PDA

View Full Version : приморско - как са дискотеките там



all01
02-18-2010, 15:04
здравеите от мен питане то ми е следното от училище ни предлагат
летен лагер в ммц приморско но за жалост не съм ходил там
ако някои знае енщо за там как са плажовете ресторантите
дискотеките за ммц то сам чувъл само за една дискотека на име ла пиовра но само тя ли е как е обстановката вътре има ли хубави момичета
също са чувал 4е много рускини полячки и др ходат там

LifeIsPopfolk
02-18-2010, 15:27
Само рускините помня от цялата одисея.. :Д

realantisocial
02-18-2010, 15:55
Приморско е един от най-бедните курорти. Предлага нищо повече от селяния и битащина. Огромен процент от дискотеките са чалга. Хората са зле, плажовете са зле. Единствения плюс е, че цените са народни.
Ако си с весела компания всичко се преживява.

brokeninside13
02-18-2010, 17:23
Миналата година бяхме дооста хора, и си изкарахме супер..от тва което помня. :o

BrigadeSUD
02-18-2010, 18:00
ММЦ Приморско плажа е хубав , поне на мен ми харесва , иначе вътре в комплекса само бунгалата са ги оправили ( вече имат тоалетна! преди беше обща) ама като цяло е много западнало, заведения има няколко нищо особено. Преди 10 години беше хубав комплекс организираха спортни турнири футбол , волейбол , тенис на маса ..

А самото Приморско както написаха по горе е голяма селяния.

Dopeass
02-18-2010, 19:11
В Приморско не съм ходила :lol: въпреки,че живея доста близо. Чувала съм положителни неща за него. Има доста дискотеки, но наистина в повечето се пуска чалгия.
Ако питаш мен отидете в Китен. Цените нито в Китен, нито в Приморско не са никак ниски, дори бих казала, че са огромни (поне през лятото), но в Китен е готино.

all01
02-18-2010, 21:01
аха мерси на сички за инфото :smt083

realantisocial
02-18-2010, 21:19
Ако цените в Приморско са огромни, то не знам какво остава за Сл. Бряг.
Аз лично в Приморско пих Стела Артоа половинка за 2.50, което дори в София е рядкост.

Dopeass
02-18-2010, 21:37
Ако цените в Приморско са огромни, то не знам какво остава за Сл. Бряг.
Аз лично в Приморско пих Стела Артоа половинка за 2.50, което дори в София е рядкост.
Както казах, не съм ходила, но до колкото знам са същите като тези в Китен. А в Китен са огромни.
Явно си имал късмет.

realantisocial
02-18-2010, 21:53
Като не си ходила, защо даваш акъл от "немай-си-къде" :D
Аз съм ЗА гр. Айтос да бъде превърнат в "Сибир" за всички провинили се от морето :D

Dopeass
02-18-2010, 22:11
Като не си ходила, защо даваш акъл от "немай-си-къде" :D

Защото всеки ден чувам неща за Приморско. Било то за дискотеките му или за цените или за плажа или за квото и да е. Както казах живея на близо.

kuklichka_bg
02-19-2010, 06:43
Аз бях мин година в ММЦ.Много беше хубаво.Абе то като си с правилните хора всичко е хубаво. 8-) Но по-добре в Приморско.