PDA

View Full Version : Някой да ми даде съвет ..



gLypChenCee
02-18-2010, 15:40
Та значи .. Ето ситоацията.. Октомври тръгнах с едно момче. Всичкото му хубаво... ходихме 5 месеца. Но веднъж... ей така го срещнах на улицата и той просто ми каза `Здрасти. Искам да поговорим. Ами виж сега.. Има друго момиче в живота ми. Сърцето ми е нейно може би повече от 2 месеца` .. Седях и зяпах 1 час така - :shock: .. защото си мислех че ме обича.. и аз го обичах наистина много..
Както и да е.. опитах се да го преглътна.. и уж успях.
Запознах се с едно много хубаво момче.. :oops: и сме на ейй толкова да тръгнем .. Да ама тук идва същественият проблем .. Вчера видях бившия ми на улицата.. опитах се да го отмина.. ама той ми се припречка и ме попита дали още го обичам .. а аз не знаех какво да му кажа.. той поиска да се съберем .. ама мисля че съм влюбена в онова хубаво момче.. но пък от друга гледна точка.. съм готова всеки момент да се хвърля в обиятията на бившия.. :booooomb: Моля споделете мнението си.. Благодаря. :)

FromAutumToAshes
02-18-2010, 15:43
Лично аз не бих се върнал при момиче, което ме е отрязало и то по такъв кофти начин (да се занимава с друг, докато ходи с мен... НЕПРОСТИМО). Но това е мое мнение :) А и щом мислиш, че нещата с другото момче може да станат, а и имаш някакви чувства към него.. пак казвам не знам, аз така мисля поне :) Успех.

Linns
02-18-2010, 15:43
Бившия ти е отрепка!!

hopekiller
02-18-2010, 15:52
Нова страница, ново начало. Попринцип не съм голям привърженик на това мислене, но в случая ми допада

ivcheto0o
02-18-2010, 16:08
не виждам смисъл изобщо да се занимаваш с бившия си,лъгал те е в о4ите 2 месеца,дали можеш пак да му вярваш :? Даи шанс на другото мом4е пък каквото стане :)

h0usel0ve3r
02-18-2010, 16:12
не виждам смисъл изобщо да се занимаваш с бившия си,лъгал те е в оЧите 2 месеца,дали можеш пак да му вярваш :? Даи шанс на другото мом4е пък каквото стане :)
++

BonbonaBaby
02-18-2010, 16:12
Според мене е най-добре да забравиш за бившия си,щом по такъв начин те е резнал... кво да си говорим повече ... за мен тва е непростима грешка!!! НЕ заслужава даже и обикновенно приятелство!Помисли за това новото момче :) Успех ! :grin:

Priceless
02-18-2010, 16:14
И кооо тей те спря на улицата и те пита ли ? 8-) Ебаси отрепката...

iiordanova
02-18-2010, 16:26
Ъъъ .. чувствата са твой..
Сама избери .. , но според мен започни нова връзка с другото момче. Мое мнение.
А бившия ти .. хм , той наясно ли е какво означава думата ''обич'' ?
Все пак ти ще избереш. Но , ако изпитваш чувства към бившия .. тръгни с него.
Но не си пропилявай шанса с новото момче!
Успех! http://smileys.svatbata.org/set-01/26.gif

Emilen
02-18-2010, 16:37
Ако обичаш страданието, можеш да се върнеш при първия си приятел.
Той отново ще го направи. С друга.

mulest
02-18-2010, 16:43
Ти си решаваш, но ако трябва да кажа мнение от обективна гледна точка - забрави за бившия. Всъщност, много зависи, сложи си чувствата на кантар и прецени кой от двамата е по-важен за теб. Ако са равни, определено избери новия. Причината...първо, хубаво е да вървиш напред, а не да се връщаш назад, освен ако не го обичаш много. Второ, очевидно той малко е оплескал късането...което не говори добре за него. И трето, винаги има вариант той да се връща при теб просто защото си е спомнил добрите стари времена и има нужда от човек до себе си, това не значи, че по-късно няма пак да те спре на улицата и да ти каже, че късате. Всички тея неща обаче трябва да ги игнорираш, ако кантара не показва едно и също...

gLypChenCee
02-18-2010, 17:01
Благодаря ви много . . :)



FromAutumToAshes Лично за мене това също е непростимо .. ноо .. не знам как да го обясня.. имам чуството че бих му простила всичко стига да съм сигурна че няма да се повтори.. да ама.. едва ли ..

Linns И аз някакво такова мнение си изградих ..


hopekiller при мене не винаги новото начало е било по добре.. но може би наистина трябва да започна на ново ..


ivcheto0o Лично аз .. не бих могла да му имам доверие.. и може би така ще е и с другите за напред.


BonbonaBaby Да начина по който ме заряза наистина бе наистина тъп и болезнен .. но само да знаеш как му отива да е олигофрен! 8-)


Priceless ми.. точноо.. преди 15 мин си говорехме че не можел да излиза.. и го видях на центъра след има няма половин час .. той ми изръси това.. показа ми нейна снимка .. и ми вика ` Ся да не вземеш да си помислиш че е по хубава от тебе и за това съм с нея ` .. Оо.. повярвайте ако я видите хич няя си помислите тва ;д ..
Попитах го от колко време това.. и той.. ми към 2 месеца..
и шока беше още по шокиращ..
после каза че искал да си останем приятели.. и искал време да си събере чуствата и ако реши щял пак да сме заедно.. ;дд


iiordanova Въпроса е че чуствата ми са доста объркано объркващи. Обичам бившия си, но мисля че съм влюбена в онова момче.


Emilen Точно за това след като .. ми предложи пак да се съберем .. е то не беше предложение по скоро заповед .. аз просто го изгледах странно и продължих със сълзи на очите.. ;xx


mulest Знам вариянтите.. кантара клони към втория .. и може би вече е претеглено.. защото нали на 14ти се иска прошка.. и той с цялата си наглост ми поиска.. и аз просто му отвърнах ` Абе я са разкарай не ми се занимава с тъпанари `

8-)

Slave4You
02-18-2010, 17:20
не виждам смисъл изобщо да се занимаваш с бившия си,лъгал те е в о4ите 2 месеца,дали можеш пак да му вярваш :? Даи шанс на другото мом4е пък каквото стане :)

moon_flower
02-18-2010, 17:26
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак.

gLypChenCee
02-18-2010, 17:28
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак. Той ми лафеше че много се обичали не знам си кво .. а на другия ден ми вика че обичал мен и вече не я обичал .. е извинявайте много.. ама как любовта се забравя .. за един ден?!

moon_flower
02-18-2010, 17:44
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак. Той ми лафеше че много се обичали не знам си кво .. а на другия ден ми вика че обичал мен и вече не я обичал .. е извинявайте много.. ама как любовта се забравя .. за един ден?!
Глупости.Зарязала го е и ти се бута сега.И то е ясно,че нито едната не обича,след като се държи по този начин. :? Аз на твое място изобщо не бих му дала думата и не бих го слушала повече.Да си ги говори тия глупости на въпросното момиче.Нали е била толкова важна за него?Да си седи при нея тогава.

gLypChenCee
02-18-2010, 17:48
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак. Той ми лафеше че много се обичали не знам си кво .. а на другия ден ми вика че обичал мен и вече не я обичал .. е извинявайте много.. ама как любовта се забравя .. за един ден?!
Глупости.Зарязала го е и ти се бута сега.И то е ясно,че нито едната не обича,след като се държи по този начин. :? Аз на твое място изобщо не бих му дала думата и не бих го слушала повече.Да си ги говори тия глупости на въпросното момиче.Нали е била толкова важна за него?Да си седи при нея тогава.

Ми честно да ти кажа.. след това много ме нарани ..
и почнах адски връждебното да се държа с него ..
А не можеш да си представиш колко го обичам ..
прая го на 2 стотинки ..
а като знам че и света бих преобърнала за него..
двете гледни точки са коренно различни..
и според мене.. и двете имат до някъде някакъв смисъл..

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 17:53
Щом веднъж те е предал ще го повтори, не се връщай при него.не може да му играеш по свирката, иска те - с него си, не те иска и те за*бава.А и сама каза, че обичаш новия пич.Какъв ти е проблема тогава, пробвай с него :)

gLypChenCee
02-18-2010, 17:56
Щом веднъж те е предал ще го повтори, не се връщай при него.не може да му играеш по свирката, иска те - с него си, не те иска и те за*бава.А и сама каза, че обичаш новия пич.Какъв ти е проблема тогава, пробвай с него :) ми не знам дали разбираш точно какво ми е .. смисъл.. 5 месеца са много време .. поне за мен.. и колкото и да е ние се познаваме от много време.. и аз го обичам .. не се забравя ей тъй любовта.. е за новия все още не мога да кажа че го обичам .. но мисля че се влюбвам.. :) страх ме е да не стане като с предишния..

moon_flower
02-18-2010, 17:58
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак. Той ми лафеше че много се обичали не знам си кво .. а на другия ден ми вика че обичал мен и вече не я обичал .. е извинявайте много.. ама как любовта се забравя .. за един ден?!
Глупости.Зарязала го е и ти се бута сега.И то е ясно,че нито едната не обича,след като се държи по този начин. :? Аз на твое място изобщо не бих му дала думата и не бих го слушала повече.Да си ги говори тия глупости на въпросното момиче.Нали е била толкова важна за него?Да си седи при нея тогава.

Ми честно да ти кажа.. след това много ме нарани ..
и почнах адски връждебното да се държа с него ..
А не можеш да си представиш колко го обичам ..
прая го на 2 стотинки ..
а като знам че и света бих преобърнала за него..
двете гледни точки са коренно различни..
и според мене.. и двете имат до някъде някакъв смисъл..
Аз напълно те разбирам,защото знам какво е да обичаш някой и да виждаш,че неговите чувства не са толкова силни и все пак да си готова на всичко,само и само да сте заедно.Само че не бива да пренебрегваш себе си.Ако отново го допуснеш до себе си пак ще те нарани.После ще ти е десет пъти по-тежко.Затова най-добре е да тръфнеш с другото момче.Принципно така е най-лесно да го забравиш. :)

gLypChenCee
02-18-2010, 18:03
Най-вероятно въпросното момиче го е зарязало и се е сетил,че ти вероятно още имаш чувства към него.Ако започне да ти се обеснява как е зарязал другото момиче заради теб не му вярвай.Това са глупости.Тръгни си с другото момче и изобщо не се занимавай с този.Пълен глупак. Той ми лафеше че много се обичали не знам си кво .. а на другия ден ми вика че обичал мен и вече не я обичал .. е извинявайте много.. ама как любовта се забравя .. за един ден?!
Глупости.Зарязала го е и ти се бута сега.И то е ясно,че нито едната не обича,след като се държи по този начин. :? Аз на твое място изобщо не бих му дала думата и не бих го слушала повече.Да си ги говори тия глупости на въпросното момиче.Нали е била толкова важна за него?Да си седи при нея тогава.

Ми честно да ти кажа.. след това много ме нарани ..
и почнах адски връждебното да се държа с него ..
А не можеш да си представиш колко го обичам ..
прая го на 2 стотинки ..
а като знам че и света бих преобърнала за него..
двете гледни точки са коренно различни..
и според мене.. и двете имат до някъде някакъв смисъл..
Аз напълно те разбирам,защото знам какво е да обичаш някой и да виждаш,че неговите чувства не са толкова силни и все пак да си готова на всичко,само и само да сте заедно.Само че не бива да пренебрегваш себе си.Ако отново го допуснеш до себе си пак ще те нарани.После ще ти е десет пъти по-тежко.Затова най-добре е да тръфнеш с другото момче.Принципно така е най-лесно да го забравиш. :) Ами честно да ти кажа.. точно той беше `бягство` за да забравя момче.. в което бях влюбена .. дълго време. но несподелено.. ии.. страхувам се.. да не стане по - лошо с другия.. ;хх

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 18:16
Щом веднъж те е предал ще го повтори, не се връщай при него.не може да му играеш по свирката, иска те - с него си, не те иска и те за*бава.А и сама каза, че обичаш новия пич.Какъв ти е проблема тогава, пробвай с него :) ми не знам дали разбираш точно какво ми е .. смисъл.. 5 месеца са много време .. поне за мен.. и колкото и да е ние се познаваме от много време.. и аз го обичам .. не се забравя ей тъй любовта.. е за новия все още не мога да кажа че го обичам .. но мисля че се влюбвам.. :) страх ме е да не стане като с предишния..

Не може винаги да се страхуваш и да не се отдаваш на момента, защото някакъв си бройкаджия, дето не знае какво иска те е пре*бал.В живота се случват и такива неща, просто продължи напред.Повярвай ми, че те разбирам напълно.Имаше едно момче в живота ми, което се появи доста отдавна, преди години и се влюбих в него, а той постоянно ме нараняваше, както прави бившия ти с теб.Оставяше ме, заради други, заради приятелите му, заради футбола, заради всичкоо, а нямаше нещо, което да не му бях дала.Влагах всичко от себе си в тази връзка.Тогава не осъзнавах, че дори да ме боли трябва да продължа напред, имаше толкова момчета около мен, обаче аз не та не, искам него и така 4 години, докато не осъзнах, че няма смисъл и в живота има и такива работи.Просто всяка нова любов е голяма на тези години.Не се отчайвай просто продължи напред с някой друг и ще забравиш напълно бившия.Не те заслужава :)

gLypChenCee
02-18-2010, 18:19
Щом веднъж те е предал ще го повтори, не се връщай при него.не може да му играеш по свирката, иска те - с него си, не те иска и те за*бава.А и сама каза, че обичаш новия пич.Какъв ти е проблема тогава, пробвай с него :) ми не знам дали разбираш точно какво ми е .. смисъл.. 5 месеца са много време .. поне за мен.. и колкото и да е ние се познаваме от много време.. и аз го обичам .. не се забравя ей тъй любовта.. е за новия все още не мога да кажа че го обичам .. но мисля че се влюбвам.. :) страх ме е да не стане като с предишния..

Не може винаги да се страхуваш и да не се отдаваш на момента, защото някакъв си бройкаджия, дето не знае какво иска те е пре*бал.В живота се случват и такива неща, просто продължи напред.Повярвай ми, че те разбирам напълно.Имаше едно момче в живота ми, което се появи доста отдавна, преди години и се влюбих в него, а той постоянно ме нараняваше, както прави бившия ти с теб.Оставяше ме, заради други, заради приятелите му, заради футбола, заради всичкоо, а нямаше нещо, което да не му бях дала.Влагах всичко от себе си в тази връзка.Тогава не осъзнавах, че дори да ме боли трябва да продължа напред, имаше толкова момчета около мен, обаче аз не та не, искам него и така 4 години, докато не осъзнах, че няма смисъл и в живота има и такива работи.Просто всяка нова любов е голяма на тези години.Не се отчайвай просто продължи напред с някой друг и ще забравиш напълно бившия.Не те заслужава :)

Благодаря ти! :)

само че ще ми е малко трудно да го забравя.. защото всеки ден го виждам.. и при всеки удобен момент .. ми казва че ме обича и иска да сме заедно ;хх..

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 18:24
Обясни му, че ти вече нямаш чувства, когато си го обичала той се е подиграл с теб и с времето всичко е изчезнало.Както когато сте били заедно си е намерил твоя "заместителка" така да го направи и сега.Кажи му го така, че да му стане гадно, това заслужава.Няма право да постъпва така с теб .. :x

gLypChenCee
02-18-2010, 18:26
Ами .. казвала съм му.. :-o но той не и не ..
просто ще се опитам да го игнорирам ..
ако се получи .. получи ..
ако не.. ще си се мъча ;х

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 18:32
Защо да се мъчиш бее ? Заради някакви момчета лии ? :( Стига глупостии, да не са само те двамата, ако не стане с новия пич след него ще последва нов, после друг и таака.Какво губиш тии - някакъв си женкар, незнаещ къде се намира.Те губят много повече като ти ку*веят по този начин повярвай ми.Убедена съм, че су влагала любов във връзката си и ще влагаш в новата, ето това е всичко, което е нужно на един човек - любов и искреност.Щом те не оценяват твоята много им здраве, момчета бол.Не се предавай толкова лесно :P

gLypChenCee
02-18-2010, 18:34
.. Еми.. тей да е.. 8-) след новия.. пак ще пиша тука с разбито сърце и тъй.. само да не вземе да ви писне от мене 8-)

п.п.

Мерси много! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

BonbonaBaby
04-03-2010, 20:48
gLypChenCee как се разви историята ? Любопитно ми е :grin:

Take_That
04-04-2010, 08:43
Не се занимавай с бившия ....

BonbonaBaby
04-04-2010, 13:48
И аз така мисля...заради такава причина да е зареже....

Мисла,че няма смисал от повече съвети... освен ако не ни информираш тук хихи :-P

Eclipsercho
04-04-2010, 13:54
Гледай само да не стане от двата стола на земята..

Ние нищо не можем да кажем, само ти, дълбоко в себе си знаеш точно колко силни са ти чувствата към всеки един от тях.. преценявай внимателно, че път назад няма..

Успех :-)

Madeyed
04-04-2010, 13:56
Бившия ти е отрепка!!
+ Остани със новия. :)

L1n4e7o
04-04-2010, 17:51
изясни се с чувствата си....поговори с бившия си попитай го защо не ти е казал по рано за другото момиче...ако ти даде някув тъп отговор от рода ''неисках да те нараня'' тва са пълни глупости...така те е наранил повече...таа ако даде тъп отговор го зарежи ии тръгни с ''хубавото момче'' :)

chip0lina
04-04-2010, 19:38
Ако обичаш страданието, можеш да се върнеш при първия си приятел.
Той отново ще го направи. С друга.
Продължи напред! :]]

BloomF
04-04-2010, 20:00
Хич не му се връзвай на бившия!!

BluesCat
04-05-2010, 06:38
И аз те съветвам да забравиш бившия. :)

AnzaRe
04-05-2010, 06:42
Сега AnzaRe ще ти даде съвет...
Не се връщай никога назад,особено ако става дума за връзка!
ДАЙ ШАНС НА НОВОТО МОМЧЕ!
http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct27.gif

gLypChenCee
04-05-2010, 08:13
Мерси на всички .. ама темата е от преди 2-3 месеца и всичко мина.. 8-)

Нито бившия не струваше.. нито новият беше стока .. тва за бившия се уверих тези дни. (: