PDA

View Full Version : Момчетата се озлобяват като им откажеш ?



darka1
02-18-2010, 20:12
Забелязала съм, че като не обърна внимание на някое момче, както ми говори мили думички и после изведнъж се озлобява ... свикнали са да получават всичко, което искат, и като не го получат показват истинската си същност ... обиждат и губят интерес - търсят следващата ... случвало ли ви се е ? ... при мен поне е така

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

ReachlessGirl
02-18-2010, 20:14
Не само ми се е случвало, а и доста страдах по един такъв господин .. :?

fenastz
02-18-2010, 20:14
Да, точно така е, намразвам всяка, която ме отреже !!! :-x Гадини.

w0sh
02-18-2010, 20:14
Нищо общо с реалността. По-скоро женска черта.

или по-скоро черта на незрели хора.

SoStarstruck
02-18-2010, 20:19
Нищо общо с реалността. По-скоро женска черта.

или по-скоро черта на незрели хора.Или по-скоро само второто. :wink: В първото няма нищо вярно.

FancyGirl
02-18-2010, 20:25
Нищо общо с реалността. По-скоро женска черта.

или по-скоро черта на незрели хора.Или по-скоро само второто. :wink: В първото няма нищо вярно.

Да бе то ние сме най-лошите и подли същества на планетата, вие сте ангелчета бе... :?

w0sh
02-18-2010, 20:39
Всеки с достатъчно мозъчни клетки може да разбере, кое е правилното поведение. Това че някакви имбецили ви преследват е лошо, но всички знаем приказката за краставите магарета.

FromAutumToAshes
02-18-2010, 20:43
Това си до човека...Няма нищо общо с пол, зодия или с колко захарчета си пие кафето.

Freshnes
02-18-2010, 20:43
Безсмислено, безидейно и отречено от правилата мнение

w0sh

pwnage
02-18-2010, 21:00
Ше озлобея..като не ми се дава шанс и веднага на показ е женското свръх-мега-дупер-хипер самочувствие.

bratignat
02-18-2010, 21:13
Ако не му обръщаш внимание е ок. Обаче ако ту му обръщаш внимание ту го игнорираш и му изпращаш смесени сигнали, не очаквай нищо добро. Има адски много жени, които дализ ащото не значт кого/какво искат, дали, за собственото си его, обичат да увличат и изпращат противоречиви знаци към нас. Моят начин за "злобеене" е абсолютен и перманентен игнор. Наред с чувствата времето е най-ценното нещо, а когато ти откраднат и двете следват неприятности. Иначе, както някой отбеляза, гадните номера и озлобяване са характерни за момичетата. Ако изобщо обаче не си давала надевди на някой, то тогава няма защо да ти злобее - не си го заблудила.

LadyDi
02-18-2010, 21:15
Ше озлобея..като не ми се дава шанс и веднага на показ е женското свръх-мега-дупер-хипер самочувствие.
Да, но ако не ти дава шанс просто защото не те харесва? Без излишни надувки?

gLypChenCee
02-18-2010, 22:04
Не само ми се е случвало, а и доста страдах по един такъв господин .. :?

r0ckst4r
02-18-2010, 22:36
Ако не му обръщаш внимание е ок. Обаче ако ту му обръщаш внимание ту го игнорираш и му изпращаш смесени сигнали, не очаквай нищо добро. Има адски много жени, които дализ ащото не значт кого/какво искат, дали, за собственото си его, обичат да увличат и изпращат противоречиви знаци към нас. Моят начин за "злобеене" е абсолютен и перманентен игнор. Наред с чувствата времето е най-ценното нещо, а когато ти откраднат и двете следват неприятности. Иначе, както някой отбеляза, гадните номера и озлобяване са характерни за момичетата. Ако изобщо обаче не си давала надевди на някой, то тогава няма защо да ти злобее - не си го заблудила.

Дам, направо ми взе думите от устата. Евала за мнението :)

antifashionshit
02-19-2010, 06:12
случва си се. много сладурчета го правят това номерче. баснята за лисицата и гроздето ;д

darka1
02-19-2010, 06:25
Знам, че зависи от характера ... казвам, че ПОВЕЧЕТО момчета са така ... да не кажа всички ... а относно момичетата - не говорим за разглезени дрисли, а за умни момичета с мозък ... и другото нещо, което забелязвам, е че курвичките се държат супер гадно с момчетата и не получават обиди, пък аз примерно като кажа, че не исам връзка и обиждат после, а аз не го правя нарочно - просто не изпитвам чувства към това момче, няма смисъл само да го заблуждавам и наранявам .... иии така - казвам го в прав текст, по възможно най - милия начин, а онези другите госпожици се подиграват с чувсвата на момчето и в крайна сметка те са готините в случая, а такива като мене са тъпачки :x

antifashionshit
02-19-2010, 06:36
Знам, че зависи от характера ... казвам, че ПОВЕЧЕТО момчета са така ... да не кажа всички ... а относно момичетата - не говорим за разглезени дрисли, а за умни момичета с мозък ... и другото нещо, което забелязвам, е че курвичките се държат супер гадно с момчетата и не получават обиди, пък аз примерно като кажа, че не исам връзка и обиждат после, а аз не го правя нарочно - просто не изпитвам чувства към това момче, няма смисъл само да го заблуждавам и наранявам .... иии така - казвам го в прав текст, по възможно най - милия начин, а онези другите госпожици се подиграват с чувсвата на момчето и в крайна сметка те са готините в случая, а такива като мене са тъпачки :x
хахах еми така е. доста детински изпълнения ще има още да гледаш. ако беше някой осъзнат и малко по-пораснал умствено индивид този, на който си отказала, нямаше да се държи така.

TheX
02-19-2010, 07:03
Ако е свястно момиче ще приема отхвърлянето,но ако е някоя лигла просто ще ме издразни.

iiordanova
02-19-2010, 07:17
Да , така е..
Но според мен го правят като някаква защитна стена !?
Много момичета страдат от такива .. , което те(момчетата) не го осъзнават.

bratignat
02-19-2010, 07:27
Е дори момичето да е било абсолютно точно в отношенията си с нас, винаги следва някакво охлаждане, дори да няма злоба. Просто ако се навърташ до човекът, когото обичаш, а той се забавлява с някой друг, рано или късно ти избиват чивиите и правиш глупост. Ето защо се оттегляме за известно време. А относно дали това оттегляне наранява - резултатът от него не може да се сравни с резултатът от отрязването :D

XTREMEFREERIDE
02-19-2010, 08:27
Така си е,дам.Ама не при всички.Ама булшинството - да.

soul1199
02-19-2010, 09:09
Това си до човека...Няма нищо общо с пол, зодия или с колко захарчета си пие кафето.

Faces
02-19-2010, 09:26
Озлобяването си го има при повечето факт е ;) Като не се получат нещата почват приказки от сорта на "ае ебал съм я тя е курва,тъпа краката и къси врата крив" и всякви такива.Тъпичка история е като цяло мисля си че се получава така защото при отказ мъжката ни гордост и наранена.Другия вариент е че е просто момчето е комплексиран идиот който не знае как да извърти нещата и почва да псува като селянин :D

Dimana99
02-19-2010, 10:39
Не ми се е случвало

Wojczek
02-19-2010, 11:42
Аз ли съм виновен, че момичетата се държат с мен като със боклук ? ОЗЛОБЯВАМ СЕ ДА и това изобщо не ме кара да се чувствам различен или каквото и да било. Всичко се връща, но по различни начини. Без причина няма да сме такива (повечето де или поне аз). Благодаря за вниманието..

nezabelejimata
02-19-2010, 12:21
Хмм виш има такива случей но това не е свързано само с момчетата и при нас се получава. Както казаха това ако той се озлоби той просто си е дечко. Е виш ако момичето 1 му обраща внимание после го отбласква и след това пак му обраща внимание естествено че на момчето ще му писне и ще и тегли една . На мен ми се е случвало няколко пъти и на единия му се разкрещях защото му го казах нормално че неискам нищо с него после пак и на третия път се ядосах и :o :D ама иначе сега като така да се нарече "порасна" ии сме си приятели от време на време излизаме. :)

therichbitch
02-19-2010, 13:35
повечето са така...

PROVOCATIVE
02-19-2010, 17:28
Да,за съжаление повечето са така -.- Но познавам и такива,които си запазиха същото отношение към мен,след като ги отрязах. 8)

SmilezZz
02-19-2010, 17:50
Да,случвало ми се е 8) ..
"Озлобяват",защото не става тяхното..Но след време може би съжаляват,за тази глупава постъпка :)

onestar
02-19-2010, 18:15
То си е до човек. Някой при отказ озлобяват други го намират за... хм, стимул да продължат с опитите... (или поне аз съм останала с такова убеждение).

pi4man
02-19-2010, 18:32
губят интерес - търсят следващата ...

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

А какво печели момчето от това да продължава да бяга подир нея при положение, че тя не го отразява ?

justonegirlwithonehope
02-19-2010, 18:34
При почти всички е така, просто не могат да понасят това, че някоя може да им откаже.И да могат не искат, всеки втори мисли само и единствено за репотацията си.А и гордостта е в повечко :)

darka1
02-19-2010, 18:42
губят интерес - търсят следващата ...

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

А какво печели момчето от това да продължава да бяга подир нея при положение, че тя не го отразява ?

Имах предвид, че търсят следващата, с която да се зарибяват и да си показват простотията ... те не влагат чувства - мислят само за себе си и само за секс ... просто искат да имат някой, с който да се натискат

kroasandvi4
02-19-2010, 19:34
Ми,земи се постави на негово място. И имай в предвид, че на повечето мъже (>90%) не им се лепят жени,а те трябва да се трудят (т.е. да са малко гонещи),за да си хванат приятелка. Като им изхвърлят труда на вятъра,ще се озлобят,освен ако наистина яко не им пука,естествено.

Другото е,че много хора и от двата пола са прости и си имат разни комплекси.

Аз лично съм търсил от всяка,която ме е отрязала, по възможно най-ефективния начин, да разбера защо го е направила. С повечето съм си приятел и в момента,ама си знаят,че тая тема не я засягат пред мен.

xNiKx
02-19-2010, 19:44
Забелязала съм, че като не обърна внимание на някое момче, както ми говори мили думички и после изведнъж се озлобява ... свикнали са да получават всичко, което искат, и като не го получат показват истинската си същност ... обиждат и губят интерес - търсят следващата ... случвало ли ви се е ? ... при мен поне е така

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така
Ей пак с тия общи знаменатели. Това, че някои го правят не означава ВСИЧКИ! Айде да не почвам да изреждам колко момичета са супер баници.

antifashionshit
02-19-2010, 20:18
губят интерес - търсят следващата ...

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

А какво печели момчето от това да продължава да бяга подир нея при положение, че тя не го отразява ?

Имах предвид, че търсят следващата, с която да се зарибяват и да си показват простотията ... те не влагат чувства - мислят само за себе си и само за секс ... просто искат да имат някой, с който да се натискат
не всички момчета са такива. както казва Стоичков - ту партс. самтаймс люн, самтаймс уин. ти май си попаднала на 'люн' частта от момчешкото съсловие ;д

bratignat
02-19-2010, 20:30
А какво печели момчето от това да продължава да бяга подир нея при положение, че тя не го отразява ?

АКо останеш до нея, след като те скъса това означават 2 неща:
- Много държиш на нея.
- В кърпа си й вързан. Това води до:
+ Никога няма да те приеме за равноправен на нея и ще се държи с теб, като нейно момче за всичко.
+ Никога няма да бъде твоя.
+ Дълго време ще те експлоатира, а ако в теб се появчт съмненич, ще използва чарът си.

П.П. Не казвам, че всички момичета го правят, само повечето. От друга страна съм имал опит с 2 момичета - мислех, че е тъпанарско да се отдръпнеш, но щом не те дооценява - иам много момичета, с които акос е запознаеш, ще те дооценят. А относно коментара, че скачаме на следващата - малко егоистично е да искате ние да гаснем по тези, които са ни отрязалаи цял живот, а както знаем, момчетата трябва да правят първата стъпка. Така, че момчета, когато претърпите поражени, не се връщайте за отмъщение - заминете завинаги. Където веднъж си хвърлял въдицата, никога повече не повтаряй.

WrongLife
02-19-2010, 21:24
Нищо общо с реалността. По-скоро женска черта.

или по-скоро черта на незрели хора.
Напълно съгласен съм с г-н Модератора. По-скоро женска черта..

Collapse8
02-19-2010, 21:29
Озлобяват,ако искат само да се пробват...т.е ако не искат нещо кой знае колко сериозно. И ако са някакви идиоти...защото ако виждаш,че едно момиче не те харесва,защо трябва да се сърдиш когато ти го каже направо? Нали цените искреността а? Ако ви върти известно време от любезност или съжаление накрая пак ще озлобеете...
Разбира се има и много лигли,които режат без дори да са дали шанс на момчето...но това показва,че просто не я привличат...нищо сложно Оо

darka1
02-20-2010, 06:37
Забелязала съм, че като не обърна внимание на някое момче, както ми говори мили думички и после изведнъж се озлобява ... свикнали са да получават всичко, което искат, и като не го получат показват истинската си същност ... обиждат и губят интерес - търсят следващата ... случвало ли ви се е ? ... при мен поне е така

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така
Ей пак с тия общи знаменатели. Това, че някои го правят не означава ВСИЧКИ! Айде да не почвам да изреждам колко момичета са супер баници.

Казвам това, което мисля ... не казвам, че абсолютно ВСИЧКИ са така, но за мен това е образът за повечето момчета


И antifashionshit прав си ... просто не съм попаднала на свестни момчета досега

gergan4etooooo
02-20-2010, 06:52
отначало съм неземна красавица и най-добрата, пък после ставам ку*ва грозна :lol: :lol:

ro6lio
02-20-2010, 06:54
вие момичета сте си виновни..омайвате ни ,разкатавате ни напред-назад ...ем на човек му писва нормално :(

FromAutumToAshes
02-20-2010, 07:13
губят интерес - търсят следващата ...

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

Ми аз не съм оО Защото както казах - просто не съм такъв човек.. В интерес на истината познавам повече такива "озлобили се" момичета от колкото момчета :)

lipsvashh_mi
02-20-2010, 07:21
Това си до човека...Няма нищо общо с пол, зодия или с колко захарчета си пие кафето.
съгласна :)

ceballos1990
02-20-2010, 08:42
еми да има вярно гледаме с други очи макар да не ми се е налагало но като са ми отказвали просто става кофти не няма да тръгна да обидя с каквото и да било дадената мома не е виновна че не съм нейн тип

radina13
02-20-2010, 08:53
Някой да!Един счупи принтера на класа, защото не му приеха валентинката! :shock:

Zaritu
02-21-2010, 11:26
Забелязала съм, че като не обърна внимание на някое момче, както ми говори мили думички и после изведнъж се озлобява ... свикнали са да получават всичко, което искат, и като не го получат показват истинската си същност ... обиждат и губят интерес - търсят следващата ... случвало ли ви се е ? ... при мен поне е така

П.с. Нека и момчетата отговарят дали са постъпвали така

ми така си е по принцип ... то зависи и от човека ... на някои пък като не им обръщаш внимание привличаш все повече и повече вниманието им и се опитват да те впечатлят ... и от двата случая съм имала :)

Molzinka
02-21-2010, 12:20
Не само ми се е случвало, а и доста страдах по един такъв господин .. :?

+ :(


Някой да!Един счупи принтера на класа, защото не му приеха валентинката! :shock: :lol: :lol: :lol:

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 12:44
Някой да!Един счупи принтера на класа, защото не му приеха валентинката! :shock:

:razz: :razz: :razz:

jilib0n
02-21-2010, 13:20
случвало ми се е :?

sladkamalka
02-21-2010, 13:39
Ooo da imam takyv sluchai i to samo edin, edno momche mnogo iskashe da e s men, i bqh mu kazala che shte se opitam po nqkakyv nachin da go obikna no ne se poluchi i mu go kazah, a toi sled tova pochna da me obijda i kakwo li oshte ne... a bqhme i dobri priqteli, sega samo se obijdame kato se vidime, koeto e mnogo typo ot strana na momcheto ...

slun4ice_90
02-21-2010, 14:34
Така е,като им откажем нещо и почват с "боклук" и т.н..."Весела" идилия.Мъже,бе! :? :booooomb:

SugarSmile
02-21-2010, 15:33
Не само ми се е случвало, а и доста страдах по един такъв господин .. :?

+ :(


+2 :[

vesito13
02-21-2010, 16:00
До авторката на темата: А защо си мислиш, че при жените/момичетата това го няма? И само мъжете ли са "черни"?

topeto35
02-21-2010, 17:34
аз сам момче и искам да ви кажа че не сички момчета са така някои са по- чствителни,но и аз имам проблем с едно момиче 1 година се пребивахме и накрая се целувахме.

teenems
02-21-2010, 19:51
Ше озлобея..като не ми се дава шанс и веднага на показ е женското свръх-мега-дупер-хипер самочувствие.
Да, но ако не ти дава шанс просто защото не те харесва? Без излишни надувки?

Хах ,да и аз това се питам !?


А има и случаи като не им обърнеш внимание се правят на много големи .. хах

cherinka
02-21-2010, 20:50
Когато някой не те харесва и ти го покаже директно какво мислиш, че следва?

Вие какво правите с хората, които открито ви заявяват, едва ли не "Аз съм НАД теб, не ме кефиш (няма да си легна с теб, примерно). Естествено, че игнор отвсякъде. ЧИсто животинска черта е като ви наранят да отвърнете с лошо. АМи? Да седя и да го гледам умно и влюбено и с усмивка някой, когото току-що ме е "резнал"?
Разбирам всички, които се държат гадно, защото не са получили желаните интимни ласки от мен, защото знам какво е да си от другата страна... :)

Capp1e
02-21-2010, 22:08
Мисля че това доста зависи от момчето :)
Аз лично не се озлобявам точно обратното опитвам се да направя по-голямо впечатление е до едно време в което почвам и аз да губя интерес 8-)

cherinka
02-21-2010, 22:33
Мисля че това доста зависи от момчето :)
Аз лично не се озлобявам точно обратното опитвам се да направя по-голямо впечатление е до едно време в което почвам и аз да губя интерес 8-)
Това ти е грешка...
Те тижвикат "ни та ща", ти да продължаваш...