PDA

View Full Version : Само за жени !



happy end
02-18-2010, 21:20
здравейте моми4ета
да ви питам как е по добре да се предпазим от забременяване с презерватив или с хап4ета ???
има ли риск да забременея ако ми е за 1 път и го направим само с презерватив и той не свърши в мен ... :oops:
мс много
пс не е важно на колко съм :-x

GVG
02-18-2010, 22:01
Има доста такива теми.. потръси

LovelyGirl
02-19-2010, 06:44
Няма значение дали ти е първи път или не. Щом е с презерватив и не свършва в теб - няма риск.

ReachlessGirl
02-19-2010, 08:59
да ви питам как е по добре да се предпазим от забременяване с презерватив или с хап4ета ???
Всяко момиче си преценява по какъв начин иска да се предпази, но ако ще е с хапчета ти трябва консултация с гинеколог ..
има ли риск да забременея ако ми е за 1 път и го направим само с презерватив и той не свърши в мен ... :oops:
И за стотен път да ти е ако НЕ свършва в теб няма опасност ..
пс не е важно на колко съм :-x
дали? 8-)

nezabelejimata
02-19-2010, 12:02
Всеки си решава с какво да се предпазва според мен с презерватив е най-добре. Дали ти е за оърви или за пореден път няма значение ... А и както във всяка подобна тема отоговарят по 50 мнения НЯМА как да забременееш ако той не е свершил в теб. Ии спрете с тия въпроси бе хора ...

ubuntureload
02-19-2010, 12:11
Бате яж Фафли и ипаковките ползвай за капути и няма да родиш мармот....

portokalka1994
02-19-2010, 19:55
Бате яж Фафли и ипаковките ползвай за капути и няма да родиш мармот....
:lol: :lol: :lol:

xXxsobieskiixXx
02-20-2010, 11:57
Бате яж Фафли и ипаковките ползвай за капути и няма да родиш мармот....

:grin: :D :D :D

anna93
02-20-2010, 12:07
По - добре е презерватива. Хапчетата уверждат организнма. Ако изпиеш един - два пъти не е чак толкова фатално върху организмът, но ако след всяко правене на секс (не е важно колко често ще го правиш, но дори да не е чак толкова често) организма се уврежда много.

jujanka
02-20-2010, 12:28
По - добре е презерватива. Хапчетата уверждат организнма. Ако изпиеш един - два пъти не е чак толкова фатално върху организмът, но ако след всяко правене на секс (не е важно колко често ще го правиш, но дори да не е чак толкова често) организма се уврежда много.
мисля че тя говореше за противозачатъчни... :-o

ubuntureload ти си моя идол :D

princess85
02-20-2010, 12:30
естествено , че няма опасност да забременееш , ако не свърши в теб и имате презерватив ;)

и мисля , че не си на повече от 13 - 15 .. съдя по въпростите ти ;)

HotSexyDoll
02-20-2010, 13:27
С презерватив е най добре

SmilezZz
02-20-2010, 13:54
здравейте моми4ета
да ви питам как е по добре да се предпазим от забременяване с презерватив или с хап4ета ???
Всеки сам за себе си решава как..Аз бих предпочела презерватива,но ако нещо се случи /например да се скъси презерватива/ - хапчета..Но независимо с какво се предпазваш -трябва и посещения при гинеколог
има ли риск да забременея ако ми е за 1 път и го направим само с презерватив и той не свърши в мен ... :oops:
Няма значение дали ти е първи,или трети път - риск винаги има..Но ако НЕ свърши в теб - няма проблеми

пс не е важно на колко съм :-x
Охх..Едва ли