PDA

View Full Version : Fitnes



doublet
02-19-2010, 10:58
Здравейте! 8)
Така..от извесно време си тренирам в нас, щото не ми се ходи по залите :( .. както и да е
Имам някои тежести, но не са ми много удобни вече, а и са ми леки..
Искам да попитам дали някои продава - лост + тежески както и дъмбели.
А ако не, дайте някои по ефтин сайт от които мога да си поръчам ;)

Мерси предварително ;)

D3NG3rZ0N3
02-19-2010, 11:04
Тренирай в зала, защото ще имаш развитие. Вкъщи ще тъпчиш на едно място.

doublet
02-19-2010, 11:25
Тренирай в зала, защото ще имаш развитие. Вкъщи ще тъпчиш на едно място.

Е защо да няам развитие? Ако си направиш условия сходни със залата? :) Не виждам разликата...дали ще е в зала или в къщи ;)
Но не ми се влиза в спорове..всеки си има мнение..аз не искам да стана "буца" ..
Пишете за това което съм ви питал, а не за това което мислите че е по-добре .. НИЩО ЛИЧНО ПИЧ :)

fr33runner
02-20-2010, 06:06
Не всеки който ходи във фитнеса е "буца".А отностно въпроса ти ето виж тук мисля,че ще намериш всичко което ти трябва http://www.bb-team.org/forums/viewforum/34/

D3NG3rZ0N3
02-20-2010, 21:00
Тренирай в зала, защото ще имаш развитие. Вкъщи ще тъпчиш на едно място.

Е защо да няам развитие? Ако си направиш условия сходни със залата? :) Не виждам разликата...дали ще е в зала или в къщи ;)
Но не ми се влиза в спорове..всеки си има мнение..аз не искам да стана "буца" ..
Пишете за това което съм ви питал, а не за това което мислите че е по-добре .. НИЩО ЛИЧНО ПИЧ :)

Във вкъщи ще успееш ли да си осигуриш необходимите тежести и уреди. А и в зала можеш да научиш доста неща от по-напредналите

Myrth
02-21-2010, 06:23
Лежанка + лост за набиране + прав лост, дъбели и тежести покрива цялото тяло и то много ефективно.

doublet
02-21-2010, 07:12
Лежанка + лост за набиране + прав лост, дъбели и тежести покрива цялото тяло и то много ефективно.

и аз така мисля - имам лост за набиране, лежанка (но нямам много тежести), и ми трябват по-добри дъмбели както и лост с повече тежести от тези които имам :) ама се1 де..еся съм на зала :)