PDA

View Full Version : Има ли хора, които още слушат БГ музика? (освен чалга)?



dimi93
02-18-2010, 19:17
Е хора? Освен чалгата според вас прави ли се друга съвременна така да се нарече тийн музика в страната ни (все още)? Чалгата е не само просташки текст! Тя е и реклама за всичко! За дрехи, цигари, начин на обличане, начин на мислене и т.н.... Тя показва на младите момичета (аи момчета) какъв е "хубаво" да бъдеш! И като ги гледам на улицата... от повечето ми иде да поварна! Напудрени, гримирани с пъстър грим и дрешки и сякакви "бижута" в/у себе си предимно от дърво и пластмаса - мислят се за много красиви, а всъщност са толкова грозни! Те копират точно своите идолки от чалгата! Тази музика им става начин на мислене и на живот... За това има толкова бременни на 15 - 16 години... Знам, че веднага ще ми се нахвърлите, и ще започнете да ме съдите, с какво право говоря за другите след като аз самия слушам, така да се каже дург стил " пропаднала" музика (според някой), но в тази тема коментираме чалгата и българската музика! Та нашата страна произвежда ли нещо друго освен тази музика? Това ли е лицето на българия - съвкупност от турско, македонско, сръбско и какво ли още не и всичко е за пари! Ако нямаше наивни "фешънки" нямаше да я има и чалгата! Фешънките никой не ги и уважава! Всички момчета гледат на тях като курви за 1 вечер, които лесно пускат на почти всеки (точно както ги учи българската чалгица)... Малко се отклоних от заглавието на темата, за което се извинявам!

BlackaTBW
02-18-2010, 19:37
Ох...
Има ли, та има ли. Естествено, че има.
Стига с тия глупости. Еди кой си бил пропаднал, ама той мислел, че другите били пропаднали, защото третите всъщност били наистина пропаднали, а петите се правели на свястни, ама тайно всички останали мислели, че са пропаднали, без четвъртите, които и без друго били пропаднали. Спрете се вече всичките.
Да, всички разбираме колко си възмутен/а. Ура!

dimi93
02-18-2010, 19:50
Знам, че това е поредната банална тема, но замисли се ве не сам ли прав :-x :-x :-x :-x :-x