PDA

View Full Version : Бившият - какво да правя?



nik0ls
02-18-2010, 10:28
Всичко започна миналата година по това време.Влюбих се,без да знам че ще ми излезе през носа. :x Той също ме харесваше бяхме гаджета,но се разделихме септември месец.Аз от тогава не съм спирала да го обичам,а наскоро разбрах,че и той още ме харесва.Най-добрата ми приятелка наскоро говорила с него защото не могла да ме гледа да страдам и той и казал че ме харесва,но си имал гадже.Не няма гадже защото не съм го виждала досега с момиче и помолих един приятел да го попита и той му е казал,че няма гажде,но не искал да ме наранява повече!
Някакви съветчета по въпроса??? :smt017

Едит: т.7 Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
amk933

BlueFace
02-18-2010, 10:33
Ако го искаш обратно отиди и му кажи,но така ще поемеш риска пак да те нарани някой ден.Той сам е допуснал ,че може да го направи и за това не е искал да знаеш ,че още те харесва :)
Ако се съберете не трябва да му възлагаш големи надежни ,имам предвид ,че винаги трябва да си имаш едно на ум ;)

А според мен трябва да си намериш друг с който няма да имаш тази несигурност ;) Успех

doomkillerr
02-18-2010, 11:28
А според мен трябва да си намериш друг с който няма да имаш тази несигурност ;) Успех

И аз така бих казал! :)

sunshinepp
02-18-2010, 13:56
Не тъпчи на 1 място - това е най-лошото, което можеш да направиш . . продължавай напред . . и го остави този! :) Минало е време, намери друг ,с който да го заместиш :)

sladurch0
02-18-2010, 14:01
заеби изобщо не мисли за него...като е казал на тфоита фр че има гадже си е правил гавра само да ти дава някфа надежда...не му обръщаи вниманиее има мноого момчетаа които биха искали да са с теб :P :P

anonimchetou
02-18-2010, 14:06
сама го каза.. ти си се влюбила той те е харесвал кво се чудиш?

pebals
02-18-2010, 14:18
Поговори си с него :)

ivcheto0o
02-18-2010, 14:28
Не тъпчи на 1 място - това е най-лошото, което можеш да направиш . . продължавай напред . . и го остави този! :) Минало е време, намери друг ,с който да го заместиш :)

malkazlatna
02-18-2010, 14:46
той като не е с теб пак те наранява и страдаш! ако той наистина искаше да е с теб,щеше да опетате пак,а ти поговори с него и ако не тръгнете пак,просто продължи напред!

soul1199
02-18-2010, 18:55
Ако го искаш обратно отиди и му кажи,но така ще поемеш риска пак да те нарани някой ден.Той сам е допуснал ,че може да го направи и за това не е искал да знаеш ,че още те харесва :)
Ако се съберете не трябва да му възлагаш големи надежни ,имам предвид ,че винаги трябва да си имаш едно на ум ;)

А според мен трябва да си намериш друг с който няма да имаш тази несигурност ;) Успех

ceballos1990
02-20-2010, 08:51
ако сте изчерпали всичко няма смисъл да се събирате просто ще усетите че нещата вече не са същите а пък ако се обичате успехх

MaLkaTa_LaDy
02-20-2010, 09:05
Малко, по малко започни контакт с него. От личен опит знам, че докато не ти се изясни сигуацията, ще го желаеш безумно. След това е въпрос на време и на воля да ти мине. Аз съм ЗА да опиташ пак с него. Разбира се, ако си готова да понесеш раните, които може да ти причини.

radina13
02-20-2010, 09:08
Малко, по малко започни контакт с него. От личен опит знам, че докато не ти се изясни сигуацията, ще го желаеш безумно. След това е въпрос на време и на воля да ти мине. Аз съм ЗА да опиташ пак с него. Разбира се, ако си готова да понесеш раните, които може да ти причини.

justonegirlwithonehope
02-20-2010, 09:21
Според мен е по-добре да се откажеш от него.Знам, че любовта не се забравя просто така, но помисли колко ще страдаш, ако той пак те нарани по някакъв начин.Ще ти е по-трудно да го пеудолееш.Все пак ти си знаеш, но за мен това е правилното решение, лично аз не бих позволила на момче да ме прави на пълната шматка, не е нито първия, нито последния.Момчета бол :)

princess85
02-20-2010, 09:50
еми ако момчето си заслувава , какво чакаш ?! :)