PDA

View Full Version : Има ли вероятност да съм забременяла?



bebincety96
02-18-2010, 13:44
здравей Др.Тийн,
моят проблем е следния...значи с приятеля ми за 3 дена го правихме 11 пъти от които след първия пропуснахме банята ии малко след края продълйихме..има ли вероятност да съм бременна?? :shock: и ако има какъв е начина да се предотврати???има ли някакви хапчета които да помагат след повече от 3 дена???плсс помогни ми...благодаря предварително :cry:

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

nyxu
02-18-2010, 13:57
За хапчета не знам. Според мен има вероятност да си бременна, но за да си по- спокойна, си вземи тест за бременност..

SmilezZz
02-18-2010, 14:00
За хапчета не знам. Според мен има вероятност да си бременна, но за да си по- спокойна, си вземи тест за бременност..

++
Но доколкото знам - теста се прави след 14 дена от рисковия полов акт

kalpazanka
02-19-2010, 15:32
Научете се, че в този форум врачки не пишат!!! Като искате компетентен отговор, пишете деня на настъпване на последната менструация и продължителност на месечния цикъл, както и датата на рисковия полов акт!!!

filmimilmi
02-19-2010, 15:37
Спокойно, чувал съм, че на 14 не можеш да забременееш.

britzy
02-19-2010, 18:24
Спокойно, чувал съм, че на 14 не можеш да забременееш.
Оооо да за тва Кордеза на 11 роди и всички мангали,еем може да си бременна,ддз аз

Zaritu
02-20-2010, 20:19
еми пазила ли си се или? нищо не казваш относно това ... направи си тест наи добре .. има тестове за които не е нужно да изчакваш 14 дена а още до 7 дни дават резултат ... Shure Check Streamer ;] не се притесняваи толкова понякога притеснението е абсолютно без причина (личен опит) :) :) :)

Molzinka
02-21-2010, 11:26
Божее.. на 14 си. Къде си тръгнала бе?? :-x

bebincety96
02-26-2010, 18:01
хмм значи..не сме се пазили (т.е. не сме използвали DUREX или нещо от тоя род) и така...на 4-5-6 ден след предполагаемото зачеване имах леко виене на свят, но трябва да отбележа че предните 1-2 дена не ядях мн и сънят ми беше около 5-6 часа за денонощие и си мислех, че е от това...мм дамм обаче на мен трябваше да ми дойде около 28.02-01.03..а ми дойде на 21.02.....мм и да питам още нещо...кои тестове могат да покажат точен резултат 1 седмица след предполагаемото зачеване :?: :neutral: :?:

filmimilmi
02-26-2010, 18:42
Като не сте ползавли "DUREX или нещо от тоя род" както сама се изрази, да сте ползвали "НЕЩО от тоя род" :lol: , за да ти е мирна главата. А за тестове си питай направо в аптеката, кво ни се обясняваш тука, като че все едно някоя врачка случайно ще погледне и ще ти каже. Ако искаш успокоение, хубаво. НЕ си бременна! (това не означава, че тестът може да покаже друго.) Хайде сега, бегом към аптеката... А пък ако си бременна ти пожелавам безболезнен аборт. (пожеланието е искрено, не искам да си мислиш, че просто лея злоба, не ми и пука даже 8-) )

xXxSmilexXx
02-27-2010, 12:51
не мисля :lol:

tedak
03-01-2010, 13:28
хах... да би митно седяло не бо чудо видяло :D така де разтваряте си краката на по 14 и на 15 вече сте майки
:? :x

linaXX
03-01-2010, 14:34
уат дъ фък bebincety96

:razz: :razz:

shitaviq
03-01-2010, 15:51
хах... да би митно седяло не бо чудо видяло :D така де разтваряте си краката на по 14 и на 15 вече сте майки
:? :x
вече е модерно. Хората искат бързо да пораснат, но после съжаляват и осъзнават, че по - хубаво от това да си дете, няма...

YoUcANNOtiMaGiNe
03-01-2010, 17:09
има ли вероятност да съм бременна?? и ако има какъв е начина да се предотврати??? плсс помогни ми...благодаря предварително Ако имаше поне 14 години ( дори и да имаш ) нямаше да задаваш първия въпрос на нас :lol: :| , Второ > начинът да се предотврати е като не правиш секс ( още нз с*ре ли ви се или ви се п*кае , а после питате хората да ви решават проблемите за простотии ) :x :-x , и трето ти и тия , които пускате всички глупави и безразсъдни теми не заслужавате отговор , имате си родители , оправяйте се и друг път мислете преди да вършите неща , за които после ще съжалявате ! :?