PDA

View Full Version : Какви упражнения да правя??



dagituuu
02-18-2010, 11:40
Аз съм момиче!Ходя на фитнес 3 пъти в седмицата,но искам да правя и някакви упражнения отделно за хубави крака и талия..но какви ?? :oops:

Valento
02-18-2010, 12:33
Аз съм момиче!Ходя на фитнес 3 пъти в седмицата,но искам да правя и някакви упражнения отделно за хубави крака и талия..но какви ?? :oops:
Степер , пътека и тичане :)

dagituuu
02-18-2010, 18:08
Аз това правя,ама говоря за упражнения.. :)

Valento
02-18-2010, 18:34
Аз това правя,ама говоря за упражнения.. :)
Е аз какво ти казах ? ... видове танци ли ? ...
http://www.bb-team.org//graphics/exercise/bedra/leg_presa.jpg http://www.bb-team.org//graphics/exercise/bedra/leg_presa2.jpg
прави го с по-малко кила ....

Chacho
02-18-2010, 18:51
Аз съм момиче!Ходя на фитнес 3 пъти в седмицата,но искам да правя и някакви упражнения отделно за хубави крака и талия..но какви ?? :oops:

Хубави крака и талия ще имаш тогава, когато цялото ти тяло е хубаво. Тренирай всичко. Помоли да ти направят програма във фитнеса, кажи какво искаш да промениш по себе си и в каква насока.

Валенто ти е казал упражненията, аз бих добавил коремните преси, защото съм им голям фен.

ImmortalSportFreak
02-19-2010, 08:44
Всякакви видове кардио ... ;)

dagituuu
02-19-2010, 11:29
Аз това правя,ама говоря за упражнения.. :)
Е аз какво ти казах ? ... видове танци ли ? ...
http://www.bb-team.org//graphics/exercise/bedra/leg_presa.jpg http://www.bb-team.org//graphics/exercise/bedra/leg_presa2.jpg
прави го с по-малко кила ....





Аз говоря за упражнения вкъщи или в парка(освен бягане)...Не за уреди...

dagituuu
02-19-2010, 11:33
На 14 съм,висока съм 168-169 и тежа 44 кг.,ама не си харесвам краката,а талията според една книга трябва обиколката й да е 68,а моята е 72...искам да постигна това!! :-o :oops: :)

Li0nesS
02-19-2010, 13:32
На 14 съм,висока съм 168-169 и тежа 44 кг.,ама не си харесвам краката,а талията според една книга трябва обиколката й да е 68,а моята е 72...искам да постигна това!! :-o :oops: :)

Излез от филма бе момиче!

В книгата пишело, че трябва да е 68 и ти веднага...еми не си ли се замислила, че всяка талия е различна и в зависимост от останалата част на тялото изглежда по различен начин, без значение дали е 68 или 72... О.о Просто...не знам защо се връзваш за всичко написано някъде си...виж се 44 кг - на 170 ...тва значи, че си много слаба и е глупаво да търсиш някакви зададени от някой си "перфектни мерки". Айде стига с тея глупости... :?

Myrth
02-19-2010, 14:46
Хм, момче съм и съм повече от 20 кила по-тежък от теб, на твоят ръст съм, но талията ми е колкото твоята. Не изключвам разбира се да ти стои много добре, до телосложение е, но ако според теб наистина имаш проблем с тази област, то се погрижи за нея. Проблемът не е в килограмите, те са много малко за височината ти.

dagituuu
02-22-2010, 11:50
хмм..всеки се стреми към съвършенство..нали?? :? :)

infinity05
02-23-2010, 17:20
дръпни си някое Тае бо,голямо потене е :grin: може да клякаш като всеки ден увеличаваш клековете,както и коремни преси пак по същия начин,може да скачаш на въже или пък просто да си танцуваш :grin:

Bimmer
02-23-2010, 17:57
На 14 съм,висока съм 168-169 и тежа 44 кг.,ама не си харесвам краката,а талията според една книга трябва обиколката й да е 68,а моята е 72...искам да постигна това!! :-o :oops: :)
Ми ти като начало земи да качиш някое кило, гарантирам ти, много рядко някой мъжки индивид ще хареса "задни части" които като ги пипнеш хващаш кокал...
А отделно ми то ако кръстта ти е широк, самата кост, освен химия / която силно препоръчвам да не се използва/ нищо друго не можеш да направиш...

Chacho
02-24-2010, 13:43
С химия не виждам как ще смали размера на костите си. Супермоделите уж са с талия 60см, а има толкова грозни :х Не е важното да имаш определени мерки, а да си харесваш визията. 72см талия на 1.70м ръст, но да е стегната, може да седи перфе. Стягай се и това е.

Един + за "тае-бо"-то от мен. Всичко излишно ще ти изпържи, ако тренираш като хората. Какви мацки има на таебото, аууу :smt112

zlat11
02-24-2010, 20:25
Момиче прави най-добре Коремни преси,Повдигане на краката ( това упражнение натоварва и бедрата ) на успоредка (там където правят кофички) и Руско извиване ( но не ти го препоръчвам ако си начинаеща ).Бягай на пътечката... иии това е :-P :)

Bimmer
02-25-2010, 15:22
С химия не виждам как ще смали размера на костите си. Супермоделите уж са с талия 60см, а има толкова грозни :х Не е важното да имаш определени мерки, а да си харесваш визията. 72см талия на 1.70м ръст, но да е стегната, може да седи перфе. Стягай се и това е.

Един + за "тае-бо"-то от мен. Всичко излишно ще ти изпържи, ако тренираш като хората. Какви мацки има на таебото, аууу :smt112
Абе бях чувал някъде...