 години и си още девствена? та ти си неква светица в сравнение с обикновените хора на твоите години.

Прави каквото искаш, колкото често искаш стига да не вредиш на себе си, на други хора или ако нямаш елементарна обща култура по въпроса(секс в случая).

Нямаш никакво основание за гузност, това което изпитваш е насадено заради лошото отношение на баща ти(според мен де, може да правя огромна грешка, ако е така-прощавай) :)

родителите ти нямат никакво морално прво (след две години и законно) да ти се месят в интимния живот- радвай се, свободна си само не прави глупав грешки(ебахме се без презерватив 10 пъти докто бях в овулация преди 4 месеца, сега корема ми е некъв дебел и повръщам дали съм бременна?)

Lolita93
02-18-2010, 13:15
Аз имах същия проблем. И аз съм на 16 и наште са консервативни. С гаджето ми ходим от 13 месеца и почнахме да правим секс на скоро. Първо ми беше малко странно пред наще, защото мислят, че съм девствена, но вече хич не ми пука. Те сами трябва да се досетят, че няма винаги да съм малката им принцеска. Ако не правиш секс само заради ваште, това си е грешка. Живота си е твой! ;) :-)

Wikzinka
02-18-2010, 13:54
Изобщо не трябва да се чувстваш виновна за нещо, което вашите може да не одобряват! Ако то е грешно и според други хора (включително теб самата) то това е друг въпрос, но не това е конкретния случай. ти не си вече малко момиченце, имала си гадже за 2 години и си още девствена? та ти си неква светица в сравнение с обикновените хора на твоите години.

Прави каквото искаш, колкото често искаш стига да не вредиш на себе си, на други хора или ако нямаш елементарна обща култура по въпроса(секс в случая).

Нямаш никакво основание за гузност, това което изпитваш е насадено заради лошото отношение на баща ти(според мен де, може да правя огромна грешка, ако е така-прощавай) :)

родителите ти нямат никакво морално прво (след две години и законно) да ти се месят в интимния живот- радвай се, свободна си само не прави глупав грешки(ебахме се без презерватив 10 пъти докто бях в овулация преди 4 месеца, сега корема ми е некъв дебел и повръщам дали съм бременна?)

FuReRa
02-18-2010, 14:02
На 16 съм и нашите са много строги към мен.Особено баща ми.Много е консервативен.Все ми говори по един странен начин,постоянно ми дава съвети и същевременно ме кара да се страхувам от него.Просто има голям контрол върху мен.Та така де..с приятелят ми сме заедно от 2 години и правим някои нещица-не секс(девствевна съмм),не орални,не анални...просто натискане опипване,задоволяване чрез опипване по-точно ,и сега имам някакви угризения на съвестта,когато си говоря с нашите.Нещо лошо ли правя?Грешно ли е ?Защо съм такава?само мен ли ме гризе съвестта>Какво да правя?дайте ми съвет.Това нормално ли е?
Радвай се ,че баща ти те държи ,а не си като обичайните за съжаление тинейджъри :). Ще го разбереш ,но след време ,прави го от любов и иска да станеш човек ,а иначе това което правите не е нищо лошо ,но внимавайте да не стане някой гаф :)

HotSexyDoll
02-21-2010, 09:24
не си грешна това е нещо нормално .. предполагам се обичате щом две години сте заедно и досега не сте правили секс :P