PDA

View Full Version : Мъртва кост



travmiriaN
02-19-2010, 12:42
Здравейте ..
от няколко седмици вече имам нещо като топче на лявата ръка ( нарича се мъртва кост) боли ме само като вдигам тежко с ръката или като я давам надоло и нагоре. Четох по някакви форуми че трябва оперативна намеса , но аз не искам да се подлагам.. това нещо ми пречи само когато ходя на тренировка..

ако някой може да ми каже с какво да го премахна или на какво лечение да се подложа ще бъда благодарен . мерси ;p

ImmortalSportFreak
02-19-2010, 18:25
Единствено чрез оперативна намеса може да се махне.Ако е малко операцията няма да е сложна.Отиди на лекар да ти каже как да подходиш. :)

JB
02-19-2010, 18:59
Не съм съгласна с това, че единственият изход е с оператива намеса. Преди години и аз имах мъртва кост, но на дясната ръка- в началото нищо не чувствах, но постепенно започнах да изпитвам адска болка при различни действия.... та в общи линии знам какво е. Лекарите ме убеждаваха за операция с месна упойка и ми описаха обстойно как ще ми изпилят коста - естествено това не е привлекателно и за това с майка ми се насочихме към други източници.
Разрови се в книгите с рецепти на Баба Ванга - там пише доста неща и помагат. На мен лично ми помогна едно биене на камбани, лошото е че не помня какъв беше поводът на биенето им/а това е важното/, тогава майка ми ми го захапа леко три път и наистина изчезна. Преди това се мъчех със затоплен пясък от река Тунджа - всяка вечер процедурки, но не подейства до пълното изчезване на коста.
Тези методи сигурно ти изглеждат смешни, но опитай преди да се подложиш на операция- струва си!

Konstantin0000
02-19-2010, 19:22
Аз също имах такова топче, намираше се от вътрешната страна в основата на показалеца на дясната ръка. Мисля че се появи заради тежките дъмпели които мъкнех из залата опитвайки се да се правя на силен. Спрях с тренировките за около месец и това нещо изчезна.

donstavrev
02-19-2010, 19:44
Здравейте ..
от няколко седмици вече имам нещо като топче на лявата ръка ( нарича се мъртва кост) боли ме само като вдигам тежко с ръката или като я давам надоло и нагоре. Четох по някакви форуми че трябва оперативна намеса , но аз не искам да се подлагам.. това нещо ми пречи само когато ходя на тренировка..

ако някой може да ми каже с какво да го премахна или на какво лечение да се подложа ще бъда благодарен . мерси ;p
отиваш на лекат
операция и се маха
иначе може да стане по-зле

ko ne wwwwwwwjhghg
04-04-2014, 10:24
точно така

Lilanda
04-04-2014, 11:30
точно така
Сериозно ли се регистрира, само за да вдигнеш тема от 2010-та?