PDA

View Full Version : Годишнина от смъртта на Левски



ospower
02-18-2010, 20:12
Утре на годишнината от Левски ще чета едно есе, което написах. Това ще е пред паметника на Апостола в нашия град. Дотук добре, но преподавателя ни каза да сме всички с черни поли и черни папки. Аз имам черна пола, но ми е станала прекалено къса, затова ще съм с черен панталон. Черна папка също не можах да намеря, но взех една тъмнозелена и закрепих принтираното есе с телбод към нея. Мислите ли, че ще ми направи някакъв проблем, че не съм отишла с черна пола с и черна папка и лошо ли постъпих?

Unendlich
02-18-2010, 20:44
Ако е прекалено заядлив - да

За панталона можеш да кажеш - прекалено е студено за пола.
За папката - не си намерила черна.


:)

ospower
02-18-2010, 20:47
Ако е прекалено заядлив - да

За панталона можеш да кажеш - прекалено е студено за пола.
За папката - не си намерила черна.


:)
Да, аз също това казах за полата. И без друго по-миналата седмица бях болна, не искам да се случва отново. :?

Unendlich
02-18-2010, 20:51
Нормално. Февруари месец е, не знам от кой град си, но навсякъде е БАХЪР ! :D Дори и да си с чорапогащник, ще ти е доста студено, пък и честно казано, мисля че черният панталон е по-елегантен от черна пола. (мое мнение)

ospower
02-18-2010, 20:56
Нормално. Февруари месец е, не знам от кой град си, но навсякъде е БАХЪР ! :D Дори и да си с чорапогащник, ще ти е доста студено, пък и честно казано, мисля че черният панталон е по-елегантен от черна пола. (мое мнение)
+
Аз даже лятото не нося поли, а какво остава за зимата? Абсурд!

Все пак ще съм с черен панталон, а не с някакви дънки. А колкото до папката - мисля, че зеленият цвят е по-успокояващ и приятен от черния.
:)