PDA

View Full Version : Мп3 плеър



KumchoValcho
02-19-2010, 12:19
Здравейте, предложете ми хубав мп3 плеър, който да не се разваля за 2 дни, но цената да е до около 40лв. (естествено ако наистина си струва, може и до 50лв.)

Да не е повече 1гб. в краен случай може и 512 мб, щото най-вероятно ще си въртя по 10 песни, не повече... Да е с хубав дизайн, и естествено звука да е хубав, знам, че за тея пари не може хипер кристално качество. И батерията да издържа повече от 5-6 часа задължително.

За сега този ми харесва
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09064283#
Кво мислите?

doomkillerr
02-19-2010, 15:10
Ами аз на твое място изобщо не бих се мислил повече, а веднага ще отида до ТЕХНОМАРКЕТ да си взема този плеър. Хем марката е "PHILIPS", хем е с 2 GB памет, има гаранция 2 години, можеш да го ползваш и като диктофон и т.н. Само не ме "кефи", че е с вградена батерия, но за тези пари не би трябвало да очакваш повече! :)

KumchoValcho
02-19-2010, 16:15
Какъв е проблема, че е с вградена батерия?
Някои казват, че Филипсите били много 'бъгави и бавни', вярно ли е?

Valento
02-19-2010, 16:17
Какъв е проблема, че е с вградена батерия?
Някои казват, че Филипсите много цепели, вярно ли е?
Под "цепене" какво имаш предвид ... Филипс са една от водещите марки за мултимедия .... не знам кой от какво се оплаква :)

KumchoValcho
02-19-2010, 16:18
Какъв е проблема, че е с вградена батерия?
Някои казват, че Филипсите много цепели, вярно ли е?
Под "цепене" какво имаш предвид ... Филипс са една от водещите марки за мултимедия .... не знам кой от какво се оплаква :)Поправих го. 8-)
В смисъл, че били бавни и бъгави. :)

Valento
02-19-2010, 16:48
Какъв е проблема, че е с вградена батерия?
Някои казват, че Филипсите много цепели, вярно ли е?
Под "цепене" какво имаш предвид ... Филипс са една от водещите марки за мултимедия .... не знам кой от какво се оплаква :)Поправих го. 8-)
В смисъл, че били бавни и бъгави. :)
Няма как да е бавен , пригодено е да възпроизвежда информация която е в него (песни които си качила) няма как да е бавен ...

KumchoValcho
02-19-2010, 16:51
Мерси.
Преди малко си го поръчах вече. 8-)

Valento
02-19-2010, 16:54
Мерси.
Преди малко си го поръчах вече. 8-)
Няма да съжаляваш , гарантирам ти го !

KumchoValcho
02-20-2010, 08:32
Втора употреба не искам в никакъв случай. Препочитам новичко.

Valento
02-20-2010, 11:28
Втора употреба не искам в никакъв случай. Препочитам новичко.
Новичко с гаранцийка , ако му стане нещо (без да го изпускаш на земята и във вода) гаранцията покрива разходите по ремонта !!

KumchoValcho
02-20-2010, 11:42
Втора употреба не искам в никакъв случай. Препочитам новичко.
Новичко с гаранцийка , ако му стане нещо (без да го изпускаш на земята и във вода) гаранцията покрива разходите по ремонта !! ;-)
2 години гаранция е все пак.

Valento
02-20-2010, 12:00
Втора употреба не искам в никакъв случай. Препочитам новичко.
Новичко с гаранцийка , ако му стане нещо (без да го изпускаш на земята и във вода) гаранцията покрива разходите по ремонта !! ;-)
2 години гаранция е все пак.
Като доиде , да си го ползваш с здраве !! :) :)