PDA

View Full Version : Въпрос (може би глупав)



jorkata89
02-19-2010, 11:52
Здравейте всички. Въпросът ми е следният: Има ли някакви възрастови ограничения за този форум ? Знам че въпроса може да се види леко глупав на много от вас. Аз съм на 20 години. Малката ми сестра ми показа този форум и честно да ви кажа първоначално бях скептичен и си мислех: "банда лапета говорят глупости и се мислят за велики" , но после започнах да чета някои теми и започнах да си спомням до преди само няколко години как и мен са ме вълнували същите теми. Напоследък се хванах , че даже ми е страшно забавно да отделям време да чета по нещо. Просто искам да знам дали само хора до 19 годишна възраст имат правото да посещават форума и да пишат в него , защото нали все пак е Тиинпроблем а тиин до колкото знам е човек до 19 години. Мерси предварително!

А относно раздела "секс".... постнах тук темата понеже от личен опит предположих , че това е наи-четения раздел , пук и ако има други хора над 20 тук най-вероятно биха писали :)

Punisherrr
02-19-2010, 12:07
Ако го намираш за приятно,полезно,развлекате лно или каквото и да е и имаш намерението да спазваш правилата (и евентуално да помагаш на по-малките с каквото можеш) си добре дошъл. ;)