PDA

View Full Version : Объркани отношения с едно момче Редакция #n



malkataver4e
02-18-2010, 19:12
значи ся харесвам едно момче една вечер бяхме излезнали с една приятелка и той дойде и ми каза да идем само двамата някъде и отидохме на една пейка и си правихме мохабет така флит и той след това ме гушкаше оопита се да ме целуне ама аз не исках изпрати ме и след това си писахме по скайп той се базикаше така че ме скъса и такива в училище идваше да ме гушка и след това ми вика имам си проблеми и разни такива простотии и аз го оставих и след 4 дена идва и ме бута да се осамотиме аз се прибирах и тръгна да ме изпраща и аз не исках защото щеше да стане както пради той се обърна и ме заряза и се сърдеше и на същата вечер почна да пише смс на моята най-добра приятелка ти си моя принцеска и че я обича и аз се ядосах и го зарязах въпреки че го харесвам и така си мислих че всичко свърши .......да ма не след 1 седмица ми пише в скайпа катоте видях едва се въздържах да не те нападна много сладка беше и такива и аз се зарадвх че може да тръгнеме той ми предложи да излезнеме бяхме в една градина и там се целувахме и с него ми беше първата целувка и след това ме изпрати и вечерта се прибраа рано и аз го питам защо той защото ми липсваше а в същото време се зарибява с моята приятелка....аз се ядосах и му се развиках и се скарахме но аз много го обичах и моята приятелка и тя се скара с него и така мислих че пак всичко свършиама той пак флиртуваше с мене и аз пак се надявах да тръгнеме ама неговата класна му е казла да не се занимава с мене и такива и той ми каза и да не казвам на никой ама една приятелка беше в нас и прочела хроологията и и стана лошо...и тя му е казала и той като ми се развика и ме блокна и до там подминавашеме като пътна спирка...и ся пак почнхме да си пишем ама той ми писа заради неговия приятел който много харесвах ама предии сега не незнам какво да права хора помогнете моля ви да се надявам да се получи или да тръгна с другия ???????


Поне заглавието да е като хората (иначе темата е безднадеждна)

модерирано от w0sh

gLypChenCee
02-18-2010, 19:13
Това .. случайно да не е някаква подобрена версия на разваления български?! .. аз половината не го разбрах..

Eliii
02-18-2010, 19:15
Честно казано, нищо не разбрах... :-o

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 19:20
Аз ли съм тъпа или ти си неграмотна !? :shock:

IndependentGirl
02-18-2010, 19:35
Научи се да пишеш и да се изразяваш правилно.. пък ще ти дойде времето и за момчета да мислиш.. :]

justonegirlwithonehope
02-18-2010, 19:35
Ако смяташ, че това е редактирано .. :?

ПП: По темата - остани си сама, най-добре.Играят те както си поискат, а ти им се връзваш и се "влюбваш" във всеки втори.На колко си години ?

SoStarstruck
02-18-2010, 19:42
Facepalm.

malkataver4e
02-18-2010, 19:44
14

w0sh
02-18-2010, 19:48
Чудя се какво да я правя тая тема. В момента съм на фаза разчитане.

soul1199
02-18-2010, 19:49
абе мани го тоя,той 6е се занимава с теб и с приятелкатата ти и ти 6е продължава6 да се занимава6,никакъв смисъл не виждам в това :?