PDA

View Full Version : Постоянна нужда от секс



sunshinee1936
02-19-2010, 14:31
Ах хора просто не знам кво ми става от близо половин година съм така и повече може да се каже .. излезне ли ми възможност за секс с някой който ми харесва не я пропускам скоро имаше едно момче с което бяхме заедно 3-4 дена в които повече от 10 пъти сме спали заедно .. като видя момче което ме привлича първата ми мисъл е секс само секс и нищо друго и когато ей така си седя пак мисля само за секс винаги , не мога да седя с момче ф една стая за половин час без да почна с разни намеци .. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,курва'' ноо не е така ..........

ReachlessGirl
02-19-2010, 14:38
а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........
не изобщо .. дори не си го и помислих! :lol: :lol:
Проблема ти е в главата и в липсата на мозък в нея .. :-o


п.с. не искам да се змаислям каква ще станеш след още няколко годинки ако не се осъзнаеш .. 8-)

Wildchildd
02-19-2010, 14:42
Ах хора просто не знам кво ми става от близо половин година съм така и повече може да се каже .. излезне ли ми възможност за секс с някой който ми харесва не я пропускам скоро имаше едно момче с което бяхме заедно 3-4 дена в които повече от 10 пъти сме спали заедно .. като видя момче което ме привлича първата ми мисъл е секс само секс и нищо друго и когато ей така си седя пак мисля само за секс винаги , не мога да седя с момче ф една стая за половин час без да почна с разни намеци .. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........

Адмирирам :smt033 :smt033

ubuntureload
02-19-2010, 14:42
Бате ти не си кypва .... ти си малка разпоретина явно, с кладенец между краката който ще се амотризира в най- скоро време и ще пресъхне .... А ануса сигурно ти е касичка който мине да пуска стотинки ...

doublet
02-19-2010, 14:46
Бате ти не си кypва .... ти си малка разпоретина явно, с кладенец между краката който ще се амотризира в най- скоро време и ще пресъхне .... А ануса сигурно ти е касичка който мине да пуска стотинки ...

:lol: :lol: :lol: :-D

golqmumnik
02-19-2010, 15:20
Един гангбанг ще ти се отрази добре.Ще те напълним като еклер със сперма няма да си помислиш дълго за секс. 8)
Гледам,че авторката е от Пловдив - то там само разпоретини са се събрали.Аз се чудех защо повечето момичета по главната ходят като патки,па то било от многото шибане,майна. 8)

art
02-19-2010, 15:28
Бате ти не си кypва .... ти си малка разпоретина явно, с кладенец между краката който ще се амотризира в най- скоро време и ще пресъхне .... А ануса сигурно ти е касичка който мине да пуска стотинки ...
Уникално :razz:
Асега по темата.Ами контролирай се малко от малко. Предполага се, че имаш мозък в главата.На 14 си и какво е това само за секс да мисли. "Да не ме помислите за к**ва.... * Аз ако ти кажа ,че искам да се на*ба с всяко по-симпатично момче за монахиня ли ще ме вземеш !? Замисли се малко. имаш супер много време пред себе си. Сега се развиваш и хормоните ти бушуват. Но нали затова сме хора понеже можем да контролираме желанията си. Не се дръж като разгонена, каквато ако трябва да бъдем честни си, а се вземи малко в ръце и внимаваи какво правиш и с кого си лягаш. Щом си достатъчноголяма за секс значи би трябвало да си дстатъчно голяма и да си направиш сметката какво трябва и какво не трябва да правиш.

Jigi
02-19-2010, 15:47
"ама не съм кур*ва" е баце , точно това е определението за "проблема ти" ;>

jorkata89
02-19-2010, 16:16
Много си малка и не мога да ти дам правилен съвет. Ако беше поне на 16 бих ти предложил да си вземеш един стриптизиор , да те възбуди на макс и да те е*е 2-3 часа. Сериозно говоря , имам позната която това направи. Просто на 14 не мисля , че стриптизиор ще ти се върже а и сигурно нямасх 200-300 лева.

your7shadow
02-19-2010, 16:26
.. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........


ах този пубертет :D
ест че са хормоните прoблема, но на 14 години да правиш безразборен секс....
:shock:

pubera
02-19-2010, 17:53
Ах хора просто не знам кво ми става от близо половин година съм така и повече може да се каже .. излезне ли ми възможност за секс с някой който ми харесва не я пропускам скоро имаше едно момче с което бяхме заедно 3-4 дена в които повече от 10 пъти сме спали заедно .. като видя момче което ме привлича първата ми мисъл е секс само секс и нищо друго и когато ей така си седя пак мисля само за секс винаги , не мога да седя с момче ф една стая за половин час без да почна с разни намеци .. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........

Адмирирам :smt033 :smt033
Така са буферите... :D

Wildchildd
02-19-2010, 20:04
Аз не съм буфер, ама как да не адмирираш толкова отворено към света момиче :smt033

Axel_f
02-19-2010, 20:21
Вибратор?

Fam0usGIRL
02-19-2010, 20:31
Един гангбанг ще ти се отрази добре.Ще те напълним като еклер със сперма няма да си помислиш дълго за секс. 8)
Гледам,че авторката е от Пловдив - то там само разпоретини са се събрали.Аз се чудех защо повечето момичета по главната ходят като патки,па то било от многото шибане,майна. 8)

я не убиждай града ми като незнаеш не говори :x

dif4u1912
02-19-2010, 22:27
Ах хора просто не знам кво ми става от близо половин година съм така и повече може да се каже .. излезне ли ми възможност за секс с някой който ми харесва не я пропускам скоро имаше едно момче с което бяхме заедно 3-4 дена в които повече от 10 пъти сме спали заедно .. като видя момче което ме привлича първата ми мисъл е секс само секс и нищо друго и когато ей така си седя пак мисля само за секс винаги , не мога да седя с момче ф една стая за половин час без да почна с разни намеци .. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........


проблемът е че си буферка ... нямаш ли приятелки от агитката със същия проблем ... да се чудят на кой хуй да се качат ?

snake223071
02-19-2010, 22:47
скачай там и се радвай 8)

dif4u1912
02-20-2010, 01:08
Един гангбанг ще ти се отрази добре.Ще те напълним като еклер със сперма няма да си помислиш дълго за секс. 8)
Гледам,че авторката е от Пловдив - то там само разпоретини са се събрали.Аз се чудех защо повечето момичета по главната ходят като патки,па то било от многото шибане,майна. 8)


незнам дали са разпорени ходят ама ако минеш през пловдив може и ти да си тръгнеш разпорен :-x

AlokiNn
02-20-2010, 05:17
Пич, ти разлика между разпоретина и разпорена правиш ли?

HotSexyDoll
02-20-2010, 14:11
:lol: :lol: абе нямам думи .. на 14 години и да си мислиш само за секс :D

sunshinee1936
02-20-2010, 14:43
проблемът е че си буферка ... нямаш ли приятелки от агитката със същия проблем ... да се чудят на кой "мъжки полов орган" да се качат ?

на мен проблема не ми е че съм буферка ахаха а на теб проблема ти е че си жълт .. амм и сички ме разбирате погрешно тва го написах за съвети а не да ме нападате и не мисля че някой друг би споделил нещо такова ..

reelfishing
02-20-2010, 14:49
Ако ти е само до секс, можем да измислим нещо :P

ThedramaQueen
02-20-2010, 15:01
Ако ти е само до секс, можем да измислим нещо :P



:lol: стига бе, няма място за подобни ебавки, че като я гледам ква е умничка ще те вземе на сериозно

sunshinee1936
02-20-2010, 15:08
хмм със сигурност съм по умна от теб :-D

marin4itu
02-20-2010, 15:25
:lol: Съмнявам се да си по-умна от ThedramaQueen ... както и да е.. Твърдиш, че не си курва? Ами тикато каква се определяш? Любителка на секса с много и различни партьори? И си само на 14.. лелее на къде отива светът... :? Майка ти и баща ти сигурно още не знаят, че малкото им момиченце вече води полов живот.. :?

Everytime
02-20-2010, 15:39
ще се осетиш като забременееш от тоя полов акт секи ден ... нали беше писала за 2 дни 10 пъти.. скоро ще напълниш корема :? :?

sunshinee1936
02-20-2010, 15:42
ще се осетиш като забременееш от тоя полов акт секи ден ... нали беше писала за 2 дни 10 пъти.. скоро ще напълниш корема :? :?

aмм не е секи ден аа ии съм написала 3-4 дена 10 пъти

Doga
02-20-2010, 15:45
Ей такава жена ми трябва.....моя съвет е да ми дойдеш на гости,а и аз често ходя към Пловдив :P

reelfishing
02-20-2010, 16:50
doga, Аз се заплюх първи ве

reelfishing
02-20-2010, 16:51
от кога си предложих услигите, ама въпросната красавица не ми пише

Zaritu
02-20-2010, 16:54
:shock: какъв да ни е съвета ?!
наблягаи повече на уроците че не те знам като порастнеш с още някоя година к'во ще стане с теб :?

NeverTheSame
02-20-2010, 16:58
Забога...какъв секс..ти сигурно си като буркан между краката.Най-малкото,че ако продължаваш така с времето ще изгубиш всякакво удоволствие от секса.После-няма да бъдеш нищо повече от поредната тъпа патка...а да не говорим за това,че си на 14...простооооо |(

Doga
02-20-2010, 18:28
doga, Аз се заплюх първи ве
Ш си я делним е бате,щом е толкова ненаситна не е проблем

playboyche
02-20-2010, 19:26
спокойно може да е временно .. а btw аз съм от Троян и аз съм на 14 значии ако си навита идваш и няма да останеш недоволна по 10 пъти дневно 3-сутрин,3-обед,1-следобед,3-вечер (не се майтапя) :)

vaseto0o
02-20-2010, 20:16
С тея уроци станахте банални ве маа му стара :D
Намери си гадже което да те пори в рамките на нормалното или ще станеш като лили иванова отдолу :D

bushbam
02-24-2010, 09:43
Ах хора просто не знам кво ми става от близо половин година съм така и повече може да се каже .. излезне ли ми възможност за секс с някой който ми харесва не я пропускам скоро имаше едно момче с което бяхме заедно 3-4 дена в които повече от 10 пъти сме спали заедно .. като видя момче което ме привлича първата ми мисъл е секс само секс и нищо друго и когато ей така си седя пак мисля само за секс винаги , не мога да седя с момче ф една стая за половин час без да почна с разни намеци .. на кво може да са дължи това .. временни хормони ..? нинфомания ..? а проблема е че съм само на 14 .. смисъл ного хора могат да си помислят че съм ,,к***а'' ноо не е така ..........I az sum taka makar i da ne sum pravil sex ama s 4ikiite nemoa se spra..

inlove9006
02-24-2010, 10:02
Та ти си само на 14 :o Какви са тези неща??? Днешното поколение е много зле ;-) [-(

sunshinee1936
02-24-2010, 13:11
кво ми говориш за поколението да не го измислям аз.....[/code]

shisharkatapz
02-24-2010, 14:45
Не си лоша ще спасиш ч******...Та по темата-ти може да си мислиш,че не си к**** ама си !

pepschy
02-24-2010, 17:23
хаааааааа.. ! ! ! Емии и аз незнам и аз съм на 14 и правя секс .. но само с приятеля си .. и не го правим много често .. Смисал .. 1 или 2 пъти в седмицата :) Не , че нещо .. простооо еми как да ти обясня .. намали малко секса .. щоот ще те искарат курва .. може да не си .. но авторитетът ти ще е такъв :) [/b]

sunshinee1936
02-24-2010, 17:25
аа начи момичетата/жените дет са ебът ного са курви апък момчетата/мъжете при същия случай са гъзари я се замислете сички поичето момичета са като мен АМА НЕ СИ ГО ПРИЗНАВАТ а аз да кво само нападате

squalK
02-24-2010, 17:46
аа начи момичетата/жените дет са е*** ного са к**ви апък момчетата/мъжете при същия случай са гъзари я се замислете сички поичето момичета са като мен АМА НЕ СИ ГО ПРИЗНАВАТ а аз да кво само нападатеЧакай сега и ние си имаме мокри сънища и ние си бием 4-5 на седмица ...Ама не флудим форума? Рисковете на професията Troll са да бъдеш леко флеймнат от форумното общество...

machoka
02-25-2010, 03:47
майката си е.ало