PDA

View Full Version : Надебеляване и мускулна маса?



vampirekiss
02-18-2010, 03:51
Сега вече рискувам целия форум да ме линчува,но все пак ще питам.Абе според вас колко най-много може да се напълнее за 1 седмица.Въпроса е на живот и смърт.

още нещо..ако приемам много калории и правя голямо количество упражнения ще натрупам ли мускулна маса?пр ям много и правя много упражнения за корем-ще оформя ли мускул или ще е загуба на време и рискувам само да направя коремче?

Едит: т.7 Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
amk933

darka1
02-18-2010, 07:16
Еми, ако ядеш много и правиш много упражнения няма как да надебелееш, защото тези калории ти ги изгаряш - те се превръщат в енргия ... за една седмица можеш да качих не повече от 2 кг. според мен ... но не можеш за една седмица да си оформиш тялото ... в никакъв случай ... трябват ти поне месец и половина - два, за да има видим резултат и да си доволна от себе си ... успех :-)

angel4eto966
02-18-2010, 07:55
Еми, ако ядеш много и правиш много упражнения няма как да надебелееш, защото тези калории ти ги изгаряш - те се превръщат в енргия ... за една седмица можеш да качих не повече от 2 кг. според мен ... но не можеш за една седмица да си оформиш тялото ... в никакъв случай ... трябват ти поне месец и половина - два, за да има видим резултат и да си доволна от себе си ... успех :-)
+ но според мен може и повече от 2 килограма да се качат зависи какво ядеш. но наистина ако спортуваш много ще има резултат, и въпреки всичко по добре се храни здравословно и ще има още по голям резултат

darkflower
02-18-2010, 11:47
Аз съм 40 килограма, но можеш да качиш килограми като ядеш месо и правиш упражнения! :)

Infinity
02-18-2010, 14:31
Аз съм 40 килограма, но можеш да качиш килограми като ядеш месо и правиш упражнения! :)
Колко си висока , защото кг. нищо не говорят , ако си примерно 1.50 8-) Иначе , за да наддадеш хапвай месо , млечни продукти , ядки . :)

Valento
02-18-2010, 14:41
Аз съм 40 килограма, но можеш да качиш килограми като ядеш месо и правиш упражнения! :)
За една седмица ?.... омфг ...
авторката...за 1 седмица можеш да самода усетиш натоварването но ефект не очаквай да има ... тяло се прави за 5 6 7 месеца :)

MakeMeLaugh
02-18-2010, 15:00
За 1 седмица - не. Най-вероятно може 1-1.5 кг
Може само мазнина да се качи.
Само с приемане на калории няма да стане хахаха ще станеш само дебела.
Не калории се приемат ;)

iLoveChocolate
02-18-2010, 15:43
аз качвам кг като си оформям мускули на краката с тренировки