PDA

View Full Version : влюбена съм,а той не



InvisibleTarget
02-18-2010, 17:14
влюбена съм в един от най-добрите ми приятели.познаваме се от години и 1 път на 1 купон се целунахме.след това не съм спряла да мисля за него,споделих му чувствата си,но той ми каза,че ме обича само като приятелка.ние сме в една компания,виждаме се често и от близо половин година аз трябва да се преструвам пред него и пред другите че не изпитвам нищо,но всъщност това изобщо не е така.след всяко излизане с него аз се чувствам ужасно,защото веднага след това той вече ми липсва,а освен това боли страшно много ,когато ми разказва за някакви други момичета,по които си пада.опитвам се от много време да го забравя,но просто не се получава.незнам какво да правя.опитах се и да се отдръпна от него,но просто тои започва да ми липсва страшно много,пък и нали сме в 1 компания все пак....просто не издържам повече така и незнам какво да правя :cry: мислите ли че трябва да се отдъпна напълно от него или ... ?какво да правя :(

gLypChenCee
02-18-2010, 17:21
Ми щом ти е казал че няма да се получи.. просто се откажи.. защото дори и да тръгнете.. той те приема като най-добра приятелка.. знам че на действия не е толкова лесно колкото на думи.. но просто се опитай!

InvisibleTarget
02-18-2010, 17:23
опитвам се половин година вече :(

gLypChenCee
02-18-2010, 17:25
Разбирам те много добре.
И аз бях така ..
Може да е изтъркано клише..
но при мен стана точно това ..
`Времето лекува. Първо ти тичаш по него.. а рано или късно той по теб..`

BloomF
02-18-2010, 17:30
Съгласна съм с горното мнение.
Също така намери си някой друг, за който да мислиш и с който да излизаш. Не при всички се получава, но например при мен, ако е било само увлечение, с помощта на друг по лесно забравям предния..

Slave4You
02-18-2010, 17:38
Не виждам друго решение, освен да си намериш друго момче, което да замести един вид твоя приятел.. От опит знам, че обикновено далече от очите не значи далече от сърцето.. т.е. не мисля, че ако го избягваш ще спре това, даже по-скоро ще стане по-лошо;)

ivcheto0o
02-18-2010, 17:41
Не виждам друго решение, освен да си намериш друго момче, което да замести един вид твоя приятел.. От опит знам, че обикновено далече от очите не значи далече от сърцето.. т.е. не мисля, че ако го избягваш ще спре това, даже по-скоро ще стане по-лошо;)

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 18:58
Ми щом ти е казал че няма да се получи.. просто се откажи.. защото дори и да тръгнете.. той те приема като най-добра приятелка.. знам че на действия не е толкова лесно колкото на думи.. но просто се опитай!

Подкрепям :)

FromAutumToAshes
02-18-2010, 19:06
Пий една студена вода и продължавай напред. Живота не свършва с това ;)

soul1199
02-18-2010, 19:08
ами само друго мом4е може би 6е запълни празнината

FromAutumToAshes
02-18-2010, 19:13
Там ви е проблема на момичетата, вианги търсите нещо което да запълни празнината... Давам пример - Марийка ( хах за това име се сетих просто :lol:) обича Иванчо, той нея не. Марийка става гадже със Стефчо за да запълни "празнината". В последствие разбира, че тя не иска кой да е а Иванчо, и зарязва Стефчо. Какъв е извода? Невинният Стефчо бива прецакан заради неосъзната Марийка... Примера може да е тъп :lol: но това са голяма част от момичетата м/у 14-18 години. Дори съм го изпитвал на гърба си...

pussucetka
02-18-2010, 19:50
Там ви е проблема на момичетата, вианги търсите нещо което да запълни празнината... Давам пример - Марийка ( хах за това име се сетих просто :lol:) обича Иванчо, той нея не. Марийка става гадже със Стефчо за да запълни "празнината". В последствие разбира, че тя не иска кой да е а Иванчо, и зарязва Стефчо. Какъв е извода? Невинният Стефчо бива прецакан заради неосъзната Марийка... Примера може да е тъп :lol: но това са голяма част от момичетата м/у 14-18 години. Дори съм го изпитвал на гърба си...

Прав сии .. Тя неможе ей така да тръгне с друго момче поради причината че е наранена .. Ще стане по зле . . Ще нарани и другияя който може да хванее .. На вас приятно ли ще ви е някой да ви изпозлзва само за да му мине от мин.любов .. :? Момиче знаем че ти е трудно .. според мен си запълвай времето .. запиши се на някакъв спорт .. излизай с приятелки на шопинг.. радвай се на животаа .. Има много време пред теб .. Ще влизат и излизат много момчета от живота ти .. но накраяя ще намериш половинката си .. :) Просто мисли позитивно. . Явно има по добър от него и знай че ще го намериш .. Трябва да минеш през много такива случаи за да стигнеш до истинаата .. :-P