PDA

View Full Version : Флирт



ro6lio
02-18-2010, 17:59
Обичате ли флирта? :D Колко често флиртувате? :P Какви подоходи предприемате? :D

и един мой личен въпрос:Има едно момиче ,с което преди време често си пускахме секси погледи,гледахме се втренчено ,тя мен ,аз нея ,писахме си беше ясно че се харесваме супер много,но все не излизахме... От известно време тя спря да ми пише,да ми пуска погледи или каквито и да е намеци за флирт,даже спря и да ме поздравявя...На какво може се дължи това според вас?Супер ми е тъпо ....Дали е станала много надута?Какво да правя ?Флирта с нея много ми харесва....А дали го прави защото не и обърнах достатачно внимание за по нататашно ниво ? Пишете :D

Грешен раздел
krem4et0

Stoynow
02-18-2010, 18:03
Еми, човек, то флирта си е до едно време :D Мисля, че е трябвало да направиш нещо и да тръгнете. Явно и е писнало.

playboyche
02-18-2010, 18:31
Обичате ли флирта? :D Колко често флиртувате? :P Какви подоходи предприемате? :D

и един мой личен въпрос:Има едно момиче с което преди време често си пускахме сехи погледи,гледахме се втренчено ,тя мен ,аз нея ,писахме си беше ясно че се харесваме съпер много,но все не излизахме... От известно време тя спря да ми пише,да ми пуска погледи или каквито и да е намеци за флирт,даже спря и да ме поздравявя...На какво може се далжи това според вас?Супер ми е тапо ....Дали е станала много надута?КаКВО да правя ?Флирта с нея много ми харесва....А дали го прави защото не и обърнах достатачно внимание за по нататашно ниво ? Пишете :D
Ами може би просто е видяла,че си леко некрамотен и глупав и се е отказала от теб ... а сеериозно ми колегата е прав, наистина флирта е до едно ниво трябвало е да предприемеш нещо !! :?

ro6lio
02-18-2010, 18:34
Дали мога да оправя нещата ? :?

V14D0
02-18-2010, 18:40
Може и да се е гаджосала.. когато е силно влюбена в друг, няма да й е до флирт с теб ;)

ReachlessGirl
02-18-2010, 19:36
За първите ти въпроси не мога да ти отговоря за момента, защото вече не се занимавам с "флиртченца" .. имам си момче до мен! <3

Колкото до втория .. ти сам си отговори ..

А дали го прави защото не и обърнах достатачно внимание за по нататашно ниво?

Zaritu
02-18-2010, 20:05
може пък да се прави на недостъпна ... ние жените сме трудни за разбиране :D

ro6lio
02-18-2010, 20:25
аЗ това го виждам че се прави на недостъпна :( но как да направя така че да не се прави :grin:

pJeZliOo
02-19-2010, 04:32
Оф :razz: и колко време я карахте на "погледчета" това флирт ли е било ? аз Примерно само 2 пъти пускам погледи , като я засека и като отивам при нея .. :lol: от там ми се отваря мръсната уста и ги карам да се чувстват неудобно ..сеедно имат глисти :lol: :lol: :lol:

jorkata89
02-19-2010, 12:34
До колкото знам от личен опит , жените обичат да ги пренебрегнеш 1-2 пъти , защото това подбужда интереса им , но не трябва да се прекалява. Ако си прекалил , тя просто е прехвърлила интереса си в/у друг или е решила , че по погрешен начин първоначално е възприела твойте "намеци" , доколкото това въобще са били намеци. Единствения начин да й върнеш вниманието в/у теб според мен е агресивен подход. Без повече погледи , просто премини към прикаски и действия ;)

HotSexyDoll
02-20-2010, 15:46
:D :lol:

Everytime
02-20-2010, 15:51
давай пич, стани като дон Жуан..направо я сграбчи и бой.. аа така де сеш се ;)

th3blackr0s3
02-26-2010, 05:43
аз мисля че трябва да направиш няк0я п0 г0лемичка стъпка п0кани я на кафе или нещ0 так0ва н09 не избързваи прекален0 ммн0г0 8)

crazy7oo
02-27-2010, 17:57
аз всеки ден флиртувам с приятели по скайпа абе навсякаде но според мен на нея наистина и е омразнало тя сигурно е чакала да и предложиш :wink: но за дали можеш да се поправиш разбирасе че можеш просто я сваляй и я заговаряй това е :wink: :)

Mimchy
02-27-2010, 18:17
флиртовете са готини защото внасят разнообразие ;) но когато имаш човек до теб,когото обичаш не се замисляш за такива неща и не са ти интересни ..

а относно твоето въпросче най-вероятно мацката си е намерила приятел ;) или просто вече не си й интересен :D