PDA

View Full Version : обидих я ;((



danibebi
02-19-2010, 15:48
Здравейте..този път ще ми трябва спешно съвет и моля ви без злобни коментари :( На една моя приятелка и зададох един въпрос от който не предполагах,че ще се обиди..незначителен е..но тя ми се обиди ужасно и неможе да ми прости :-# :-k чак не я разбирам защо се обиди толкова..извиних и се много пъти,,но неможе да го преглътне и май вече не сме фр :-# казах и,че имам нужда от нея,но..това стана снощи..моля ви,,дайте ми съвет как да си я върна :-k мн ми е скъпа :( И без обиди моля,чувствам се зле заради това :-# Ии не казвайте да я забравя защото едвали ще мога :( искам да си я върна!!!

Slave4You
02-19-2010, 16:01
Не я познавам приятелката ти, но обикновено тези, които се палят много и много бързо, после им минава;) Щом е станало едва снощи предполагам, че след ден-два ще й поотмине. Изчакай известно време и тогава й звънни.

BlackKeys
02-19-2010, 16:24
Какво толкова си я попитала? Обясни и, че не си предполагала, че ще я обидиш.

amk933
02-19-2010, 16:25
Какъв е бил въпросът? В смисъл поне аз не мога да ти помогне без да знам от какво се е засегнал? Нещо за килограми ли си я питала? Пълна ли е? Де да знам за какво сте си говорили...Дай повече инфо за да ти помогнем качествено. :)

danibebi
02-19-2010, 16:35
Какво толкова си я попитала? Обясни и, че не си предполагала, че ще я обидиш.

Казах и го 100 пъти,но нямаше ефект.Попитах я един вулгарен въпрос..ако ви го кажа ще се започне с коментарите "Кфа си вулгарна" и от сорта :( Наистина се надявам да й мине :(

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 16:55
Щом ти е скъпа, за какво си я питала вулгарен въпрос, както казваш. Може да не си знаела, че ще се обиди, но да беше помислила какво я питаш. Толкова ли си се интересувала. Ако си споделяте всичко незнам защо се е обидила. Но все пак поговорете си, обади и се. Надали лесно ще и мине, но все пак докажи и, че ти е скъпа и съжеляваш. В тоя случай не думите, а действията са важни. Едно извинявай не винаги помага.

danibebi
02-19-2010, 17:03
Щом ти е скъпа, за какво си я питала вулгарен въпрос, както казваш. Може да не си знаела, че ще се обиди, но да беше помислила какво я питаш. Толкова ли си се интересувала. Ако си споделяте всичко незнам защо се е обидила. Но все пак поговорете си, обади и се. Надали лесно ще и мине, но все пак докажи и, че ти е скъпа и съжеляваш. В тоя случай не думите, а действията са важни. Едно извинявай не винаги помага.

Проблема е,че незнам как да и го докажа :( Ще съм ти много благодарна да ми дадеш съвет как мога да си я върна :(

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 17:36
Еми предполагам, че сте от един град, че се виждате, смисъл една компания, или най малкото което е едно даскало. Мисля, че знаеш любимите и неща, любимите и места, просто я изненадай по някакъв начин. Мисля, че я познаваш добре, за да знаеш на какво ще се зарадва. Незнам дали си пишете или си говорите. Обади и се кажи и, че искаш да излезете, купи и нещо знам ли. Припомни и вашите моменти, че си важна за нея, нещата които сте правили една за друга. Аз примерно, когато се бях скарала с една моя приятелка пред цялото даскало си казах всичко и какво значи за мен.

danibebi
02-19-2010, 18:20
Хайде давайте и други отговори де :x :(

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 18:25
И все пак ще кажеш ли какво си я питала толкова? :?

danibebi
02-19-2010, 18:30
И все пак ще кажеш ли какво си я питала толкова? :?

Направо не е за казване.Въпросът е,че е вулгарно :? и ся съжелявам ама.. :(

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 18:32
Е щом е толкова вулгарно, защо си я питала беее :? апф.. естествено, че ще съжеляваш. Щом като е толкова вулгарно, кой няма да се обиди. Все пак надали е очаквала от най добрата си приятелка.

danibebi
02-19-2010, 18:40
Е щом е толкова вулгарно, защо си я питала беее :? апф.. естествено, че ще съжеляваш. Щом като е толкова вулгарно, кой няма да се обиди. Все пак надали е очаквала от най добрата си приятелка.

Аз не съм и най-добра приятелка :? а и плюс това не е някво да кажеш ПРЕКАЛЕНО вулгарно,защото съм питала и др фр ест,но са го приемали в кръга на шегата :? докато тя ми се обиди..

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 18:44
Е откъде знаеш. Щом толкова се е обидила, значи си важна за нея и е разочарована от това, което си я питала. Не го е очаквала от теб явно. Пък и надали ще е толкова вулгарно, щом си питала и други приятели, ама това е тъпо. Гледай да излезеш с нея, да и се извиниш. Изненадай я. Както казах припомни и хубавите ви моменти, това помага доста поне при мен. Приятелството се доказва постоянно, а не когато сгафиш.

danibebi
02-19-2010, 18:55
Е откъде знаеш. Щом толкова се е обидила, значи си важна за нея и е разочарована от това, което си я питала. Не го е очаквала от теб явно. Пък и надали ще е толкова вулгарно, щом си питала и други приятели, ама това е тъпо. Гледай да излезеш с нея, да и се извиниш. Изненадай я. Както казах припомни и хубавите ви моменти, това помага доста поне при мен. Приятелството се доказва постоянно, а не когато сгафиш.

Мерси.Ще направя всичко възможно :)

DieselBlood
02-19-2010, 19:01
Да,какво толкова си я питала??

danibebi
02-19-2010, 19:27
Да,какво толкова си я питала??

Няма значение какво съм я питала..беше тъпо е незначително..и ми се сърди :( искам още съвети как можем да се оправим плс :(

onestar
02-19-2010, 19:42
Напиши й текст в лърд (май не го написах правилно). Може и да е казано метафорично, но да са думи изразяващи съжалението ти и старанието си да я запазиш. Както вече казаха, вмъкни спомени от ваши моменти, които знаеш, че ще я трогнат. Нека бъде така написано, че... да не може да "устои" на думите...
http://spodeli.net/4/story-6341.html - нещо такова (показвам го, за да схванеш смисъла и начина, по които да й го кажеш, да се изразиш и тн... случая там няма нищо общо с твоя, приеми просто като... образец) То е посветено на любим човек, ти го посвети на приятелката си.

После й го прати в скайп и... чакай.
А ако искаш й се обади, кожи й да не ти затваря, просто да те слуша... тогава й го прочети.

Chacho
02-19-2010, 20:02
Романтика XXI век - word-овския файл, качен в блога и вечеря на .gif свещи в скайп. Скоро и секса ще стане демоде.

Айде ходи си й го кажи в очите, че съжаляваш, ако наистина съжаляваш. Засегнала се е, к'во ти дреме, понякога така се случва. Не може да се съобразяваш със всеки, какво да говориш. Щом не си имала намерението да я обидиш си е лично нейн проблем. Думите "прекалено вулгарно" са ми непонятни. По-скоро има хора, които не могат да погледнат с насмешка на казаното.

Да не говорим, че ще ти се сърди още 2 дни и ще й мине.