PDA

View Full Version : Кристали за коса



sladkata_sisi
02-19-2010, 13:21
Здравейте, :)

Косата ми е суха и фризьорката ме посъветва да ползвам кристали за коса. Вие ползвали ли сте този продукт? Доволни ли сте? Има ли някакви отрицателни ефекти ( например да омазняват костата прекалено много)?
Кои марки са хубави?

tonie__
02-19-2010, 13:25
почти всички ползват преди пресата 8-) но си купи ленено масло,по-хубаво е.кристалите помагат на косата само външно,вътрешно доколкото знам накъсват и изтощават косъма.никога не се слагат в корените,по възможност само в краищата.за фирма не мога да ти помогна,но моите са МАГИ и ми харесват,чувала съм,че на БИОФАРМА не са много качествени. и както казах си купи по-добре ленено масло

GerYy
02-19-2010, 13:41
Винаги когато се изкъпя си слагам кристали за коса на краищата. Те предотвратяват цъфтежа на косата. Моите са на SERI (гръцка фирма)

Shadowsogirl
02-19-2010, 14:19
А да попитам лененото масло как се ползва?

heiress
02-19-2010, 18:56
почти всички ползват преди пресата 8-) но си купи ленено масло,по-хубаво е.кристалите помагат на косата само външно,вътрешно доколкото знам накъсват и изтощават косъма.никога не се слагат в корените,по възможност само в краищата.за фирма не мога да ти помогна,но моите са МАГИ и ми харесват,чувала съм,че на БИОФАРМА не са много качествени. и както казах си купи по-добре ленено масло

Oooo, това от моите съвети ли е или е просто съвпадение? :P

Neopitom3na
02-19-2010, 19:30
Аз ползвам на Сери :)

Carmen_Kass
02-19-2010, 21:10
С две ръце за Alfa Parf...разликата между тях,тези на Сери и на Биофарма е ОГРОМНА...ползвала съм и трите и имам наблюдения.

Len4etyYyy
02-20-2010, 10:01
Аз ползвам на Сери :)