PDA

View Full Version : относно приятелката ми ..



rUffLes
02-18-2010, 17:52
имам си приятелка от 1 месец и малко повече та тя е много срамежлива или как да го нарека и аз незнам обарвам я навсякаде където си поискам а не ми дава да я целуна с език .. просто не я разбирам постоянно ми казва че я е срам и се притеснява .. на 16 съм тя е на 14

gLypChenCee
02-18-2010, 17:54
Ми .. добре .. ти кво очакваш от .. 14 год лапе..

да се държи като 20 годишна?!

щом не иска.. и все още не е готова не притискай нещата..

че накрая ще си останеш сам с пръст в устата. :)

rUffLes
02-18-2010, 17:56
аз не я притискам .. както виждаш ако бях някой друг до ся да съм я зарязал .. просто я харесвам супер много..

Dopeass
02-18-2010, 17:57
обарвам я навсякаде където си поискам
Някой да се обади на закрила на децата :lol:

Иначе пт - Според мен е доста малка, нормално е да се притеснява. Все пак е възможно тва да и е първата целувка, а ти не улесняваш много нещата като я "обарваш където си поискаш", а само я смущаваш още повече. Не я притискай и не се прави на големия батко. Ако си търпелив, може и да те огрее (за което силно се надявам да не се случи, защото все пак тя е само на 14)

rUffLes
02-18-2010, 17:59
мхм аз тфа за обарването не го казвам за да се хваля а за да направя съпоставка :)

BlueFace
02-18-2010, 17:59
На 16 си и пичти 100% съм сигурен ,че искаш интимност и секс ,а момичето е на 14 и очевидно още не му е време ;)
Ако искаш да си с нея трябва да уважаваш желанията и да я чакаш тя сама да поиска,защото няма как да я принудиш да направи нещо против своята воля :) Но ако търсиш интимност и секс просто си намери някоя която е по-отракана и ще ти позволи да правиш с нея каквото си си наумил :) ;)

Едит: Видях ,че явно държиш на нея.В такъв случай имай търпение и уважение към желанията и ;) Явно още не се чувства готова за целувка с езика,въпреки че дава да я обарват навсякъде .Странно е ,но трябва да имаш търпение :)

gLypChenCee
02-18-2010, 18:00
аз не я притискам .. както виждаш ако бях някой друг до ся да съм я зарязал .. просто я харесвам супер много..

мм ..добре бе .. тя е още малка.. може просто да не иска толкова да избързвате.. е че сте гаждета хубаво.. но може просто да не и е приятно да почваш да я обарваш .. честно казано едва ли ще разбереш защото това са женски работи.. просто имай тъпрепие.. ;)

IndependentGirl
02-18-2010, 18:04
Насила хубост не става.. ;]
Щом много я харесваш - ще я чакаш докато е готова.. иначе другия вариант го знаеш.. :}

rUffLes
02-18-2010, 18:04
както виждаш имам търпение .. защото не съм и теглил майните

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 18:07
Когато се почувства готова тя сама ще го поиска, всичко с времето си, а и има нещо друго .. има и ваиянт, в който тя няма чувства към теб и не мисли, че ще и е приятно да се "мляскате"

gLypChenCee
02-18-2010, 18:08
както виждаш имам търпение .. защото не съм и теглил майните нищо лично.. ама тряя да си ебаси простото парче да я зарежеш защото не е готова .. ! :)

rUffLes
02-18-2010, 18:09
да така е но ги има и такива даже повечето са такива не сички мислят като мен или теб ;)

gLypChenCee
02-18-2010, 18:11
да така е но ги има и такива даже повечето са такива не сички мислят като мен или теб ;) ами именно.. и ако си мислиш че ние момичетата не знаем за варянта ` Чук и бег ` мноо се лъжеш .. може би за това все още не иска да предприема нещо по пресилено.. може би ако и покажеш.. че не си с нея за едното ебане.. :) а ако си с нея само за да я изчукаш .. ше си бия по един шамар за съвета :lol: :lol: :lol:

rUffLes
02-18-2010, 18:13
казвал съм и го казвал съм и също че от суер много време си търся сериозна приятелка и накрая съм я намерил и тя ми каза същото ..

gLypChenCee
02-18-2010, 18:15
казвал съм и го казвал съм и също че от суер много време си търся сериозна приятелка и накрая съм я намерил и тя ми каза същото .. Надявам се. може да стана банална ама ше повторя! :lol: Не бързай.. затвърдете връзката си .. и всичко ще си дойде на мястото.

Желая ви много любов .. и дълга връзка! :) :-)

rUffLes
02-18-2010, 18:17
мерси :)

fifinkathefreak
02-18-2010, 18:30
Ще ти дам една друга гледна точка.Нямам идея дали е правилна в случая,но е нещо вероятно.

Може би момичето просто не те харесва.Все пак ти я опипваш(не те порицавам или нещо ,спокойно),а не тя - т.е. тя не взима участие в действието,това е просто част от нейното тяло.Може би не иска да те целува заради интимността на цялото това нещо.И да е на подсъзнателна основа.

Разбира се,може просто да я е срам.
Давам само примерни отговори.

soul1199
02-18-2010, 18:51
На 16 си и пичти 100% съм сигурен ,че искаш интимност и секс ,а момичето е на 14 и очевидно още не му е време ;)
Ако искаш да си с нея трябва да уважаваш желанията и да я чакаш тя сама да поиска,защото няма как да я принудиш да направи нещо против своята воля :) Но ако търсиш интимност и секс просто си намери някоя която е по-отракана и ще ти позволи да правиш с нея каквото си си наумил :) ;)

Едит: Видях ,че явно държиш на нея.В такъв случай имай търпение и уважение към желанията и ;) Явно още не се чувства готова за целувка с езика,въпреки че дава да я обарват навсякъде .Странно е ,но трябва да имаш търпение :)